Tipsport: 2.5 3.36 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (17:31:03)
Střely na branku – 6:8
Rohové kopy – 3:3
Žluté karty – 4:2
Červené karty – 1:0
Krásné fotbalové představení z Kolína nad Rýnem je u konce. K radosti domácího publika vítězí domácí tým zaslouženě 3:2. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácího celku na 2:0 Ujah, který využil situaci 2 na 1. Domácí tým si ale situaci zkomplikoval v 69. minutě, kdy byl vyloučen Olokowski a po jeho zákroku byl pro hosty odpískána penalta. Tu proměnil Polanski a snížil na 2:1. Nejkrásnější moment celého dnešního odpoledne přišel v 78. minutě, kdy si Jonas Hector vzal míč na polovině hřiště a přes pět soupeřů došel až k brankáři Baumannovi, kterého i s tečí obránce Bičakčiće, dokázal překonat. O drama se v 88. minutě postaral střídající Modeste, který hlavičkou snížil na 2:3, ale víc už se hostům nepovedlo a domácí tým si tak připisuje veledůležité vítězství za 3 body!

90+3

90+3

Domácí zatáhli míč na obrannou polovinu hostů a vybojovali další důležitý faul.

90+2

Vollande odcentroval do pokutového území, kde se však Hoffenheim provinil útočným faulem.

90+2

Domácí se zatím ale skvěle brání náporu hostujícího týmu.

90

Budou se nastavovat 3 minuty!

89

Hosté neotálejí a znovu pospíchají do útoku.

Anthony MODESTE - 3:2

88

Hoffenheim právě vstřelil branku!
Drama je na světě. Střídající ANTHONY MODESTE si naběhl na centr z rohového kopu, nikým neatakován přeskočil vyběhnutého brankáře Horna a hlavičkou dává hostům naději na bodový zisk – 3:2! Asistence: Sebastian Rudy.

88

Následuje rohový kop.

87

Ke střele napřáhl jeden z hostujících záložníků a Horn jeho pokus vyráží na tyč.

86

Bröker vidí žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

85

Hostující borci už se asi nezmůžou na závěrečný tlak. Domácí Kolín i v deseti mužích skvěle brání.

84

Domácí šetří čas a nikam nepospíchají.

82

Hosté podnikli další útočnou akci, ale zastavil je praporek pomezního sudího – ofsajd.

81

Za velkého aplausu domácího publika opouští hřiště Osako, kterého nahrazuje na zbytek zápasu Bröker.

3:2

konec (1:0)

Branky: 20. Lehmann (pen.), 54. Ujah (Osako), 78. Hector (Matuszczyk) – 70. Polanski (pen.), 88. Modeste (Rudy)

Karty:   29. Maroh (KLN), 44. Vogt (KLN), 71. Lehmann (KLN), 86. Bröker (KLN) – 19. Bičakčić (HOF), 80. Beck (HOF)   69. Olkowski (KLN)

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Olkowski, Maroh, Wimmer, Hector – Risse, Lehmann (C), Vogt, Nagasawa (72. Brečko) – Ujah (75. Matuszczyk), Osako (81. Bröker).
Náhradníci: Kessler – Brečko, Bröker, Finne, Halfar, Matuszczyk, Cueto.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Beck (C), Strobl, Bičakčić, Kim Džin-Su (62. Modeste) – Rudy, Polanski – Volland, Amiri (53. Zuber), Firmino – Schipplock (62. Szalai).
Náhradníci: Grahl – Elyounoussi, Modeste, Salihović, Szalai, Toljan, Zuber.

Rozhodčí: Peter Sippel – Christian Leicher, Markus Schüller – Florian Meyer