15.03.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 2.3 3.8 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání

Filip Novák (DMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:19
Roman Červenka (PET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:49 (17:27:51)
Hosté si nakonec ve třetí třetině vítězství pohlídali, když dlouhou dobu drželi vedení, které jim ve druhé třetině zařídil Anton Burdasov. V poslední minutě ještě dokázal upravit skóre trefou do prázdné branky Ilja Kovalčuk, který stanovil stav této série na 1:2 z pohledu domácích.

60:00

59:45

A na ledě se probouzejí emoce. Žerděv zasáhl kotoučem do tváře Antona Bělova a ten si to nenechal líbit a pustil se do svého soupeře. Nikolaj Žerděv (DMS) je vyloučen za sekání.

59:32

Domácí to znovu zkoušejí v šesti!

Ilja KOVALČUK - 0:2

58:50

Petrohrad právě vstřelil branku!
ILJA KOVALČUK vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma a poté ve střední třetině od střídaček zamířil přesně do odkryté klece! Asistence: Roman Červenka.

58:45

Domácí to zkusí v šesti! Lazušin spěchá na střídačku!

58:19

Těreščenko už se chystal ke střele, ale v posledním okamžiku mu hosté vypíchli kotouč.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Panarin drží kotouč v rohu kluziště, kde bojuje s dvojnásobnou přesilou hráčů Dinama.

57:13

Diváci si žádají "šajbu", ale domácí drží kotouč zatím jen za vlastní bránou.

56:39

Daugaviňš vypálil hodně nebezpečně po výjezdu od mantinelu, ale zasáhl jen rameno finského gólmana ve službách Petrohradu.

56:02

Červenka chtěl projít mezi dvěma obránci, ale ti jej poslali rychle k ledu.

55:18

Domácí, kteří by potřebovali útočit, se nyní naopak brání a tentokrát museli puk jen vyhodit z vlastní obranné třetiny.

54:50

Dadonov ujížděl do zajímavé příležitosti, ale jeho postup zastavuje odpískaný ofsajd.

54:30

Protiútok domácích byl rychle zastavený a nyní už hráči moskevského celku drží puk znovu za vlastní bránou.

54:03

Ilja Kovalčuk obkroužil bránu a pokusil se zasunout kotouč k tyčce, jenže Lazušin se stihl přesunout.

53:41

Roman Červenka dostal hodně prostoru na pravé straně a svižnou střelou prověřil Lazušina.

0:2

Branky a nahrávky: 27. Burdasov (Kalinin, Rukavišnikov), 59. Kovalčuk (Červenka)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov – Karsums, Cvetkov, Karpov – Daugaviňš, Volkov, Žerděv – Kokarev "A", Těreščenko, Pestuško – Babenko "C", Sojin "A", Sopin

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Kalinin, Rukavišnikov, Chafizullin, N. Bělov, Čudinov, A. Bělov, Judin, Jermakov – Kovalčuk "C", Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov "A", Panarin – Tichonov, Masrtensson, Thoresen "A" – Ketov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Gorděnko, Sysujev