MONACObet liga

FC Spartak Trnava B – FK Dubnica

6:1

konec (1:0)

12.04.2015, 10:30 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • Info o změnách stavu (Dávid Švec) sk

: 1.65 4.2 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas nadstavby futbalovej DOXXbet ligy sa skončil, Trnava B porazila Dubnicu hladko 6:1. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Menoslov strelcov doplníme v priebehu niekoľkých minút. (12:20:55)

90+3

90+2

FC Spartak Trnava B dal gól! V druhej minúte nadstavené času pridáva Trnava B ďalší gól. Strelcom je FILIP DEKET.

84

FC Spartak Trnava B dal gól! Trnava B pridáva ďalší gól a vedie už 5:1! Strelcom je MARTIN KOŠŤÁL.

81

FC Spartak Trnava B dal gól! V 81. minúte stretnutia už vedie Trnava B 4:1, zdá sa, že o osude stretnutie je rozhodnuté. Strelcom je RASTISLAV BAŠA.

75

V 75. minúte zápasu Trnava B stále vedie na Dubnicou 3:1.

66

FC Spartak Trnava B dal gól! V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, domáci už vedú 3:1. Strelcom je znovu DOMINIK UJLAKY.

60

Dubnica dala gól!
Ale pozor, v 60. minúte zápasu Dubnica znižuje na rozdiel jediného gólu. Strelcom je SAMUEL BIELIK.

54

FC Spartak Trnava B dal gól! V 54. minúte stretnutia pridáva domáci B-tím Spartaka Trnava druhý gól. Úspešným strelcom je DOMINIK UJLAKY.

46

V 46. minúte stretnutia dostáva žltú kartu hráč MFK Dubnica, konkrétne je to Martin Suchý.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie Trnava B nad MFK Dubnica 1:0, druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45

Prvý polčas sa skončil.

39

V 39. minúte stretnutia inkasuje žltú kartu hráč MFK Dubnica, konkrétne je to Ivan Mejić.

27

Trnava B stále vedie nad Dubnicou 1:0, hostia sa síce snažia, ale zatiaľ sa im príliš nedarí.

20

Viac z hry majú stále domáci futbalisti, ktorí sú aktívnejší aj smerom dopredu. aktuálne vedú i v početnosti streľby.

15

Žltá karta pre domáceho hráča, dostáva ju Tidiane Djiby Ba.

13

FC Spartak Trnava B dal gól! V 13. minúte zápasu sa domáci ujímajú vedenia, úspešným strelcom je TIDIANE DJIBY BA.
Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava B: Kneževič – Ba, Deket (K), Mečiar, Ujlaky, Košťál, Jirka, Horník, Hrebík, Chovanec, Baša
Náhradníci: Vahalík – Krajčovič, Repa, Steinhübel, Víglaský, Ondra, Durić

MFK Dubnica nad Váhom: Maťašovský – Golej (K), Takáč, Habšuda, Suchý, Zahraničnyj, Mičko, Cisár, Szücs, Bielik, Mejić
Náhradníci: Slávik – Rearte, Vaculík, Matuška, Vizcarra

Rozhodca: Šuniar – Vitko, Vician.