Přípravné zápasy

SHK Drtiči Hodonín – HK Gladiators Trnava

5:3

konec (2:0, 0:1, 3:2)

12.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Tomáš Chramosta (@TomasChramosta)

59:52

Osm vteřin před koncem se bude vylučovat, za držení je potrestán Kirill Domaev (TRN), jeden z nejaktivnějších borců dnešního utkání.

57:50

Minuta a půl početní výhody čeká na hodonínské Drtiče. Filip Šedivý (TRN) je totiž odeslán "za katr" na dvě minuty za vražení.

57:19

Marek Hronec (TRN) sestřelil pronikajícího Kubu svou holí, hlavní arbitr jej vzápětí posílá na dvouminutový odpočinek za podražení.

54:28

Domácí si to dost komplikují, David Polesný (HOD) je potrestán za zdržování hry, a Trnava tak bude hrát šestatřicet sekund dvojnásobnou přesilovku!

53:04

Róbert Mikéska (HOD) to nyní s důrazem malinko přehnal, když si uprostřed hřiště počkal na Kirilla Domaeva a sestřelil jej kolenem. Tady mohla padnout i vyšší cifra než obligátní dvě minuty.

50:09

Počet hráčů na ledě je po půl minutce hry srovnán. Matěj Charvát (HOD) zbytečně fauloval v útočném pásmu, rozhodčí jej vylučuje na dvě minuty za sekání.

49:39

Dominik Piskoř se šikovnou otočkou zbavil bránícího Andreje Mrázika (TRN), který si musel pomoci nedovoleným bráněním.

43:59

Vyloučen Petr Peš (HOD) za podražení, Gladiátoři by se poprvé v průběhu utkání mohli dostat do pozice vedoucího týmu.

39:55

Krátce před druhou sirénou se bude opět vylučovat, ale tentokrát na trnavské straně. Marek Lisoň (TRN) se provinil sekáním.

38:47

Lukáš Vrba (HOD) oslabuje svůj tým a odchází na trestnou lavici za napadení. Trnava bude mít další možnost k využití početní výhodu.

33:21

Oba hráči samozřejmě dostávají trest 5 + OK; jak Jindřich Zítka (HOD), tak Urban Demo (TRN).

32:23

Hostující mužstvo bude mít příležitost to napravit v následujících dvou minutách, Matěj Charvát (HOD) si odchází odpočinout na trestnou lavici za hákování.

29:57

Téměř v polovině utkání si zahrají přesilovou hru i Drtiči. Marek Hronec (TRN) si chtěl k sobě přitáhnout pronikajícího Smetanu, jenže hostující bek to provedl dost nešťastným způsobem. Hlavní sudí jej vylučuje na dvě minuty za sekání.

13:44

Jenže hned na to přišel faul, a to je voda na mlýn trnavskému mužstvu. Lubomír Škápik (HOD) se provinil proti refulím nedeovoleným bráněním.

03:27

Ondřej Nedvěd (HOD) doslova podťal pronikajícího spoluhráče na obranné čáře, a dostane se mu tak zaslouženého odpočinku na trestné lavici. Dvě minuty za podražení.

5:3

Branky a nahrávky: 2. Vrba (Charvát, Piskoř), 12. Mikéska, 53. Z. Kučera, 53. Jurásek (Peš), 59. Nedvěd (Škápik, Kuba) – 25. Lisoň (Hrbáčik), 43. Domaev (Schmidt), 55. Lisoň (Poláček)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Kolář, Jedlička, Nedvěd, Škápik, Talán, Polesný, Flamík, Mikéska – Kučera Z., Zítka, Stránský – Peš, Jurásek, Kuba – Vrba, Charvát, Piskoř – Mika, Tomi, Smetana

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Demo, Hronec, Macháč, Kubica, Poláček, Kučera S., Porubský, Schmidt – Domaev, Lisoň, Mrázik, Lukačovič, Reho, Šedivý, Maury, Turan, Bonnel, Hrbáčik, Bachratý