3:1

konec (2:0, 0:0, 1:1)

11.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Tereza Košťálová

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas skončil výhrou domácího celku. Slovan porazil Jágrův klub 3:1. Dvakrát se při vstřelení branky prezentoval Jaroslav Roubík. Úspěšný střelec se do černého trefil ve dvacáté a šedesáté minutě.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Přeji hezký týden. Tereza Košťálová (20:11:49)
Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 13. Tůma (Kuchler, Vágner), 20. Roubík, 60. Roubík (Tůma, Kuchler)– 51. Dalecký (Stach).
Rozhodčí: M. Novák, Knapík – M. Fiala, M. Biedermann.
Ofsajdy: 0:6.
Vyhraná vhazování: 34:30 (13:10, 13:8, 8:12).

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka a gól do prázdné branky! Power-play se hostům vymstila. David Tůma vyslal touš na JAROSLAVA ROUBÍKA, který z levé strany neměl problém se trefit do černého. Asistence: David Tůma, Jiří Kuchler.

58:58

Rytíři zkouší hru bez brankáře.

Dnešní utkání sleduje 856 diváků.

58:58

Oddechový čas pro hosty.

58:58

Smetanovu dělovku obrana hokejistů Kladna do branky nepropustila.

57:39

Kapitán Rytířů, Václav Skuhravý (KLA), si za držení protihráče odsedí menší trest.

57:07

Ofsajd na straně hostů.

56:20

Volke vychytal tutovku Daleckého.

56:10

54:56

Nikým nechráněný Bílek jel s pukem až před brankáře domácích, Volke musel v poslední chvíli zasáhnout betonem u pravé tyčky.

54:17

54:10

Bude se hrát čtyři na čtyři! Jan Hucek (UNL) se posadí na dvě minuty za hákování na trestnou lavici.

53:18

Slovan nedokáže vystřelit na branku Kladna.

52:17

Václav Kolařík (KLA) je potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

Oslava branky se střídačkou

50:56

Kladno právě vstřelilo branku!
Gól při signalizované výhodě! David Stach přihrál po rozehraní za brankou JANU DALECKÉMU. Druhý jmenovaný si dojel k levé tyči a prostřelil Martina Volkeho bez problémů. Asistence: David Stach.

49:45

48:42

Slovan se stále neodhodlal v přesilové hře ke střele.

47:45

Marek Posmyk (KLA) si musí dvě minuty posedět v boxu trestoměřičů za krosček.

47:35

Volke si přiliš zahrával a před napadajícím Daleckým málem přišel o čisté konto.

47:14

46:06

Hosté hrají ve čtyřech hráčích.

45:50

Kladno se ve třech statečně brání a už dvakrát vyhodilo za hranice útočného pásma Ústí nad Labem.

Tomáš Redlich odjíždí na trestnou lavici

45:14

Rytíři jdou do tří! Tomáš Redlich (KLA) si musí odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

44:06

Patrik Machač (KLA) inkasuje menší trest za podražení.

44:01

Vágnerovu dělovku Cikánek vyrazil konečky prstů do bezpečí.

42:40

Hrabík se srazil při dorážce s Volkem v předbrankovém prostoru.

41:54

Postavení mimo hru kladenských Rytířů.

41:19

40:01

Zahajovací vhazování třetí třetiny vyhráli hosté.

40:01

Hráči kroužící po ledové ploše před třetí třetinou

Zásahy brankářů ve druhé třetině:

Martin Volke – 11 zásahů.
Lukáš Cikánek – 3 zásahy.
Druhá třetina se obešla bez branek. Oba týmy spíše bránily a pokoušely se vymyslet taktiku na ofenzivní třetině, avšak bezúspěšně. Na zvrat zápasu má Kladno posledních dvacet minut.

Vyhraná vhazování: 13:8.

Další třetina začne přibližně v 19:32 hod.

40:00

39:42

Druhá část se dohrává v obranné třetině Slovanu.

39:19

Jiří Kuchler (UNL) inkasoval menší trest za hákování.

37:35

Repe z dálky nevystřelil podle svých představ.

36:44

Miura chtěl využít dorážky před brankou domácích, avšak obrana Slovanu se měla na pozoru.

35:38

Skuhravý z dálky neuspěl.

