5:3

konec (2:1, 0:0, 3:2)

12.09.2015, 16:00 • Tipsport arena • 4. kolo • Ondřej Mládek (@ondrejmladek)

Děkuji vám za pozornost a někdy opět na počtenou! (18:15:22)
V dnešním napínavém duelu jsme viděli osm branek. Pět z nich skončilo v liberecké síti, a tak si domácí připisují nejen skalp lídra, ale hlavně tři cenné body do tabulky.

59:16

Hostující Šír dostává dvě minuty za podražení.

58:24

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté hrál v šesti bez brankáře a to se jim stalo osudným. MARTIN KRAJŇÁK trefuje odkrytou libereckou klec. Bez asistence. 5:3

57:31

Icing hostů.

57:20

Ofsajd hostů.

57:09

56:25

Postavení libereckého hráče v brankovišti.

55:09

Hodně netaktický faul od Denise Kusého. Ten narazil zezadu hostujícího Solenského a dostává trest na dvě minuty + deset minut osobní trest za vražení zezadu. Míří tak do šatny a trest odpyká David Baróci.

55:03

Méně než pět minut zbývá do závěrečné sirény, hostům se ale nedaří dostat pardubické pod trvalejší tlak.

54:35

Milimetrový ofsajd libereckých.

53:56

Ružička pálí těsně mimo!

52:05

Do konce řádné hrací doby nám zbývá necelých osm minut a utkání ještě slibuje velké drama, hraje se otevřený hokej a vzhledem k dosavadnímu průběhu se zde může stát ještě leccos.

51:47

51:31

50:55

Neuvěřitelné drama! Domácí jsou opět ve vedení. Byl to ADAM RUŽIČKA, který byl velmi důrazný a obloučkem přehodil klečícího Hosnedla. Asistence: Filip Zadina. 4:3

50:24

Radost hostů měla pouze krátkého trvání, neboť TOMÁŠ PIPEK vyrovnává po zasunutí puku za Hosnedla. Asistence: Josef Horyna. 3:3

50:12

Liberec právě vstřelil branku!
Obrat jest dokonán! Hosté se při hře čtyři na čtyři dostávají do vedení. JAKUB MEČÍŘ se opřel do puku a rozvlnil pardubickou síť. Asistence: Samuel Solenský. 2:3

49:00

Hosté využívají prostoru na ledě a hrozí nebezpečnými kontry.

47:53

Síly na ledě se vyrovnají! Domácí Karel Nedbal dostává, k velké nevoli domácích fanoušků, dvě minuty také za držení protihráče.

47:43

Liberecký Arlt inkasuje zbytečné dvě minuty za držení protihráče, když po přerušení nedovoleně atakoval Miroslava Rohlíka.

47:26

Domácí opět v nesnázích, Červený čaruje a deptá liberecké útočníky!

46:04

Jeden z libereckých zadáků hrál vysokou holí, vhazuje se po levici Lukáše Hosnedla.

45:25

Další série šancí v pardubickém brankovišti. Červený musel předvést tři velmi důležité zákroky a drží tak domácí stále na dosah bodům.

44:15

A rázem byli Severočeši napřed o jednu branku. Červený však vytasil svůj pravý beton. Utkání dostává nový náboj a hosté létají po ledě jako znovuzrození.

43:50

Nedáš, dostaneš. Liberečtí vyrovnávají! DANIEL SVOBODA se s tím nepáral a skrytou střelou o tyč vymetl pavučinky v šibenici za Červeného zády. Bez asistence. 2:2

43:17

Skvělá myšlenka Samuela Rudyho, který střílenou přihrávkou hledal před bránou své spoluhráče, nakonec puk tečoval jeden z libereckých a málem jsme byli svědky vlastní branky!

42:33

Domácí Beran rozjíždí podél hrazení další útočnou akci, ale Liberec je zformovaný a čeká na chybu soupeře.

40:48

Opatrný nástup do závěrečného dějství, mírně aktivnější jsou hosté, kteří drží černou pryž častěji na svých holích.

