27.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Radoslava Harvánková sk

KAFKA - 4:3

62:20

Banská Bystrica dala gól!
Bystrica rozhoduje zápas v predĺžení a vyrovnáva sériu na 3:3! PETR KAFKA sa dostal k vyrazenému puku a zblízka prekonáva Lakosila strelou do odkrytej časti brány.

TOMÁNEK - 3:3

58:46

Nitra dala gól!
Nitra využí power-play a vyrovnáva skóre zápasu. ROMAN TOMÁNEK sa dostal k vyrazenému puku a poslal ho až do siete domácej brány.
Asistecie: Juraj Šťefanka, Lukáš Novák

KADURA - 3:2

42:36

DOMINIK KADURA posiela svoj tím opäť do vedenia! Ten sa v strednom pásme zmocnil puku a sám sa rútil na Lakosila, ktorého prekonal šikovne strelou pomedzi jeho betóny.
Asistencie: Patrik Lamper, Václav Čížek.

NOVÁK - 2:2

26:59

Hostia využíva presilovú hru! O vyrovnávajúci gól sa strelou z ľavej strany pod hornú žŕdku Anderssonovej brány postaral LUKÁŠ NOVÁK.
Asistencie: Roman Tománek, Jozef Stümpel.

ŠKOLIAK - 2:1

22:51

Hostia znižujú skóre zápasu. RENÉ ŠKOLIAK nastreľoval puk do bránkoviska pre voľného Ručkaya, no puk si nešťastne stečoval do vlastnej brány Kafka.
Asistencie: Filip Kuzma

KAFKA - 2:0

04:52

V priebehu pár minút Bystrica navyšuje svoj náskok. S pukom sa pred bránu dostal PETRK KAFKA, ktorý krásnou strelou pod hornú žŕdku zvyšuje skóre už na 2:0!
Asistencie: Radomír Heizer.

ZIGO - 1:0

02:22

Domáci sa hneď v úvodu duelu dostávajú do vedenia. Po prihrávke od Rosandiča z rohu klziska sa strelou spoza pravého kruhu dokázal presadiť TOMÁŠ ZIGO.
Asistencia: Petr Kafka.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Zigo (Kafka), 5. Kafka (Heizer), 43. Kadura (Lamper, Čížek), 63. Kafka – 23. Školiak (Kuzma), 27. Novák L. (Tománek, Stümpel,), 59. Tománek (Štefanka, Novák L.)

HC´ 05 Banská Bystrica: Andersson – Rosandič, Čížek, Guimond, Gründling, Bambúch, Kousalík, Jaborník – Hudec, Handzuš, Surový – White, Kytnár, Kudrna – Handlovský, Heizer, Kafka – Lamper, Zigo, Matoušek – Kadura

HK Nitra: Lakosil – Ordzovenský, König P., Milo, Mezei, Novák M., Kuzma, Bednár, Piačka – Tománek, Stümpel, Novák L., Pupák, Štefanka, Bajtek, Slovák, Školiak, Ručkay H., Mráz, Lelkeš, Ručkay J.

Rozhodčí: Kubuš – Rovenský, Korba

Diváci: 2 841