35:25

Hosté si připisují další postavení mimo hru.

35:18

Ofsajd hostů.

34:54

Severočeši se nikam neženou.

33:23

Bílek se trefil přímo Volkemu do lapačky.

31:47

Střelecký pokus Baránka z ostrého úhlu zblokován.

30:23

Ofsajd Středočechů.

29:37

Rytíři se snaží alespoň vyrovnat stav na kostce. Slovan stále drží Martin Volke.

28:00

Postavení mimo hru Kladna.

27:48

Oba týmy v plném počtu.

27:44

Lukáš v přečíslení s Redlichem nepotrestali zaváhání ústecké obrany.

26:53

Macek z pravého kruhu zkusil střelecké štěstí.

25:48

Vyloučení na obou stranách! Jan Rudovský (KLA) obdržel dvouminutový trest za sekání a Ladislav Gengel (UNL) si taktéž odsedí menší trest za hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.

24:57

Tůmovu střelu směřující na bránu Potenchin zblokoval do ochranné sítě.

24:43

Domácí vyhodili přes všechny čáry a rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

23:15

Útočníci Rytířů se pokusili prostřelit Martina Volkeho z levé strany, ale neúspěšně.

23:00

Zakázané uvolnění domácích.

21:46

Kladno se pokouší o založení ofenzivní akce, Slovan pozorně brání.

20:31

Navarra se ocitl s pukem sám před bránou, ale Cikánek mu touš vypíchl z hole.

20:01

Zahajovací vhazování druhé třetiny vyhráli hosté.

20:01

Rozbruslení před druhou třetinou

V zahajovací třetině jsme byli svědky dvou vstřelených branek. Slovan Ústí nad Labem vede po dvaceti minutách zásluhou Davida Tůmy a Jaroslava Roubíka, kterým se podařilo prostřelit Lukáše Cikánka.
Zásahy brankářů v úvodní třetině:

Martin Volke – 16 zásahů.
Lukáš Cikánek – 10 zásahů.
Statistiky úvodního dějství:

Branky a nahrávky: 13. Tůma (Kuchler, Vágner), 20. Roubík.
Vyloučení: 2:2.
Ofsajdy: 0:0.
Vyhraná vhazování: 13:10.

Další třetina začne přibližně v 18:49 hod.

20:00

19:47

Vágner čeká za vlastní bránou s pukem na přestávku.

19:13

19:11

Gól v oslabení! JAROSLAV ROUBÍK se ujal puku po buly, projel obranou Kladna jako nůž máslem a z bezprostřední blízkosti si vychutnal Lukáše Cikánka. Bez asistence.

18:20

Melka se zbavil kotouče za cenu vyhození.

17:41

Repe z prostoru mezi kruhy mířil nepřesně.

17:13

Martin Vágner (UNL) si počínal za hranicí pravidel proti Janu Daleckému a sudí ho posílá na dvě minuty za sekání na trestnou lavici.

17:10

Dalecký zamířil vysoko nad.

16:17

Křivohlávek z dálky brankáře nepřekonal.

15:45

Kurka trefil spojnici.

14:59

Tůma nastřelil břevno!

14:35

Kloz hledal z levé strany Navarru, ale defenziva hostů byla rychlejší.

13:01

Icing domácích.

12:50

Martin Vágner vyslal puk Jiřímu Kuchlerovi. Druhý jmenovaný zahlédl volného DAVIDA TŮMU v předbrankovém prostoru, který kotouč dorazil za záda Lukáše Cikánka. Asistence: Jiří Kuchler, Martin Vágner.

11:18

10:59

10:50

Dalecký z dobré střelecké pozice dvakrát minul.

09:45

Kladno si vytvořilo tlak, ale na Volkeho si zatím nepřišlo.

Zraněný Holomek odjíždí za pomoci spoluhráčů na střídačku

08:59

Hráčská lavice Ústí nad Labem obdržela menší trest za nesportovní chování (hození lahve na led). Trenér Miroslav Mach se křikem na rozhodčího dožadoval potrestání kladenského hráče za souboj v rohu hřiště. Ondřej Holomek, který zůstal ležet na hrací ploše, opouští led za pomoci lékaře a jeho zdravotní stav nevypadá vůbec dobře. Trest za nesportovní chování odpyká Roman Navarra (UNL).

