po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:0, 1:0)

28.03.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.05 3.8 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Roman LJUBIMOV - 3:2

101:39

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se dostali do pásma a nebezpečně kombinovali. Zpoza brány pak nahrál Grigorenko na ROMANA LJUBIMOVA, který přesnou ranou nad ramenou překvapeného Koskinena rozhodl dlouhé prodloužení. Asistence: Igor Grigorenko, Alexandr Radulov.

98:39

Opět Radulov, tentokrát se útočník CSKA dopustil vyhození puku mimo kluziště.

94:29

Po Zajcevovo střele byl příliš aktivní Radulov, jenž dostává trest dvou minut za sekání. Síly na ledě se srovnají.

90:10

Pětiminutový trest pro SKA! Ten odpyká Burdasov, viník zákroku Martensson byl rovnou poslán do šaten!

90:10

Na ledě zůstal ležet Makarov, který narazil hlavou o mantinel. Za asistence spoluhráčů je odvážen na střídačku. pravděpodobně se bude vylučovat.

Červenkův nájezd

89:20

Červenka vystřelil velmi ostře ale nezvedl puk, který zamířil vedle tyče!

89:20

Je nařízeno trestné střílení! Panin vyhodil bránu z postavení úmyslně, puk směřoval v danou chvíli na bránu! Nájezd pojede Roman Červenka.

87:45

Za hákování dostane trest Radulov (CSKA)

Martensson nestihl zakončit včas a tak zkazil velkou příležitost!

Neskutečná šance SKA! Panarin našel spoluhráče na vzdálenější tyči a ten vystřelil. Galimov se ale přesunul a vykopl puk mimo brankoviště.

73:46

Makarov se dostal před bránu a bekhendovou kličkou nepřekonal Koskinena! Zatím asi největší šance!

62:48

Puk propadl k Němcovi a střela českého legionáře letěla těsně vedle brány!

Roman LJUBIMOV - 2:2

52:22

Je vyrovnáno! Zajcev zatáhl kotouč do útočné třetiny, kde ho přenechal na Radulova, jenž našel před brankou volného ROMANA LJUBIMOVA, který dokázal vyrovnat do prázdné branky. Asistence: Alexander Radulov, Nikita Zajcev.

50:13

Hosté jeli dva na jednoho. Ketov vzal zakončení na sebe, ale hostující hráč ve výborné pozici netrefil vůbec branku domácích.

Vadim ŠIPAČJOV - 1:2

45:40

Petrohrad právě vstřelil branku!
Videorozhodčí potvrdil branku. Z levé strany našel Panarin skvělou přihrávkou najíždějícího VADIMA ŠIPAČJOVA, který kotouč zasáhl bruslí a posílá Petrohrad do vedení 2:1. Asistence: Arťjom Panarin, Maxim Chudinov.

45:40

Šipačjov dosáhl branky bruslí. Rozhodčí se radí s videorozhodčím, zda branku uzná.

40:23

Bude se zkraje druhé třetiny vylučovat. Igor Grigorenko zahrál vysokou holí do obličeje Romana Červenky a je za to po právu vyloučen.

39:14

Zpoza branky vyjel Viktor Tichonov a byl sám proti Galimovovi, kterého nedokázal z bezprostřední blízkosti propálit.

34:36

Přesilovou hru si zahrají také domácí. Za podražení si jde odpykat dvě minuty Ketov.

32:02

Roman Červenka byl faulován Teleginem, který již sedí na trestné lavici za hru vysokou holí. Petrohrad bude mít k dispozici početní převahu.

30:59

Domácí jeli dva na jednoho. Alexander Radulov zakončoval do odkryté klece, ale svou šancí pohrdl.

Nikita ZAJCEV - 1:1

22:00

Domácí využívají početní výhodu. Mezi kruhy dostal přesně nabito NIKITA ZAJCEV, který dokázal propálit Koskinena u jeho levé tyče. Asistence: Roman Ljubimov, Igor Grigorenko.

21:38

Ericsson si pomohl nedovoleně, když zahákoval svého soupeře. CSKA bude mít k dispozici další přesilovou hru.

19:29

Ještě se bude vylučovat před koncem první třetiny. Za nedovolené bránění si jde sednout Burdasov.

13:13

Síly na ledě se vyrovnají. Za hákování si jde odpočinout Martensson.

Jevgenij DADONOV - 0:1

12:14

Galimov vyrazil ránu od modré čáry přímo před sebe. Pro JEVGENIJE DADONOVA nebyl problém dorazit kotouč mezi betony domácího gólmana do branky. Asistence: Andrej Kutejkin, Arťjom Panarin.

11:25

Mamin následně dostává trest na 5 minut + do konce utkání. To je veliká šance pro hostující celek.

10:52

Na druhé straně vznikly veliké zmatky před brankou Koskinena. Radulov vystřelil na branku a následně kotouč sám dorážel. Hostující brankář dlouho nevěděl, kde má kotouč. Ten byl nakonec pod jeho výstrojí.

08:37

Na levé straně se dostal do zakončení Roman Červenka. Český forward vypálil tahem jen těsně vedle pravé tyče, kterou střeží Galimov.

04:58

Do první vážnější šance se dostal domácí Arťuchin, který mířil z mezikruží tahem vedle pravé tyče hostující klece.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Zajcev (Ljubimov, Grigorenko), 53. Ljubimov (Radulov, Zajcev), 102. Ljubimov (Grigorenko, Radulov) – 13. Dadonov (Kutejkin, Panarin), 46. Šipačjov (Panarin, Chudinov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Ljubimov, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Arťuchin – Telegin, Korotkov, Žarkov – Kvartalnov, Stas, Mamin – Makarov

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Alexandrov, Kutejkin, Chudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Tichonov, Martensson, Thoresen – Ketov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Sivov, Šeljanin