konec (1:0)

02.07.2015, 19:45 • The Book People Stadium (Kapacita: 3 000) • Martin Penker

Tipsport: 4.85 3.95 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:41:41)
Dnešní zápas je za námi. Domácí po prvním poločase vedli 1:0, když se trefil Riley. Ve druhém poločase ale úřadovali už jen hosté, nejdříve se trefil už ve 48. minutě Šovšič, následně na 1:2 upravoval v 61. minutě Marič a na konečných 1:3 upravil v 68. minutě Kolar. Hosté tak mají velmi dobrý náskok do odvety.

Držení míče: 46% – 54%
Střely celkem: 9 – 21
Střely na branku: 2 – 7

90+5

90+3

Kolar poslal míč pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten bez problémů míč hlavičkuje mimo vápno.

90+2

Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

90+1

Evans se dopustil nešetrného zákroku na jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

89

Pomalu, ale jistě se nám blíží utkání a je téměř jasné, že hosté dnes odjedou z Walesu s výhrou.

88

Fiolič se dostal ke střele z hranice vápna, jeho střelu mířící do pravé šibenice dokázal skvělým zákrokem vyrazit Coates.

85

Healing se ihned pustil do akce svého týmu, Field mu poslal skvělý pas za obranu, on byl však v momentě přihrávky v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

84

Střídají také hosté. Ze hřiště odchází Šovšič a místo něj nastupuje Čorič.

84

Domácí opět střídají. Hřiště opouští Wignall a místo něj nastupuje Healing.

83

Domácí střídají. Hřiště opouští Budrys a místo něj nastupuje Evans.

82

Míč si přichystal Šovšič. Následně míč poslal k pravé tyči, tam si to však namířil i brankář Coates a tuto penaltu chytá!

82

McGinn fauloval ve vápně Kolare a hosté budou kopat penaltu!

80

Riley vypustil z hranice vápna tvrdou střelu se kterou měl Zelenika problémy, nakonec však míč zkrotil a tuto střelu chytá.

79

Andrijaševič to zkusil přímo na branku, míč však končí vysoko nad brankou.

79

Owens fauloval Bručiče blízko hranice vápna a hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop.

76

Bručič se dopustil tvrdého faulu na jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího vidí po právu žlutou kartu.

75

Domácí i hosté střídají. Za domácí odchází Gray a místo něj nastupuje Wade a na druhé straně odchází Mišič a místo něj nastupuje Gržan.