konec (2:0, 1:4, 0:2)

11.08.2015, 18:00 • Kalich aréna • Daniel Chládek

Tipsport: 5.6 4.8 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za sledování a přejeme hezký zbytek večera. (20:17:06)
Začátek poslední třetiny začal sérií vyloučení ale oba týmy nijak nepozměnily stav hry. Až v druhé polovině poslední třetiny dokázali hráči Mountfieldu HK vstřelit jejich poslední dvě branky a zajistili si dvougólový náskok až do konce utkání. Utkání skončilo za stavu 3:6.

59:25

Hradečtí se pokouší jejich náskok ještě zvýšit, ale zatím si Litoměřická obrana s jejich pokusy poradila.

58:35

Hosté si zahrají jejich možná poslední přesilovou hru. Vyloučen je Jan Berger za sekání. 2 minuty.

58:00

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

56:39

Hosté hrají s plným počtem hráčů.

56:10

Hosté likvidují veškeré šance domácích o snížení velkého gólového náskoku.

54:39

Vyloučen je hráč hradeckých Dietz za hákování. 2 minuty.

53:18

Hradec právě vstřelil branku!
Krátce po rozehrání si puk opět našel cestu do litoměřické branky. Autorem je BRIAN IHNACAK. Asistence: Zdeněk Čáp, Jaroslav Bednář.

52:37

Nekompromisní střelou uklidil puk do brány domácích RUDOLF ČERVENÝ. V plné rychlosti si našel cestu přes litoměřickou obranu a vystřelil do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Troliga

50:09

Ofsajd hostů.

49:18

Četné šance se vyskytují na obou stranách.

47:49

Oba týmy hrají s plným počtem hráčů.

47:25

Hosté mají problém se dostat k puku a musí tak čelit domácím ve svém poli.

46:52

Icing hostů.

45:49

Domácí Ondřej Kopta si rovněž jde sednout na trestnou za sekání. 2 minuty.

45:26

Filip Hronek a Roman Kukumberg si již odpykali svůj trest a Litoměřice budou dále hrát přesilovku 5 na 4.

3:6

Branky a nahrávky: 10. Brandejský (Zajan), 19. Doležal (Švagrovský, Krstev), 37. Doležal (Švagrovský, Valášek) – 26. Kudrna (Šimánek), 29. Dej (Kukumberg), 32. Šimánek (Kudrna, Tvrdík), 33. Červený (Hronek), 53. Červený (Troliga), 54. Ihnacak (Čáp, Bednář)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (od 41. Michajlov) – Plášil, Šulc, Bílek, Krstev, Málek, Piegl, Mikliš, Chmel – Kopta, Kalla, Rousek – Valášek, Švagrovský, Doležal – Krátoška, Racek, Berger – Půlpán, Zajan, Brandejský – Sýkora

Mountfield HK: Svoboda (Petr) – Vydarený, Pilař, Čáp, Pláněk, Jank, Frühauf, Dietz, Hronek – Kudrna, Šimánek, Knotek – Bednář, Ihnacak, Courchaine – Köhler, Kukumberg, Dej – Troliga, Tvrdík, Červený