3:0

konec (1:0)

12.04.2015, 15:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Ondřej Hradecký (@ondra295)

Tipsport: 1.9 3.64 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a já se jen budu opakovat z poločasového hodnocení. Domácí tým mě dnes velice překvapil. Bylo to ale překvapení veskrze milé, protože ve druhé půli neapolský výkon ještě gradoval a jihoitalský tým zasadil, dnes naprosto bezmocnému, soupeři další dvě rány. Rozhodl asi příchod Hamšíka, který chvíli po svém nástupu po parádním náběh zvýšil na 2:0. Když pár minut před koncem dával po podobné akci na 3:0 Callejón, bylo už definitivně hotovo. To je ode mne pro tento zápas vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemné prožití zbytku víkendu. (17:01:53)

90+4

90+4

Zápas se dohrává, trochu symbolicky, na půlce Fiorentiny, která byla dnes jasně horší a zcela zaslouženě pojede domů s prázdnou.

90+3

Vincenzo Montella moc spokojen s výkonem svých svěřenců asi nebude, teď musel sledovat, kterak šel v hostujícím vápně k zemi Callejón, sudí ale penaltu nenařizuje.

90+2

Viola to stále zkouší, ale dnes jí prostě není přáno, Neapoli se naopak daří všechno a Callejón získal takřka u rohového praporku pro hosty naprosto zbytečný přímák.

90+1

Sudí přidává čtyři minuty navrch, Koulibaly je začal tím, že ubránil Salaha a odkopává se od neapolské brány.

José María Callejón - 3:0

89

Neapol právě vstřelila branku!
A je hotovo, tady už je o vítězi jasnou. Tvrdý a klíčový souboj, vybojoval Hamšík, toho využil Insigne, který parádní šajtlí, vyslal za obránce nabíhajícího JOSÉ CALLEJÓNA, který nezazmatkoval a poslal míč za zoufalého Neta.

87

Ovšem Andújar zaváhal v rozehrávce, čehož chtěl využít Borja Valero, ani on ovšem florencijský zmar neprolomil, protože skákavou střelou zadní tyč těsně minul.

86

Nic zásadního se na hrací ploše neděje, týmy už zápas jen dohrávají a skóre dost možná takto už zůstane.

85

Míči drží Viola, už to ale asi je jen tak, aby se neřeklo, protože o nějaké aktivitě směrem dopředu se vážně hovořit nedá.

83

Salah si při útočení počínal až moc agresivně, jeho zákrok sudí samozřejmě viděl a píská faul.

82

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Camilo Zúñiga.

81

David López si připsal taktický faul kousek před půlkou, sudí možná trochu přísně ukazuje žlutou kartu.

80

Chytře zkoušel přelobovat obranu Hamšík, nijak moc se mu to ale nepovedlo a Basanta jeho úmysl přečetl.

79

Fiorentina sice drží míč ve své moci, žádnou efektivitu to ale nemá a šance stále nepřicházejí. Gómez je, tedy aspoň zatím, na hrací ploše zcela zbytečný.

77

Lepšími jsou stále domácí, kteří kontrolují zápas a jen čekají na chybu hostů. A těch už dnes přišlo až až.

76

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Lorenzo Insigne.