15.03.2015, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.96 3.5 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:32
1. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,8%
2. Jordin Tootoo (NJD) 1+1
3. Shane Doan (ARI) 1+0
Devils porazili Coyotes a třízápasový trip tak ukončili prohloubením mizérie týmu z Arizony!
Do vedení se dostali hosté až v čase 38:03, kdy se prosadil Adam Henrique. Druhou branku přidal 50 sekund po začátku třetí třetiny Stephen Gionta. Ve 47. minutě domácí snížili zásluhou Shanea Doana, jenž tečoval střelu Marka Arcobella. O chvíli později se ale trefil Jordin Tootoo, který nejenže navýšil na 3:1, ale také dokonal Gordie Howe Hattrick. O tři minuty později se trefil Mike Cammalleri a bylo prakticky rozhodnuto. Ďáblové už si své vedení pohlídali a vyhráli tak 4:1.

Střely: 31:29 (13:6, 10:12, 8:11)

60:00

59:59

Ještě si Schneider připíše zákrok proti pokusu Cunninghama.

59:40

Utkání už se pochopitelně pouze dohrává.

59:00

Začala poslední minuta dnešního zápasu.

58:37

Puk skončil na střídačce, bude se vhazovat v útočném pásmu NJ Devils.

58:34

Devils mohli jít do přečíslení 4 na 2, situaci ale nevyřešili vůbec dobře.

58:17

Nebezpečnou střelu vypálil od modré Connor Murphy, Schneider jí ovšem vyrazil.

57:17

Zakázané uvolnění Kojotů, hra se vrací k Mikeu Smithovi.

56:23

Erat se pěkně uvolnil a vystřelil, nakonec se ještě o dorážku snažil obránce Campbell, ale Schneider byl úspěšný.

56:20

Oba týmy už hrají v plném počtu.

55:56

Hra 4 na 4 skýtala potenciál kvalitnějšího a pohlednějšího hokeje. Omyl...

55:12

A nyní to od modré zkusil mladý obránce Jon Merrill, Mike Smith byl opět připraven.

55:05

Smith podržel puk po akci vedené po pravé straně.

54:20

Hraje se 4 na 4, neboť dvouminutové tresty za hrubost dostali Tuomo Ruutu (NJD) a Michael Stone (ARI).

1:4

Branky a nahrávky: 47. Doan (Arcobello, Rieder) – 39. Henrique (Zajac, Severson), 41. Gionta (Tootoo, Severson), 47. Tootoo (Cammalleri, Zajac), 50. Cammalleri (Greene, Larsson)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Campbell, Moore, Murphy – Rieder, Chipchura, Doan – Erat, Gagner, Cunningham – McGinn, Acrobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Crombeen

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Henrique, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Gionta, Ryder – Ruutu, Josefson, Harrold

Rozhodčí: St. Pierre, Charron – Heyer, Shewchyk

Diváci: 12425