Přípravné zápasy juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice

2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

30.07.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Je dobojováno! Junioři Dynama ve třetí třetině zásluhou Kusého a Rohlíka odskočili na dvougólový náskok, který už domácí v závěru jen zmírnili – prosadil se kapitán Borovec. Z mé strany je to již vše, příště na počtenou! (14:34:17)

59:29

Hlaváčkův projektil od modré mířil těsně vedle, domácí zakládají zřejmě poslední útočnou akci.

59:00

Už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny!

58:23

Puk je ve středním pásmu a do konce zbývá zhruba minuta a půl. Hosté si svůj náskok bedlivě hlídají.

57:40

Bruslaři jsou rázem mnohem lepším týmem a sahají po vyrovnání. Stihnou to?

57:11

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Ještě není hotovo, domácí snižují! ZDENĚK BOROVEC usměrnil Marčekovo nahození až do sítě – 2:3. Asistence: David Marček.

56:15

Kusý se prokličkoval až do bezprostřední blízkosti domácí svatyně, poté ale poslal puk těsně nad!

55:32

Domácí se zmohli jen na nekonstruktivní vyhození puku, u nějž jsou znovu hráči v červených dresech.

54:48

Gola se obtočil kolem Červeného svatyně, poté se mu ale nepodařilo ideálně trefit puk. Hostující gólman bez problémů přerušil hru.

54:15

Do konce zápasu zbývá necelých šest minut, hosté si hlídají své vedení a nepouštějí Bruslaře do šancí.

53:01

Dynamo právě vstřelilo branku!
Nyní už Grohovi nepomohla ani branková konstrukce, hosté zvyšují své vedení! Nenápadné a pravděpodobně i tečované nahození MIROSLAVA ROHLÍKA skončilo až v síti. Asistence: Denis Kusý.

52:20

Hlaváček upaloval sám vstříc Grohovi, ale tváří v tvář domácímu gólmanovi orazítkoval levou tyč jeho svatyně!

52:05

Hes si nabruslil za modrou čáru, odkud vyslal jedovatý projektil, s nímž si Červený nakonec poradil.

51:27

Průšek hledal najíždějícího si Golu, který jeho pas ve skvělé pozici nedokázal zpracovat.

50:42

Groh přerušuje hru, Pardubice vstřelený gól očividně nabudil.

50:09

Bruslaři mají na vyrovnání necelých deset minut. Podaří se jim to, nebo Pardubičtí těsný náskok udrží?

49:09

Zničehonic Východočeši udeřili a ujali se vedení! K puku se v mezikruží dostal DENIS KUSÝ a nenápadnou střelou překonal Groha. Asistence: Filip Zadina.

49:06

Průšek z mezikruží přestřelil branku, na druhou stranu se poté vydal Barkóci, s jehož propagačním pokusem si Groh bez problémů poradil.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Pořízek (Tůma), 58. Borovec (Marček) – 39. Zadina (Rohlík), 50. Kusý (Zadina), 54. Rohlík (Kusý)

BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Mašek, Žalud, Hes, Mlčoch, Tůma, Marček, Vaníček, Makovička – Motloch, Sedmík, Borovec (C) – Průšek, Gola, Pořízek – Vána, Prokop, Němec – Pätoprstý, Rýpar, Veselý

HC Dynamo Pardubice: Husár (30. Červený) – Procházka, Horyna, Nedbal (C), Kučera, Beran, Faltys, Šklíba, Benýšek – Musil, Hlaváček, Barkóci – Zadina, Kusý, Rohlík – Voženílek, Hoškovec, Dušek – Kopečný, Martínek, Krejčík.