MS sledge hokej

Kanada – Japonsko

17:0

konec (12:0, 3:0, 2:0)

26.04.2015, 19:00 • HarborCenter, Buffalo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Kanada potvrdila roli výrazného favorita a zejména v úvodní patnáctiminutovce, ve které si vytvořila dvanáctigólový náskok, působila suverénním dojmem. V následujících dvou třetinách dal kouč zámořského celku prostor členům širšího kádru a Kanaďané si v nich připsali dalších pět přesných zásahů. Japonci se po většinu zápasu pouze bránili a nedočkali se ani čestného úspěchu. Konečné skóre tedy zní 17:0. (20:57:40)
Nejlepší hráči zápasu:

Kanada – Brad Bowden
Japonsko – Kazuhiro Takahaši

45:00

42:10

Statistika vyhraných vhazování: 29 – 20.

34:59

Kanada právě vstřelila branku!
Autorem branky je BRIDGES, jenž si připisuje hattrick.

34:17

Autorem branky je WESTLAKE, který v dnešním utkání zaznamenal pátý úspěšný zásah.

30:01

Do druhé patnáctiminutovky poslal kouč Kanady hráče z širšího kádru a na předevedené hře zámořského celku to bylo znát. Přesto Kanaďané nadále dominovali a Fukušima, náhradní brankář Japonska, který do brány nastoupil na začátku druhé třetiny, měl co dělat, aby dokázal zastavit rány kanadských střelců. Tři puky ovšem za svá záda pustil a Kanada tak do závěrečné části vstoupí s pohodlným patnáctigólovým náskokem.

30:00

22:12

Autorem branky je DELANEY.

21:42

Autorem branky je BOWDEN.

17:34

Kanonáda Kanady nebere konce ani ve druhé části! Autorem branky je DORION.

15:01

Úvodní perioda byla jednoznačně v režii kanadské reprezentace, která svému soupeři uštědřila dvanáct přesných zásahů. Japonci se prosadit nedokázali, hrálo se totiž prakticky jen na jejich bránu.

15:00

14:53

Autorem branky je BRIDGES.

13:51

Autorem branky je SHOLOMICKY.

13:08

Jubilejní desátou branku Kanady vstřelil DELANEY.

17:0

Branky a nahrávky: 1. Westlake, 3. Bowden, 6. Westlake, 6. Westlake, 8. Bridges, 9. Sorley, 11. Westlake, 11. McGregor, 12. Dorion, 14. Delaney, 14. Sholomicky, 15. Bridges, 18. Dorion, 22. Bowden, 23. Delaney, 35. Westlake, 35. Bridges

Kanada: Watson (Larocque) – Whitson, Rempel, Dorion, McGregor, Delaney, Dixon, Westlake, Arsenault, Sorley, Bridges, Sholomicky, Cederstrand, Block, Bowden, Gemmell

Japonsko: Nagase (16. Fukušima) – Horie, Jošikawa, Šiba, Nakamura, Sudo, Misawa, Mochizuki, Maruo, Išij, Hirose, Šioja, Takahaši, Kodama, Kumagaj