28.03.2015, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Karel Milec (@KarelMilec)

Tipsport: 1.86 3.73 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je od nás vše. Děkuji za pozornost. Karel Milec (03:36:51)
Česká stopa v utkání:
Jiří Hudler neznamenal žádný bod.
Minnesota vítězí v dnešním zápase 4:2. Třetí třetina byla na góly nejplodnější ze všech. Viděli jsem v ní čtyři góly nejprve tři góly MInnesoty Vanka, Koiva a Pariseho a následné snížení Granlunda. Minnesota potvrdila svojí roli favorita a vyhrála.

60:00

59:38

Tohle už vypadá pro Minnesotu dobře!

58:40

Granlund neprostřelil houšť těl, který brání prázdnou branku Calgary.

57:37

Niederrieter nezpracoval ve slibné šanci.

Markus GRANLUND - 4:2

55:17

Calgary právě vstřelilo branku!
MARKUS GRANLUD tečuje ve vzduchu střelu Raymonda. Asistence: Mason Raymond a Paul Byron.

54:11

Zakázané uvolnění Calgary.

53:52

Hiller si připisuje první úspěšný zákrok.

53:00

Suter dobře vystihl rozehrávku Calgary a nedovolil hostům vyvést puk ze třetiny.

51:46

Máme zde střídání gólmanů. Ramo odjíždí na střídačku a do brány přijíždí Jonas Hiller.

ZACH PARISE - 4:1

51:46

Minnesota právě vstřelila branku!
ZACH PARISE vystihl rozehrávku Calgary a svůj sólo únik zakončil naprosto přesně. Bez asistence.

50:16

To je neuvěřitelné! Calgary hrálo už dvě přesilové hry a ani v jedné z nich nedokázalo vystřelit na branku.

49:00

Haula vyváží puk a šetří drahocenné vteřinky.

4:2

Branky a nahrávky: 11. Dumba (Mik.Granlund, Spurgeon), 44. Vanek (Fontaine, Coyle), 47. Koivu (Stewart, Brodin), 52. Parise – 6. Jooris (Colborne, Stajan), 56. Granlund (Raymond, Byron)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter, Pominville, Mik. Granlund, Parise – Spurgeon, Scandella, Stewart, Koivu, Niederrieter – Dumba, Leopold, Fontaine, Coyle, Vanek, Schroeder, Haula, Bergenheim

Calgary Flames: Ramo (52. Hiller) – Wideman, Russel, Hudler, Monahan, Gaudreau – Engelland, Brodie, Jones, Backlund, Bouma – Diaz, Šlemko, Shore, Mar. Granlund, Raymond – Jooris, Stajan, Colborne