Přípravné zápasy

SHK Drtiči Hodonín – HK Gladiators Trnava

5:3

konec (2:0, 0:1, 3:2)

12.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Tomáš Chramosta (@TomasChramosta)

58:10

Drtiči právě vstřelili branku!
Domácí podobně jako jejich soupeř dokázali proměnit dvojnásobnou přesilovku v gól, a pravděpodobně tak rozhodli o svém vítězství v tomto přípravném duelu. ONDŘEJ NEDVĚD se opřel do kotouče od modré čáry, který zapadl do sítě za Brucháčem. Asistence: Lubomír Škápik, Michal Kuba.

54:49

Trnava právě vstřelila branku!
MAREK LISOŇ si připisuje druhý gólový zářez večera! Pavol Poláček nabil trnavskému kanonýrovi na modrou čáru a Lisoň propálil vše, co mu stálo v cestě. Zdenko Kotvan toho mezi klubkem těl mnoho neviděl. Asistence: Pavol Poláček.

52:26

Uplynulo přesně čtvrt minuty a Brucháčova síť se rozvlnila podruhé! Po akci Petra Peše se trefuje zkušený kanonýr ZDENĚK JURÁSEK! Tohle musí být velice studená sprcha pro Trnavu, která během patnácti vteřin přišla o nadějný výsledek. Asistence: Petr Peš.

52:11

Drtiči se po deseti minutách dostávají zpět do vedení! ZDENĚK KUČERA vystihl rozehrávku trnavských středem hřiště, a celou situaci zakončil podobně jako jeho kolega Mikéska v první třetina. Vlastně celá gólová akce byla jako přes kopírák s tou ze dvanácté minuty utkání. Bez asistence.

42:35

KIRILL DOMAEV vytáhl ze svého arzenálu nejrůznějších hokejových zakončení parádní kousek. Dávid Schmidt jej poslal vydařenou kolmicí do brejku, ruský snajpr rychlou stahovačkou překonal bezmocného Kotvana. Asistence: Dávid Schmidt.

24:48

Tentokrát se Gladiátorům rychlý brejk povedl a snižují tak na rozdíl jedné branky. Martin Hrbáčik vyslal do úniku MARKA LISOŇE. Ten pouze ztvrdil fakt, že je dnes nejaktivnějším hráčem hostujícího celku a překonal hodonínského brankáře. Asistence: Martin Hrbáčik.

11:51

Katastrofální rozehrávka hostující defenzívy resultuje v další branku do sítě Trnavy! ROBERT MIKÉSKA výborně přečetl hru, zmocnil se křižné přihrávky na útočné modré čáře a prosadil se ranou k pravé tyči Brucháčovy svatyně. Bez asistence.

01:52

Domácím se podařilo lépe vstoupit do zápasu a po první výraznější akci se dostávají do vedení! Dominik Piskoř našel na modré čáře Matěje Charváta, ten se s kotoučem nijak nerozpakoval a vyprášil Brucháčovy betony. K odraženému kotouči nejrychleji dobruslil LUKÁŠ VRBA a zametl jej za brankovou čáru. Asistence: Matěj Charvát, Dominik Piskoř.

5:3

Branky a nahrávky: 2. Vrba (Charvát, Piskoř), 12. Mikéska, 53. Z. Kučera, 53. Jurásek (Peš), 59. Nedvěd (Škápik, Kuba) – 25. Lisoň (Hrbáčik), 43. Domaev (Schmidt), 55. Lisoň (Poláček)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Kolář, Jedlička, Nedvěd, Škápik, Talán, Polesný, Flamík, Mikéska – Kučera Z., Zítka, Stránský – Peš, Jurásek, Kuba – Vrba, Charvát, Piskoř – Mika, Tomi, Smetana

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Demo, Hronec, Macháč, Kubica, Poláček, Kučera S., Porubský, Schmidt – Domaev, Lisoň, Mrázik, Lukačovič, Reho, Šedivý, Maury, Turan, Bonnel, Hrbáčik, Bachratý