11.08.2015, 18:00 • zimný štadión Skalica • Michal Štetina sk

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Začala sa nám posledná minúta 3. tretiny. Podarí sa domácim vyrovnať?

58:01

Dnešné stretnutie sleduje približne 570 divákov.

57:07

Do zaujímavej pozície sa dostal domáci Zukal. Ten sa natlačil až pred bránku, ale hosťujúci obranca mu puk vypichol.

56:20

Puk na hokejkách domácich hráčov, ktorí od svojho gólmana založia svoju útočnú akciu.

55:32

Piešťany dali gól!
GACHULINEC sa dostal do úniku. Jeho presná strela švihom posiela Piešťany opäť do vedenia. Asistencie Belluš, Ďuriš.

54:41

Skalica i naďalej aktívna a pýta si svojim rýchlym pohybom ďalší gól. Podarí sa im to?

53:31

Gipters to skúsil priamo z vhadzovania, no Ševela bez problémov chytá puk do svojej náruče.

51:43

Skalica dala gól!
MICHAL ŠÁTEK dostal perfektnú prihrávku od svojho spoluhráča a peknou strelou švihom vyrovnáva na 1:1. Zaslúžený gól pre domácich. Asistencie Trenčan, Kovalovský.

50:51

Signalizovaný ofsajd zastavil rozbehnutého Reného Školiaka.

49:17

Mlynčár nahodil puk do útočného pásma naslepo, a tak sa puku zmocnili hostia z Piešťan.

48:06

Skaličania sa opäť nasťahovali do útočnej tretiny. Od modrej čiary tam pálil Šohajda, no dorážajúci Komínek zlyhal.

46:31

Vatrt a Školiak si idú sadnúť na dve minúty za hrubosť. Hrá sa teda štyria na štyroch.

45:53

Piešťany hrajú s piatimi hráčmi. Žeby sme dnes boli svedkami futbalového výsledku?

44:38

Hostia sa hneď od úvodu oslabenia musia brániť. Skaličania sú veľmi aktívni a tlačia sa do zakončenia.

43:52

Aktivita domácich si vyžiadala početnú výhodu. Za vyhodenie puku dostáva 2 minúty Vatrt.

42:36

Skalica sa teraz prebudila a ide dravo do obrany hostí, ktorá má zatiaľ zápas vo vlastných rukách

40:10

Domáci v plnom počte. Skalica sa ihneď tlačí pred hosťujúceho gólmana a snaží sa o vyrovnávací gól.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Šátek (Trenčan, Kovalovský) – 19. Jozef Balej (Kotaška, Kučera), 56. Gachulinec (Belluš, Ďuriš)

HK Skalica: Ševela – Jaborník, Barák – Ďurák, Novák – Horváth, Zukal – Polata, Šohajda – Jass, Školiak, Komínek – Mickevics, Kovalovský, Indra – Šátek, Mlynčár, Lantoš – Chylo, Markulinec, Trenčan

ŠHK 37 Piešťany: Rybár ( Košarišťan) – Bačík, Gachulinec – Svetlík, Vatrt – Gipters, Kotaška – Cuník, Bednár – Belluš, Ďuriš, Šimíček – Kučera, Brancis, Balej – Kubo, Horňák, Hudec – Valo, Surovka, Tibenský