Play-off NHL

Washington Capitals – New York Rangers

3:4

konec (0:2, 1:0, 2:2) Stav série: 3:3

11.05.2015, 01:20 • Verizon Center, Washington • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.46 3.53 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný start do nového týdne. (04:01:37)
Československá stopa

V dnešním duelu nenastoupil žádný hráč české či slovenské národnosti.

Zblokované střely: 15 – 33
Je dobojováno! Rangers dokázali odvrátit i druhý postupový mečbol Caps a vrací sérii k sedmému zápasu do New Yorku.
Hosté ve třetí části dokázali v úvodu dvakrát skórovat, čímž navýšili své vedení na tři branky. Domácí hráči se ale nevzdali a taktéž dvěma brankami se dotáhli opět na rozdíl jediného gólu. Závěrečný tlak však ve vyrovnání stavu utkání již neproměnili a v dnešním duelu musí sklonit hlavy před svým soupeřem.

60:00

59:36

McDonagh zablokoval střelecký pokus Bäcsktröma a následně vyhodil puk ze třetiny,.

59:27

Hosté se brání zuby nehty, Girardi schytal tvrdou ránu pukem od Ovečkina, ale vydržel. Rangers vyhazují puk na icing.

58:43

Ke střele se dostal Carlson z pravého kruhu, Lundqvist dokázal vyrazit pouze před sebe, odkud ještě dorážel Johansson, ale i s tím si švédský gólman ve službách Rangers dokázal poradit.

58:20

Holtby na střídačce, domácí v šesti!

58:00

Oba týmy bojují o puk za brankou Rangers...

57:38

Dobrý forčeking hostí nedovoluje domácím zavézt kotouč do třetiny.

57:25

Hosté po vítězném buly posílají puk daleko od své branky.

57:16

Velká šance pro domácí na vyrovnání přichází s přesilovou hrou. James Sheppard (NYR) poslal backhandem puk mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

56:56

Buly pro Caps a hned pálí od modré čáry Carlson, puk ale jen orazítkoval zadní mantinel.

56:51

Bäckström pálí tvrdě z pravého kruhu, Lundqvist zastavuje jeho pokus svými betony a přerušuje hru. Ta bude pokračovat po reklamní pauze, která rozhodně Rangers přijde vhod.

56:25

Hosté vyhráli buly a Sheppard posunul kotouč až do útočného pásma, kde on i jeho parťáci z útoku střádají cenné vteřinky.

56:14

Hosté se na chvíli osvobozují, ale jen za cenu icingu, takže nemohou vystřídat. Tlak domácích může pokračovat.

56:06

Čas se pro domácí rychle krátí a mají již jen něco málo pod čtyři minuty na vyrovnání.

3:4

Branky a nahrávky: 21. Chimera (Kuzněcov, Ward), 48. Kuzněcov (Alzner, Ward), 51. Ward (Chimera, Carlson) – 1. Kreider (Fast, Klein), 20. Kreider (Brassard, Stepan), 41. Nash (St. Louis, Brassard), 45. Boyle (Sheppard, Miller)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Orpik (A), Niskanen, Alzner, Green, Gleason – Ward, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Chimera, Kuzněcov, Johansson – Brouwer, Beagle, Burakovsky – Wilson, Laich, Glencross.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), McDonagh (C), Klein, Staal, Boyle, Yandle – St. Louis, Brassard, Nash – Fast, Stepan (A), Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Glass, Moore, Sheppard.

Rozhodčí: Sutherland, Rooney – Amell, Sharrers

Diváci: 18.506