Pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů z hokejové NHL na počtenou! Hezké ráno a příjemný pátek přeje komentátot Jan Volf. (03:23:40)

Dnešní utkání sledovalo v Canadian Tire Centre 17753 diváků.

Vyloučení: 1 – 7

Vyhraná vhazování: 32 – 28
Česká stopa

Milan Michálek nenastoupil. Stále léčí zranění.
Máme tu konec utkání. Jak bylo řečeno Rangers dali na výhru razítko ve druhé třetině dvěma góly na 4 a 5:1. Po výtečné a atraktivní první periodě, jsme viděli kvalitní druhou část. ve třetí už nebylo co řešit a Rangers dovedli utkání do zdárného konce. tedy vítězství 5:1 na ledě Ottawy.

60:00

59:59

V poklidu jsme došli do konce dnešního utkání, které rozhodla definitvně druhá část, ale základy vítězství položili newyorčané uuž v té první.

59:10

Vigneault se na střídačce usmívá. Očividně se mu hra jeho svěřenců líbila.

59:00

Poslední minuta 3.třetiny a také zápasu.

58:26

Znovu Ottawa útočí! Ceci a Ryan ohrožují branku hostů.

58:07

Ceci a Wiercoch ještě kombinovali na modré. Talbota střela nepřekvapila.

57:34

Zápas se dohrává z povinnosti.

56:43

Lazar s Condrou spolupracovali v ofenzivě. Byli ubráněni.

55:42

Jezdci ani nyní nedovolili Ottawě dlouho se zdržovat v útoku. Takže se nám pomalu rýsuje další výsledek dnešní noci. New York Rangers si odveze z hlavního města 2 body za výhru v základní hrací době.

54:30

Rangers se osvobodili. Zbývá 5 minut a půl do konce třetiny.

54:24

Zibanejad vyhozen z buly.

53:30

Ottawský bek musí pro puk do vlastní třetiny, je při tom forčekován, avšak podařilo se mu rozehrát.

1:5

Branky a nahrávky: 13. Lazar (Condra) – 13. Kreider (Stepan), 15. Stepan (Nash, Kreider), 19. Kreider (Stepan, Zuccarello), 22. Zuccarello (Hayes, Yandle), 37. Glass (Hayes, Boyle)

Ottawa Senators: Hammond (od 38. Driedger) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Ryan (A), Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Turris (A), Stone – Z. Smith, Legwand, Greening – Lazar, Pageau, Condra. Trenér: Dave Cameron

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, Yandle, Staal, McDonagh, Boyle, Hunwick – Nash, Stephan, Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass Trenér: Alan Vigneault

Rozhodčí: O'Rourke, Kimmerly – Driscoll, Cormier

Diváci: 17753