40:01

Třetí dvacetiminutovka začne přibližně v 17:31.
Prostřední část nám sice branku nepřinesla, přesto se však můžeme těšit z rychlého a pohledného mládežnického hokeje, který nepostrádá ani důrazné souboje. Největší šanci měl pardubický Rohlík, který však po svém úniku rozezvučel jen břevno Hosnedlovi svatyně.

40:00

39:34

39:01

Po velmi nepřesné rozehrávce libereckých dostal nahrávku do mezikruží zcela osamoceny Krajňák, který však mířil vysoko nad, to může domácí mrzet.

37:49

Domácí Denis Kusý se dostal do samostatného úniku, ale nedostalo se mu potřebného klidu a po nepatrném hákování těsně minul branku hostů!

36:50

Hostující Husa zklidnil nejprve hru za svou brankou a poté založil útočnou akci po které vznikl nebezpečný závar před Červeným, hra přerušena, protože hlavní arbitr Barek ztratil puk z dohledu.

35:54

Krásná individuální akce Martina Krajňáka po které se musel hostující Hosnedl činit, aby udržel svoje mužstvo stále na dostřel jediné branky.

34:40

Hraje se stále nahoru dolů a dlouhou pasáž hry bez přerušení ukončuje lapačka Patrika Červeného, který si stáhl ze vzduchu lehký padáček vyslaný ze středového kruhu.

33:38

Hostující Kačírek se nebezpečně dostával přes domácí obranu, na poslední chvíli zasáhl Červený.

32:20

Domácí začínají chybovat a Tygři vyráží nebezpečně do rychlých protiútoků.

31:05

Pardubičtí jsou ale nadále pod tlakem a nedaří se jim dostat touš za modrou čáru.

30:18

29:40

Samuel Rudy zašlápl kotouč v obranné třetině domácích, vhazuje se po pravici Patrika Červeného.

29:07

Husa skáče na led, Liberec hraje přesilovku.

28:26

Nedbal na ledě, hraje se čtyři na čtyři.

28:18

Domácí Ondřej Panna zasáhl při střele do obličeje jednoho z hostujících obránců a dostává dvě minuty za hru vysokou holí. 3/4

28:03

Svoboda na ledě, hraje se čtyři na čtyři.

27:07

Hostující Jakub Husa to přehnal s důrazem po přerušení a právem dostává dvě minuty za hrubost. 4/3

26:46

Hodně prostoru na ledě využil Denis Kusý, který tvrdou střelou rozezvučel břevno za Hosnedlem! Obrovská šance domácích.

26:26

Síly na ledě se však vyrovnají. Domácí Karel Nedbal dostává také dvě minuty za držení protihráče.

26:03

Hostující Svoboda dostává dvě minuty za hákování. Další šance pro Východočechy.

25:21

Ofsajd domácích.

25:03

Výborně to teď provedl Adam Ružička, nejprve dojel puk, takže se nepískalo zakázané uvolnění a potom našel úplně volného spoluhráče před brankou. Hosnedl byl připraven.

24:35

Červený se nedohodl na rozehrávce se svými beky a v brankovišti vznikla slušná mela, kterou rozhání oba čároví rozhodčí.

23:44

Vše podstatné se odehrává před Červeným, domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění a tudíž nemůžou vystřídat.

22:22

21:42

Východočeši se nemohou dostat do útočného pásma.

21:18

Hosté hrají ve čtyřech.

20:22

Hostující Huňa dostává dvě minuty za hákování a domácí mají na ledě dvojnásobnou převahu!

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 16:43.
V první periodě se místní diváci rozhodně nenudili a z předváděného nasazení by se mohli poučit i hráči pardubického A týmu. Pardubice jsou o jednu branku vpředu a další pokračování slibuje hodně zajímavou zápletku.

20:00

19:40

Marek Zachar však nedává! Puk zůstal doslova na brankové čáře, skvělý zákrok Červeného.

19:40

Trestné střílení pro hosty!

19:18

Domácí Ružička se elegantně zkoušel protáhnout kolem hostujícího Arlta, který ho však podrazil a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

17:20

Obrovská šance Martina Krajňáka! Dostal se do forhendového blafáku, ale Hosnedl tygřím skokem dokázal zabránit jistému gólu.

17:03

Až Hosnedl ukončuje dlouhou pasáž bez přerušení, Vhazuje se po jeho prvavici.

