MS sledge hokej

Itálie – Německo

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

26.04.2015, 22:30 • HarborCenter, Buffalo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Je dobojováno! Utkání nakonec rozhodla jediná branka, která padla v závěru úvodní třetiny, kdy se prosadil Andrea Macri. Díky tomuto muži si tedy Itálie připisuje do tabulky plný počet bodů, Němci se o své první body budou muset porvat v dalším zápase. (00:24:27)
Nejlepší hráči zápasu:

Itálie – Gabriele Araudo
Německo – Sven Stumpe

45:00

43:30

Brankář Kunst odjel na střídačku a Německo bude hrát power-play.

42:32

Trenér německého reprezentačního celku si vyžádal oddechový čas.

Depaoliho šance končí na tyči

40:43

Mohlo být rozhodnuto! Do dobré střelecké pozice se v levém kruhu dostal Depaoli, který zvolil razantní střelu, kterou otřel o obránce Skrolze, od něhož se puk odrazil do brankové konstrukce.

30:01

V prostřední části jsme se branky nedočkali, stále tak platí stav z úvodní třetiny, kterou ovládla reprezentace Itálie v poměru 1:0. Němcům zbývá na dorovnání jednobrankové ztráty závěrečná patnáctiminutovka.

30:00

15:01

Úvodní perioda je minulostí. V ní se na úvodní zásah dlouho čekalo, avšak minutu a čtyři vteřiny před jejím koncem rozvlnil síť Andrea Macri, díky němuž vstoupí Italové do další části s jednobrankovým náskokem.

15:00

Andrea MACRI - 1:0

13:56

Itálie právě vstřelila branku!
Tým vedený jako domácí se dostává do vedení. Skóre zápasu otevřel v závěru úvodního dějství ANDREA MACRI, který se prosadil střelou od mantinelu.

00:01

Itálie: Araudo (Stillitano) – Planker, Rosa, Winkler, Radice, Kalegaris, Larch, Macri, Balossetti, Chiarotti, Leperdi, Corvino, Depaoli

Německo: Kunst (Brzoska) – Disveld, Rennhack, Jaster, Wolff, Kuhli-Lauenstein, Pabst, Hering, Stumpe, Sklorz, Wedde, Pilz, Schrader

Rozhodčí: Allen – Kim, Harrington.
Příjemný nedělní večer přeji všem fanynkám a fanouškům sledge hokeje. Právě v dnešní den začíná v americkém Buffalu Mistrovství světa. Ve skupině B se mezi sebou utkají USA, Rusko, Itálie a Německo. Nás bude v tomto online přenosu zajímat duel posledních dvou zemí, které si to mezi sebou rozdají od 22:30.