4:2

konec (1:0, 0:1, 3:1)

30.07.2015, 18:00 • Stadion města Kadaň • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.1 4.2 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí třemi brankami v poslední třetině rozhodli zápas a poráží Slovan 4:2. Hlavní zásluhu na vítězství nese Tomáš Rohan, který dvě branky dal a na jednu přihrál. To je ode mne pro dnešek vše a brzy napočtenou. (20:06:55)

58:43

Hammerbauer zkoušel střílet z rohu kluziště, Lavinger si prostor mezi lapačkou a tyčí pohlídal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53

Kadaň právě vstřelila branku!
TOMÁŠ ROHAN ujel s Vaňkem do přečíslení dva na nikoho. První jmenovaný místo přihrávky volil střelu, na kterou hostující brankář neměl šanci zareagovat. Asistence: Lukáš Vrána

56:13

Hostující hráči se dožadují branky. Hlavní rozhodčí však rozpažil, protože branka padla až po odpískání. Vhazovat se bude po pravici Strmeně.

55:53

Vaněk se dostal k odraženému puku a zkoušel využít chaosu při střídání, ale hostující obránci se včas vrátili.

55:13

55:06

Kůrka napřáhl na modré čáře, jeho prudká střela skončila nad brankou.

54:09

Müller vyhodil puk přes všechny čáry.

53:13

Hráčská lavice SK Kadaň dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí kapitán Vaněk.

53:04

Kopta se snažil projet podél mantinelu, ale domácí obrana ho zastavila.

52:10

Ústecký ofsajd.

50:43

A Kadaň se znovu ujímá vedení. K odraženému puku se dostal DOMINIK VANĚK a protlačil puk do branky. Asistence: Tomáš Rohan

50:09

Baránek ujel sám na branku, ale mířil příliš vysoko.

49:28

Hosté mají více ze hry a kombinují v útočném pásmu.

48:23

Ústecký icing.

47:28

JAN HAMMERBAUER projel skrz obranu hostí a protlačil puk úzkým prostorem mezi tyčkou a ramenem Lavingera. Asistence: Martin Trochta, Jaroslav Kůs.

4:2

Branky a nahrávky: 17. Rohan (Vrána), 48. Hammerbauer (Trochta, Kůs), 51. Vaněk (Rohan), 57. Rohan (Vrána) – 35. Burdov (Sýkora, Novák), 42. Brož (Sýkora)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Mrázek, Charousek, Trefný, Černý, Rohan M, Dvořák, Mazanec, Muller, Novák L, Novák J, Kůs, Trochta, Hammerbauer, Rohan T, Vrána, Vaněk, Hlava, Hejcman, Šťovíček

HC Slovan Ústí nad Labem: Ašenbrener (30. Lavinger) – Pohl, Holomek, Brož, Burdov, Kůrka, Smetana, Macek, Hucek, Baránek, Kopta, Kovářů, Vykouk, Sýkora, Novák, Navarra, Řídel, Kuchynka, Vrána, Brzák, Podsedníček