Přípravné zápasy staršího dorostu

HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Oceláři Třinec

2:8

konec (0:2, 1:2, 1:4)

30.07.2015, 16:00 • ZS Poruba • Info o důležitých událostech (Gabriela Juříková)

Kvůli poruše na serverech jsme Vám mohli v přímém přenosu zprostředkovat jen poslední třetinu. Za potíže se omlouváme a děkujeme za přízeň.
Zítra sehrají oba týmy odvetu na ledě Třince.

Přejeme klidný zbytek večera a někdy opět na počtenou. (18:13:22)
V přípravných zápasech bývá zvykem, že se i přes jednoznačný výsledek jedou nájezdy.
Diváci jich viděli celkem 10 a z toho padl jeden jediný gól. Třinec vyhrál i na samostatné nájezdy 1:0 střelou Kvasnici.

59:05

Poruba právě vstřelila branku!
Rychlý a úspěšný před brankou byl navrátilec z trestné lavice STŘONDALA VOJTĚCH. Asistence: Krupa Miroslav.

57:45

Třinec právě vstřelil branku!
Další využitá přesilovka. Střela z dálky prošla gólmanovi pod lapačkou. Autorem branky je NAJSAR RENÉ. Asistence: Klocek Kamil.

56:34

Střondala zatáhl za záchrannou brzdu za cenu faulu a jde na dvě minuty pryč z ledu za vražení na hrazení. Postižený se zvedl z ledu sice těžce, ale sám dojel na střídačku.

56:30

Jenže střela mu nevyšla a hosté otáčí hru.

56:07

Porubským se nedaří rozehrávka. Až kapitán Irgl dokázal zavést puk až do útočné třetiny.

55:08

Střela z mezikruží končí v ochranné síti za brankou Bayera.

54:11

Kotouč končí mezi diváky. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:43

Souhra dvou Janů vedla k sedmému gólu. Puk nejprve zazvonil na tyč a pak se dostal za brankovou čáru. Autorem branky je KALUS JAN. Asistence: Hladonik JAN.

52:18

Papaj z pravého křídla vystřelil a následně si dojel pro dorážku. Jenže Bayer si svou levou tyč v obou případech pokryl.

51:24

50:48

49:24

Síly se na ledě vyrovnají. Za podražení vyloučen Dobeš.

48:48

Za hrubost vyloučen Brabec. Poruba získává v početní výhodě šanci na snížení.

45:07

A taky se tak stává. Bayera překonal celkem bleskově HREHORČÁK PATRIK.

44:38

Krupa je vykázán ze hry za vysokou hůl. Pro Oceláře příležitost proměnit přesilovku.

43:35

Autorem branky je BRABEC VOJTĚCH. Asistence: Raček Patrik.

2:8

Branky a nahrávky: 21. Krupa, 60. Střondala (Krupa) – 9. Przybyla (Krzak, Klocek), 20. Kvasnica (Hrehorčák), 29. Hladonik, 39. Marguš (Hladonik), 44. Brabec (Raček), 46. Hrehorčák, 53. Kalus (Hladonik), 58. Najsar (Klocek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Bayer (Škoda) – Timura, Balcárek, Dobeš, Prepsl, Prokeš, Skokan – Střondala, Krupa, Holub, Dang, Vospálek, Stach, Žídek, Vláčil, Irgl, Malát, Vilček, Voznička, Veselý, Plachý

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Marguš, Adámek, Rufer, Brabec, Krzak, Klocek, Kalus, Hladonik, Vochozka, Przybyla, Hrehorčák, Kvasnica, Molin, Papaj, Najsar, Borowiak, Raček

Rozhodčí: Janda R. – Moravec, Janda L.