27.03.2015, 00:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Volf

Tipsport: 2.4 3.6 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Boyle – 0+1
3. Stepan – 1+2

Všichni z New Yorku Rangers.

59:59

V poklidu jsme došli do konce dnešního utkání, které rozhodla definitvně druhá část, ale základy vítězství položili newyorčané uuž v té první.

59:00

Poslední minuta 3.třetiny a také zápasu.

57:34

Zápas se dohrává z povinnosti.

55:42

Jezdci ani nyní nedovolili Ottawě dlouho se zdržovat v útoku. Takže se nám pomalu rýsuje další výsledek dnešní noci. New York Rangers si odveze z hlavního města 2 body za výhru v základní hrací době.

Anaheim otočil utkání s Bostonem a vyhrál 3:2 PP, tzn. že i po prohře s NYR zůstane Ottawa na 8.postupové pozici.

49:20

Boyle je dalším vyloučeným z hráčů hostujícího celku. Ti se uchylují v hluboké defenzivě k chybám. Zdržování hry – 2 minuty.

Dobrá zpráva pro Ottawu. Ducks proti Bruins vyrovnali na 2:2. Vše se stalo 40 vteřin před koncem.

46:22

Stepan vyloučen za vysokou hůl.

45:30

Oba dostali dvě minuty. Bude se hrát 4 na 4.

Špatná zpráva pro Sens. Boston, jejich rival v boji o play off, vede 2:1 nad Ducks z Anaheimu.

43:30

Dnes to Ottawě "nelepí" při přesilových hrách!

42:12

Vyloučen hráč NYR za vyhození kotouče mimo hřiště. Zdržování hry. 2 minuty. Další příležitost pro Sens.

41:53

Ottawa se tlačí hodně do útoku. Při tomto stavu skóre je to logické. Rangers budou čekat na chyby a snažit se vyrážet do rychlých protiútoků, ve kterých jsou přeborníci.

Střely po 2.části: 15 – 28

39:36

Kreider střílel na Driedgera, kdyby dal branku, mohl mít už hattrick.

37:05

Driedger střídá v brance dnes neúspěšného Hammonda.

GLASS - 1:5

36:01

Rangers právě vstřelili branku!
Autor branky TANNER GLASS. Vyskočil z trestné lavice, najel si do volného prostoru a trefil přesně k pravé tyči Hammonda. Asistence: Kevin Hayes, Dan Boyle

33:57

Glass doplní lavici hanby o dalšího hráče. Dostává dvě minuty za sekání. 5 na 3 bude hrát Ottawa něco málo přes půl minuty.

32:31

Po první zpackané početní výhodě je tu druhá možnost pro Sens jak se "pochlapit." Na trestnou jde Rick Nash za hru loktem.

31:32

30 sekund do konce přesilové hry, stále bez velkého ohrožení Talbotovy branky.

30:02

První vyloučení dnešního utkání. Nash se provinil podražením. 2 minuty. Přesilovka pro Sens.

29:05

Karlsson vysílal projektil na teč a tam byl snad Zibanejad. Gólem to neskončilo. Bohužel pro Senátory.

21:55

Tak to je nepovedený vstup Senátorů do druhé třetiny. nyní budou muset šlapat mnohem lépe, aby z toho dnes ještě nebyl debakl. Přitom zápasy vypadá vyrovnaně, ale Rangers vyučují přesnými pasy a hlavně z efektivity a produktivity.

ZUCCARELLO - 1:4

21:42

MATS ZUCCARELLO vypáli z první po přihrávce Hayese a předtím ještě hezčím dlouhém pasu Yandlea. Asistence: Kevin Hayes, Keith Yandle

Střely po první třetině: 11 – 14

KREIDER - 1:3

19:00

DEREK STEPAN vypustil velice nepříjemnou střelu, kterou Hammond vyrazil jen na sebe a pak mu puk skotačil na zádech a výstroji až zapadl do branky a nic s tím neudělali ani obránci ani sám brankář. Asistence: Derek Stepan, Mats Zuccarello

STEPAN - 1:2

14:39

Přečíslení 3 na 2 a poté 2 na 1 přináší další branku Rangers. Krásný a rychlý přechod do útoku newyorského celku. DEREK STEPAN zakončil pěknou a přesnou kombinaci všech tří hráčů elitní útočné řady. Asistence: Rick Nash, Chris Kreider

LAZAR - 1:1

12:57

Ottawa právě vstřelila branku!
CURTIS LAZAR se s tím jemně řečeno nemazal. Z pravé strany poslal Talbotovi puk zápěstím pod lapačku. Všee se odehrálo 19 vteřin po prvním gólu Rangers. Asistence: Eric Condra

Chris KREIDER - 0:1

12:38

Rychlý protiútok však přišel na opačné straně kluziště. Autorem branky je CHRIS KREIDER. Asistence: Derek Stepan

10:55

Hammond musel dávat veliký pozor, před jeho brankou puk měnil rychle směry, nakonec byla finální přihrávka nepřesná a to vyřešilo potíže celé obrany Sens.

09:12

První buly po reklamní přestávce pro Senátory, jež hrají se zaujetím a s velkou motivací, která je žene za svým snem – play off.

07:11

Talbot zneškodnil nájezd ze strany Curtise Lazara, který se hodně nebezpečně probíjel do šance. Talbot střelu bekhendem vytěsnil.

05:20

Chiasson se Staalem v klinči, puk mají stále domácí a kombinují v útočném pásmu.

Zámořská statistika nabízí zajímavé srovnání obou týmů. Oba kluby mají skvělou formu. NYR vyhráli 16 z 22 posledních utkání, zatímco Ottawa dokonce 17 z 22.

1:5

Branky a nahrávky: 13. Lazar (Condra) – 13. Kreider (Stepan), 15. Stepan (Nash, Kreider), 19. Kreider (Stepan, Zuccarello), 22. Zuccarello (Hayes, Yandle), 37. Glass (Hayes, Boyle)

Ottawa Senators: Hammond (od 38. Driedger) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Ryan (A), Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Turris (A), Stone – Z. Smith, Legwand, Greening – Lazar, Pageau, Condra. Trenér: Dave Cameron

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, Yandle, Staal, McDonagh, Boyle, Hunwick – Nash, Stephan, Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass Trenér: Alan Vigneault

Rozhodčí: O'Rourke, Kimmerly – Driscoll, Cormier

Diváci: 17753