16:37

Ve hře se objevuje mnoho nepřesností, ale vysoké tempo je stále aktuální téma.

15:33

14:10

Hosté kombinují, ovšem domácí obranný val s nimi dokáže bruslit a nedává jim tak prostor pro střelbu.

13:33

Domácí Dominik Dušek dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

12:56

Pardubáci čekají za bránou na založení útočné akce, Severočeši však napadají velmi aktivní a přináší jim to ovoce.

11:22

Pár vteřin v pěti mužích na ledě stačilo SAMUELOVI SOLENSKÉMU, který se štěstím prostřelil lapačku Rudy Červeného. Asistence: Matěj Paločko. 2:1

11:06

10:49

Zadina šikovně tečoval nahození od modré, Hosnedl znovu na svém místě.

10:12

Agilní Adam Ružička se krásně uvolnil z rohu a prověřil tvrdou střelou hostujícího Hosnedla.

09:41

Ránu od modré nyní schytal pod plexisklo hostující Mečíř, sám ale vstává a po svých odjíždí na střídačku. Bude to dobré.

09:06

Hostující Matěj Paločko si odchází odpočinout na dvě minuty za evidentní sekání.

08:26

Kotouč v hledišti po zásahu jednoho z libereckých, vhazování ve středním pásmu.

07:41

Domácí Faltys chtěl být kreativní až moc a Perníkáři tak zůstávají zamčeni ve svém obranném pásmu.

06:37

Zatím je to urputný boj o každý kousek ledu a ani jedno mužstvo vypustí jediný souboj o puk.

05:16

Filip Zadina umí i dozadu. Zablokoval střelu, po které míří touš až na balkon místní arény.

04:06

03:45

Tygři svírají Východočechy v jejich obranném pásmu, ale přímočarost tam stále není.

03:12

Červený nyní mrštně zneškodnil velkou šanci Severočechů a společně se zadáky zalehl kotouč!

02:32

Hra se nám po úvodní gólové smršti značně uklidnila a hosté se ženou za vstřelenou brankou, zasypávají Červeného střelami a notně zdůraznili svou ospalou hru.

00:53

Oddechový čas pro hosty.

00:53

To je nástup jako hrom! Hostující obrana opět zcela propadla a ač faulovaný tak FILIP ZADINA provedl svůj blafák do bekhendu s až neskutečnou lehkostí a hlavně přesností. Asistence: Denis Kusý. 2:0

00:25

Raketový nástup domácího Dynama! Pěknou individuální akcí se před Hosnedla dostal Hoskovec a ONDŘEJ PANNA měl již snadnou práci. Asistence: Jakub Hoskovec, Martin Krajňák. 1:0

00:01

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Rudy, Nedbal, Kučera, Beran, Faltys – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Kusý – Rohlík, Hoskovec, David Voženílek – Dušek, Hlaváček, Barkóci.

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Klinger, Arlt, Husa, Mečíř, Tržický, Starosta – Šír, Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda, Zachar, Kačírek, Paločko, Hylena.

Rozhodčí: Škrobák – Špůr, Marek.
HC Dynamo Pardubice

Domácí mužstvo se po vysoké porážce z prvního kola zvedlo a již dvakrát za sebou nepoznali domácí junioři hořkost porážky. V dnešním šlágru kola budou jistě chtít navléct pomyslný třetí korálek, ale hosté budou určitě bojovat jako Tygři.
HC Bílí Tygři Liberec

Do města perníku zajíždí soupeř z kategorie těch nejtěžších. Severočeši zatím okupují první příčku celé ligy a v předchozích třech zápasech byli vždy stoprocentní.
Dobré odpoledne! Vítám vás u on-line přenosu. Dnes se v rámci 4. kola juniorské DHL extraligy utkají týmy HC Dynamo Pardubice a HC Bílí Tygři Liberec. Utkání začíná v 16:00.

5:3

Branky a nahrávky: 1. Panna (Hoskovec, Krajňák), 1. Zadina (Kusý), 51. Pipek (Horyna), 51. Ružička (Zadina), 59. Krajňák – 12. Solenský (Paločko), 44. Svoboda, 51. Mečíř (Solenský)

Rozhodčí: Barek – Špůr, Marek