Ondřej PAVELEC (WPG) 39 zákroků 2 góly, 95,1%

Michael FROLÍK (WPG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:23

Jiří TLUSTÝ (WPG) 0+1 1 střela, čas na ledě 9:01

Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+0 6 střel, čas na ledě 18:37

Montreal Canadiens: 41

3. třetina:

Winnipeg Jets: 9

Montreal Canadiens: 10
Diváci v hledišti MTS Centre bouřlivě slaví vítězství svého týmu, který dnes doslova "zpráskal" nejlepší tým celé soutěže, alespoň do tohoto zápasu, Montreal Canadiens! Hosté, stejně jako v předchozím utkání na ledě Nashvillu, nepředvedli optimální výkon, ovšem co minule stačilo alespoň na bod, nestačilo dnes na víc, než na jasnou porážku v poměru 2:5! Jets si připisuje velmi důležité vítězství v boji o play-off, Montreal o své vedoucí postavení v lize přišel díky dnešní výhře Rangers.

60:00

59:43

59:00

Poslední minuta tohoto zápasu a Frolík vyhazuje puk ze třetiny.

58:45

Souboj u mantinelu, ve třetině Winnipegu.

58:15

Subban zaváží puk do útočného pásma, ale domácí se osvobozují.

57:43

Jacob Trouba dostává za hrubost dvouminutový trest, zbytečný faul v souboji za vlastní brankou s útočícím Gallagherem.

57:29

Pavelec má puk pod svou lapačkou a 151 sekund před koncem zápasu ještě přerušuje hru, prostor dostává komerční přestávka.

56:45

Puk ve středním pásmu, Smith-Pelly ho nastřelil do třetiny Winnipegu, ale to je ze strany hostů asi tak všechno.

56:08

Domácí hrají velmi dobře a kontrolují závěr zápasu, Montreal se nyní stěží dostává z vlastní třetiny.

55:21

Winnipeg nyní svírá svého soupeře před jeho brankou.

54:18

Bekhendovou střelu Parenteaua dokázal Pavelec vytěsnit a domácí jsou s pukem ve středním pásmu.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Byfuglien (Slater, Pardy), 27. Scheifele (Myers), 30. Slater (Tlustý, Stempniak), 39. Wheeler (Scheifele, Stafford), 53. Lowry (Frolík, Ladd) – 27. Markov (Desharnais), 52. Gallagher

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enstrom, Myers, Stuart, Trouba, Pardy, Byfuglien – Ladd, Lowry, Frolík – Stafford, Scheifele, Wheeler – Tlustý, Slater, Stempniak – Thorburn, O'Dell, Halischuk

Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Markov, Subban, Jemelin, Petry, Beaulieu, Pateryn – Pacioretty, Desharnais, Parenteau – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – De La Rose, Eller, Weise – Prust, Mitchell, Smith-Pelly

Rozhodčí: Peel, Watson – Kovachik, Cameron

Diváci: 15 016