08:23

Baránek poslal puk z levé strany Klozovi na střed, gólman Kladna jeho úmysl přečetl a při zneškodňování přečíslení dva na jednoho byl úspěšný.

07:55

07:51

Vágner z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil.

06:48

Brož měl puk na hokejce, ale vystřelit nedokázal.

05:55

Václav Skuhravý (KLA) si musí odsedět dvě minuty za krosček.

05:01

03:58

Kladno vyhodilo puk k brance domácích.

03:05

Tůma zamířil nad svatyni hostů.

03:01

Martin Čurda (KLA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

02:16

Kurka přestřelil od mantinelu.

01:57

Od útočné modré čáry nemířil přesně Potenchin.

00:01

Na sever Čech si našla cestu i pětice kladenských fanoušků.
Domácí hokejisté nastupují v modrožlutých dresech, hosté v bílomodrých.
Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí: Martin Novák, Jan Knapík;
Čároví rozhodčí: Miroslav Fiala, Michal Biedermann.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Vl. Brož, Holomek, Macek, M. Vágner, J. Kurka, Smetana, připraven Hucek – D. Tůma, Roubík, Kuchler – Křivohlávek, Melka, Gengel – Baránek, J. Kloz, Navarra – připraven D. Novák. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

Rytíři Kladno: Cikánek (Švihálek) – Repe, Kolařík, David Růžička, Kehar, Posmyk, Potenchin, připraven Matula – Rudovský, Skuhravý, Dalecký – Miura, Stach, V. Bílek – Šilhavý, Machač, Berlev – Redlich, Lukáč, Čurda – připraven Hrabík. Trenéři: Jindřich Lidický, David Čermák.

Poslední přípravné střetnutí z pohledu obou soupeřů:

HC Slovan Ústí nad Labem – Piráti Chomutov

4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Holomek (Kuchler, D. Tůma), 21. Rys (Gengel, Volke), 26. Smetana (J. Kloz), 38. Merta (Gengel) – 23. Dušek (L. Květoň, Račuk), 32. Rýgl (Hovorka), 55. V. Růžička ml. (Janošík, Hřebejk).
Rozhodčí: J. Volf, Knapík – Hynčica, Ptáček.
Vyloučení: 3:4.
Využití: 2:1.
Diváci: 761.
Střely na branku: 19:37 (5:9, 9:15, 5:13).
Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
5:3 (4:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. David Růžička (Kindl), 9. Lukáč, 10. V. Bílek (Kindl, Stach), 13. Dalecký (Skuhravý), 60. Kindl (V. Bílek, M. Hořava) – 17. Indrák (J. Sýkora, Pulpán), 40. Johnson (Bližnák), 42. Kubalík (Jakub Lev, Poletín).

3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 3. V. Bílek (Stach), 46. Posmyk, 54. Posmyk (Stach, V. Bílek) – 4. Gengel (Baránek), 48. Vl. Brož (Baránek).

6:1 (4:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Horna, 15. T. Kaberle (Rudovský, Dragoun), 19. Tenkrát (Stach, Pitule), 20. Kindl (Strnad), 58. Stach (Jaroměřský), 59. Rudovský (Horna, T. Kaberle) – 3. Roubík (Kolafa).
Rozhodčí: M. Sýkora – Jílek, Šperl.
Vyloučení: 4:7.
Diváci: 1 951.
Střely na branku: 44:23 (17:8, 14:8, 13:7).
Průběh utkání: 0:1, 6:1.
Letošní bilance obou týmů v letošní přípravě:

HC Slovan Ústí nad Labem:

3 zápasy: 1 výhra, 2 porážky; skóre 8:10.

Rytíři Kladno:
4 zápasy: 2 výhry, 2 porážky; skóre 10:12.
Příjemný úterní podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky čtvrtého přípravného zápasu domácích. HC Slovan Ústí nad Labem hostí tým Rytíři Kladno.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov;
kapacita: 6 500 míst

3:1

Branky a nahrávky: 13. Tůma (Kuchler, Vágner), 20. Roubík, 60. Roubík (Tůma, Kuchler) – 51. Dalecký (Stach)

Rozhodčí: M. Novák, Knapík – M. Fiala, M. Biedermann