2:1

konec (1:0)

02.07.2015, 20:15 • G.F. Grigg Latham Park, Newtown • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.47 3.27 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odvetné utkání na půdě La Valletty se odehraje přesně za týden, tedy 9.7. 2015 od 20:45. Hosté tak dnes nemusí věšet hlavy, neboť jim stačí i nejhubenější výhra 1:0 k tomu, aby se dostali do další fáze v rámci této soutěže. (22:16:57)
Druhý poločas přinesl mnohem více zajímavých situací, než-li v poločase prvním. V sedmašedesáté minutě došlo ke kuriózní situaci, když Oswell napálil míč do břevna, od kterého se balón odrazil směrem na brankovou čáru. Rozhodčí branku neuznali a pokračovalo se ve hře. Šest minut na to domácí inkasovali po brance Jhonnattanna, který byl v tu chvíli deset minut na hřišti. Pět minut před koncem řádné hrací doby se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Azzopardi. Hosté se nedokázali ubránit. V první minutě nastavení rozhodl o výhře Newtownu Oswell, který rozpoutal velké nadšení v Latham Parku.

90+5

V samém závěru si vykoledoval ještě žlutou kartu Price, který nedovoleně zastavil Priceho.

90+5

Domácí mají míč na svých kopačkách a kontrolují hru. Nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo skóre utkání ještě měnit.

90+3

Střídání v týmu Newtown AFC: ze hřiště odchází Sutton, přichází Cadwallader.

90+1

Newtown právě vstřelil branku!
Tak přeci jen se domácí dočkali. Anglický fotbalista JASON OSWELL dostal krásnou přihrávku od Williamse a rozjel vlnu euforie v Latham Parku! Domácí se dostávají v nastavení do vedení 2:1.

90

Řádná hrací doba je za námi, uvidíme, zda-li nám nastavení přinese nějaké rozuzlení.

89

Domácí docílili branky, ovšem Boundford byl příliš aktivní v osobním souboji a byl mu odpískán faul. Odkopávat tak od branky bude Vella.

87

Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Nafti, přichází Camilleri.

85

Možná, že se dočkáme. Je tu totiž komplikace na hostující straně. Žlutou kartu vyfasoval Azzopardi, který fauloval Edwardse. Jelikož se jedná o druhou žlutou kartu v dnešním utkání pro hostujícího hráče, tak je tedy jasné, že pro Azzopardiho dnešní utkání skončilo předčasně.

84

Čas se rychle chýlí ke konci. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjdou oba celky do odvety za nerozhodného stavu?

82

Ti však kulatý nesmysl příliš dlouho neudrželi, jelikož fauloval domácí Evans.

81

Domácí budou u balónu po faulu argentinského Gilla.

80

Právě nově příchozí Evans se snažil probudit útok domácích. Jeho rána ovšem směřovala vysoko nad branku, kterou střeží Vella.

78

Střídání v týmu Newtown AFC: ze hřiště odchází Owen, přichází Evans.

76

Argentinsky Juan Cruz Gill tvrdě zajel do Herseye a vidí za to žlutý kartónek od rozhodčího Vnuka.

74

Příznivci La Valletty jsou nyní samozřejmě mnohem více slyšet v hledišti a ženou své hráče za druhou brankou.

73

Valletta právě vstřelila branku!
Tak se na to podívejme. V době, kdy se domácí snažili vstřelit druhou branku, tak inkasují z kopačky JHONNATTANNA BENITESE, který vyrovnává stav dnešního utkání.