Přípravný zápas

MFK Dynamo Dolný Kubín – DAC 1904 Dunajská Streda

1:5

konec (1:1)

02.07.2015, 16:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka (Dolný Kubín) • Filipo, Miroslav Revaj sk

Tipsport: 6.69 5.2 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia ovládli 2. polčas, keď už jasne dominovali a nedali domácim hráčom priestor na zmenu stavu. V prvom polčase to bol zase vyrovnaný zápas, oba tímy a hlavne ten domáci zahodil veľké množstvo čistých šancí. Výhra hostí je možno napokon spravodlivá, ale výsledok 1:5 je pre domáci tím až moc krutý.

Z Dolného Kubína Vám prajeme pekný zvyšok dňa! (17:43:52)

90

88

Dunajská Streda dala gól!

Veľkú chybu domáceho brankára využil ÁKOS SZARKA a poslal loptu do prázdnej bránky!

85

Hostia vyšachovali obranu domácich, keď cez dvoch hráčov prešla lopta priamo ku voľnému Pačindovi, ale ten triafa iba brvno bránky domácich!

80

Hostia zahrávali rohový kop, ktorý zahral Pačinda a presným centrom našiel hlavu PAPE MACOU SARR! Hostia zvýšili výsledok na rozdiel triedy.

76

Pohrozili aj hostia, keď Csoka sa zmocnil lopty a zaujímavým pokusom sa snažil ohroziť bránku domácich, ale lopta svoj cieľ nenašla.

75

Hráč domácich Hojo sa dostal do prieniku, avšak jeho snaha skončila obranným faulom hostí. Z priameho kopu domáci hráči nedokázali pohroziť.

73

Oba tímy sa rozhodli k výmene brankárov, Ondrej Sakar sa dočkal veľkého potlesku od publika. V bránke hostí nastúpi Matej Slávik, na domácej strane to bude Patrik Osadský.

70

Do konca zápasu nám ostáva približne 20 minút, hra sa v druhom polčase ukľudnila a tímy hrajú skôr zo zabezpečenej obrany.

68

Aktívny Laura sa snažil získať pokutový kop pre domácich, avšak rozhodcova píšťalka mlčí.

66

Hostia kontrolujú hru a snažia sa vymyslieť recept na pozornú obranu domácich.

63

Hra sa nám ustálila, avšak domáci tím tento zápas ešte nevzdal a snaží sa niečo v útoku vymyslieť.

60

Loptu si na biely bod postavil PAVOL JURČO a tvrdou strelou do stredu brány zvyšuje na 3:1 pre hostí!

58

Bola nariadená penalta pre hostí!

57

Loptu majú pod kontrolou hostia, no do útoku sa nenáhlia.

54

Veľkú chybu obrany domácich využil ANDRÁS MESZAROS, keď obral domáceho obrancu o loptu a pohodlne poslal hostí do vedenia!