Extraliga staršího dorostu

Mountfield HK – HC Kometa Brno

3:4

po s.n. (0:1) (2:0, 0:3, 1:0 - 0:0)

12.09.2015, 12:15 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • 4. kolo • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

Z mojí strany to bude vše, někdy příště se těším na počtenou. Hezký zbytek soboty! (14:48:59)
V dnešním zápase se domácí rychle ujali vedení 2:0, tři góly Komety v prostřední periodě ale zajistily Brnu vedení, o nějž ho připravil v 56. minutě Mašín. Zápas dospěl až do nájezdů, ve kterých jako jediní skórovali hosté. Ti si tak z Hradce odvážejí dva body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno díky brance JAKUBA ČEJKY.

6. série 0:1

Radim Šalda to zkusil přízemní střelou, puk skončil na betonu Dostála.

Za hosty zavěsil perfektně k tyči Jakub Čejka, Hradec musí proměnit!

5. série 0:0

Jirásek zkusil prostou střelu, taktéž neúspěšně.

Radim Ferda také zkoušel bekhend, ale Vomáčka si s jeho střelou poradil pomocí betonu!

4. série 0:0

Martin Štohanzl to zkoušel bekhendem, ale Dostál mu puk vypíchl.

Jan Hasoň to zkoušel mezi betony Vomáčky, ten je ale rychle sklapl.

3. série 0:0

Lukáš Frydrych z Brna pálil k tyči, Vomáčka měl ale lapačku v pohotovosti a zasáhl!

Filip Jirásek neuspěl s kličkou do forhendu.

2. série 0:0

Brněnský Nečas zkusil přízemní střelu, Vomáčka ji vyrazil betony.

Za Hradec se Mašín, ale mířil do podobných míst jako hráč Komety.

1. série 0:0

Na druhé straně Matěj Novák mířil vedle levé tyče!

Jako první jede Jaroslav Dvořák, ale Dostál jeho střelu doprostřed vychytal.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení se ani jeden z celků do gólové šance nedostal, rozhodnou tak samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

3:4

Branky a nahrávky: 8. Dvořák (Jirásek, Štohanzl), 9. Štohanzl (Jirásek), 56. Mašín (Pažourek) – 22. Novák, 24. Ferda (Čejka, Škvrně), 32. Mlynář (Nečas, Král), rozh. náj. Čejka