1:3

konec (0:3)

04.05.2015, 21:00 • KC Stadium, Hull • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 5.0 3.73 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozhodčí Mason ukončil dohrávku 35. kola, ve které Hull nestačil na Arsenal a podlehl mu 1:3. Úvodních 20 minut bylo spíše nezajímavých, ale pak už předváděná hra začala bavit. No a Arsenal se ve 28. minutě dočkal vedoucí branky, o kterou se zasloužil Sánchez, pak ještě ve 33. minutě skóroval Ramsey a v závěru prvního poločasu opět Sánchez. Hosté se nevzdali a na začátku druhého poločasu snížili, v 56. minutě se na listinu střelců napsal Quinn. Druhý poločas už tolik zajímavý nebyl, ale nejhorší to také nebylo. Ospina to měl dnes jednoduché, protože nemusel ani jedenkrát zasahovat. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:59:53)

90+5

90+4

Robertson to nemyslel špatně, ale jeho rána byla zablokována protihráčem. Takže stále 1:3.

90+2

Nepřesně pálil i Walcott.

90+2

Wilshere v šanci, ale jeho střela byla zablokována.

90+1

Útočná akce domácích, po pravé straně, skončila odpískaným ofsajdem

90+1

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

87

Wilshere se snažil dostat s balonem až do pokutového území, což by se mu podařilo, kdyby ho protihráč nefauloval. Nicméně rozhodčí viděl vše dle pravidel. To hosté se dožadovali pokutového kopu, protože měli pocit, že Wilshere byl faulován už ve vápně.

86

Na hřiště se dostane také Walcott, kterému uvolní místo Giroud.

85

Bellerín se dostal ve velkém vápně ke střele, ale gólman Harper mu ji vyrazil. Pak se k odraženému balonu ještě prodral Wilshere, ale ani jeho rána neskončila gólem. Navíc jeden z protihráčů zahrál ve vápně rukou, ale nic se nepískalo.

84

Cazorla teď trošku chtěl překvapit brankáře, což se mu podařilo. Španělský hráč se odhodlal ke střele asi z 18 metrů a gólman měl co dělat, aby neinkasoval. Nicméně Harper to zvládl a prudkou ránu vyrazil.

83

Giroud se prodral do koncovky, ale jeho střela byla zablokována protihráčem.

83

Běží 83. minuta zápasu a gólman Ospina nemusel ještě ani jedenkrát zasahovat.

82

Arsenla zahrával rohový kop, ale standardní situace se nepodařila ani trošičku.

81

Protostor ukázat se dostane na posledních pár minutek Jelavić, kterému uvolnil místo Quinn.

77

Domácí tým získal balon pro sebe a vyrazil s ním na útočnou polovinu. Na pravém křídle měl balon Meyler, který se snažil odcentrovat před branku, avšak to se mu nepodařilo, protože obrana Arsenalu byla pozorná.

75

Cazorla ze své pravačky vyslal jedovatou ránu, ale Harper další gól neinkasoval.

1:3

konec (0:3)

Branky: 56. Quinn (Elmohamady) – 28. A. Sánchez, 33. Ramsey (Cazorla), 45+1. A. Sánchez (Ramsey)

Karty:   23. Livermore (HLL), 30. N'Doye (HLL)

Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 6:5.

Hull City AFC: Harper – Dawson (C), McShane, Chester – Brady, Elmohamady, Quinn (81. Jelavić), Livermore (46. Meyler), Huddlestone – N'Doye, Aluko (65. Robertson).
Náhradníci: McGregor – Rosenior, Bruce, Meyler, Hernández, Jelavić, Robertson.

Arsenal FC: Ospina – Koscielny, Bellerín, Mertesacker (C), Monreal – Coquelin, Cazorla – A. Sánchez, Özil, Ramsey (68. Wilshere) – Giroud (86. Walcott).
Náhradníci: Szczęsny – Gibbs, Paulista, Rosický, Wilshere, Walcott, Flamini.

Rozhodčí: Mason – Halliday, McDonough