15.03.2015, 00:05 • Nassau Coliseum, New York • Jan Thöma (@Honzajs45)

Tipsport: 2.46 3.6 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Plekanec (MTL) – 1+0, 6 střel, čas na ledě 20:19
Michal Neuvirth (NYI) – 58 minut, 27 zákroků, 2 góly, 93,1% (02:53:04)
1. Carey Price (MTL) – 36 zákrok, 1 gól, 97,2%
2. Max Pacioretty (MTL) – 1+0, ice time 19:24
3. Tomáš Plekanec (MTL) – 1+0, ice time 20:19
A je dobojováno. Montreal získává dva body za vítězství 3:1 nad New York Islanders. V závěru třetí třetiny chtěl utkání zdramatizovat Bailey, který necelý tři minuty před koncem snížil na 1:2, čímž překazil skvělému brankáři hostů shotout, ale zdramatizování odmítl Eller, který pečetil vítězství Canadiens gólem do prázdné branky.

60:00

ELLER - 1:3

59:36

Montreal právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. LARS ELLER rozhodl dnešní utkání svou jedenáctou trefou v sezóně, když pečetí vítězství gólem do prázdné branky.

59:00

Nielsen nahazuje puk do útočného pásma a Neuvirth opouští brankoviště.

58:49

Neuvirth už opět mířil na střídačku, ale domácí se dostali do dalšího ofsajdu, takže Neuvirth míří zpět.

58:39

Přechod do útočného pásma zastavuje Ostrovanům ofsajd.

BAILEY - 1:2

57:42

Islanders právě vstřelili branku!
Price je nakonec překonán. Z levé strany přešla přihrávka do mezikruží, kde stál připravený JOSH BAILEY, který snižuje na rozdíl jediné branky. Závěr utkání bude jistě dramatický.

57:19

Montreal vyváží kotouč do středního pásma, ale k pokusu o trefení prázdné branky nedošlo.

57:10

Neuvirth míří na střídačku. Domácí celek zkouší power play.

56:08

Další skvělý zákrok Careyho Price, ten tentokrát musel zneškodnit zakončení Leeho a následnou dorážku Tavarese.

55:49

Markov (MTL) si odpyká dvouminutový trest za podražení, takže pro hosty přichází znepříjemnění závěru zápasu.

55:45

Domácí celek operuje v útočném pásmu a čeká na svou příležitost.

55:15

Montreal se snaží dohrát zápas co v největším klidu a udržet si svůj dvoubrankový náskok.

1:3

Branky a nahrávky: 58. Bailey – 21. Plekanec (Gelchenyuk, Parenteau), 24. Pacioretty (Eller), 60. Eller

New York Islanders: Neuvirth (Halak) – Boychuk, de Haan, Donovan, Hickey, Hamonic, Strait – Bailey, Tavares, Okposo – Lee, Nelson, Kennedy – Grabner, Nielsen, Kuljomin– Martin, Cizikas, Clutterbuck

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Markov, Subban, Gilbert, Petry, Beaulieu, Pateryn – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Gelchenyuk, Plekanec, Parenteau – Eller, De La Rose, Smith-Pelly – Prust, Mitchell, Weise

Rozhodčí: Morton, Dwyer – Pancich, Cherrey