04.05.2015, 20:45 • Estádio do Restelo, Lisabon • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.34 3.1 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu – 7:5
Střely mimo – 7:1
Rohové kopy – 7:5
Držení míče v % – 60:40 (22:48:12)
Fotbalisté Belenenses doma prohráli s Rio Ave 1:3 a mohou si už nechat zajít chuť na evropské poháry. Hosté vstupovali do druhé půle s dvougólovým náskokem a ani na malou chvíli nenechali nikoho na pochybách, že míří za vítězstvím. V 52. minutě navíc Del Valle přidal třetí gól a domácí už stačili pouze snížit, jejich čestný úspěch zaznamenal v 87. minutě Rui Fonte.

90+6

90+2

Opět se hraje.

90+1

Pedro Moreira je ošetřován. Těžko soudit, zda ho to opravdu tak bolí, nebo zda jen natahuje čas.

90+1

Už běží nastavený čas. Hosté by si neměli nechat vítězství uniknout. Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty.

Rui FONTE - 1:3

87

Belenenses právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkali gólu! Tiago Caeiro vyhrál hlavičkový souboj a míč se tak dostal k RUIOVI FONTEMU, který ho, také hlavou, poslal za záda Edersona – 1:3.

85

Publikum na Restelu roztleskal brankář Ventura. Ten si s míčem mimo svou šestnáctku počkal na napadajícího Ukru a zesměšnil ho perfektně provedenou kličkou. Alespoň nějaká radost pro domácí fanoušky.

84

Žlutou kartu dostává Pedro Moreira (Rio Ave FC).

81

Vilas Boas utkání nedohraje, místo něho nastupuje Nélson Monte.

79

Hostující stoper André Vilas Boas je ošetřován.

78

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Tiago Silva, přichází Bruno China.

78

Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Del Valle, přichází Zeegelaar.

75

Málem tu byl čtvrtý gól Ria Ave! Jebor se už málem radoval, ale balón na poslední chvíli vytáhl na roh Ventura.

74

Centr Nunese byl tečován obranou hostí a k padajícímu míči se dostal brankář Ederson dříve než domácí Tiago Caeiro.