po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:0, 1:0)

28.03.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.05 3.8 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Roman LJUBIMOV - 3:2

101:39

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se dostali do pásma a nebezpečně kombinovali. Zpoza brány pak nahrál Grigorenko na ROMANA LJUBIMOVA, který přesnou ranou nad ramenou překvapeného Koskinena rozhodl dlouhé prodloužení. Asistence: Igor Grigorenko, Alexandr Radulov.

Roman LJUBIMOV - 2:2

52:22

Je vyrovnáno! Zajcev zatáhl kotouč do útočné třetiny, kde ho přenechal na Radulova, jenž našel před brankou volného ROMANA LJUBIMOVA, který dokázal vyrovnat do prázdné branky. Asistence: Alexander Radulov, Nikita Zajcev.

Vadim ŠIPAČJOV - 1:2

45:40

Petrohrad právě vstřelil branku!
Videorozhodčí potvrdil branku. Z levé strany našel Panarin skvělou přihrávkou najíždějícího VADIMA ŠIPAČJOVA, který kotouč zasáhl bruslí a posílá Petrohrad do vedení 2:1. Asistence: Arťjom Panarin, Maxim Chudinov.

Nikita ZAJCEV - 1:1

22:00

Domácí využívají početní výhodu. Mezi kruhy dostal přesně nabito NIKITA ZAJCEV, který dokázal propálit Koskinena u jeho levé tyče. Asistence: Roman Ljubimov, Igor Grigorenko.

Jevgenij DADONOV - 0:1

12:14

Galimov vyrazil ránu od modré čáry přímo před sebe. Pro JEVGENIJE DADONOVA nebyl problém dorazit kotouč mezi betony domácího gólmana do branky. Asistence: Andrej Kutejkin, Arťjom Panarin.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Zajcev (Ljubimov, Grigorenko), 53. Ljubimov (Radulov, Zajcev), 102. Ljubimov (Grigorenko, Radulov) – 13. Dadonov (Kutejkin, Panarin), 46. Šipačjov (Panarin, Chudinov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Ljubimov, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Arťuchin – Telegin, Korotkov, Žarkov – Kvartalnov, Stas, Mamin – Makarov

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Alexandrov, Kutejkin, Chudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Tichonov, Martensson, Thoresen – Ketov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Sivov, Šeljanin