Jan HEJDA (COL) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:14

Marian GÁBORÍK (LAK) 1+0, 2 střely, čas na ledě 14:29

Andrej SEKERA (LAK) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:44

Los Angeles Kings: 23

3. třetina:

Colorado Avalanche: 10

Los Angeles Kings: 5
Za pískotu diváků se dohrál tento zápas, v němž Colorado na svého soupeře prostě nestačilo. Kings si koncentrovaným výkonem "dokráčelo" pro všechny body a zase se přiblížili k vytouženému play-off. Naopak, porážka je pro Colorado již hodně bolestná.

60:00

59:00

Poslední minuta dnešního utkání.

58:43

Nehraje se ani deset sekund a znovu se píská, o výsledku je přitom již rozhodnuto.

58:27

Poslední minuty zápasu se neskutečně natahují, hra je často přerušována.

57:40

Berra se vrátil do branky, mezitím jeho spoluhráči bojují v útočném pásmu o puk.

57:26

Everberg v ofsajdu, ani z této akce Colorada nic nebude.

57:05

Lewis nyní z pravé strany netrefuje odkrytou branku Colorada.

56:49

Laviny se ale těžko prosazují v útočném pásmu, na hráčích Kings je vidět pohoda.

56:29

Domácí stále hrají v šesti, bez brankáře.

55:48

A nakonec Hejda na brankové čáře zachytil puk po dorážce Toffoliho, český zadák nyní zabránil gólu!

55:28

Domácí to zkouší bez brankáře.

54:41

Guenin prodloužil puk do útočného pásma, Colorado ve třetině soupeře.

53:37

Duchene tentokrát netrefuje branku Kings, Quick tak nemusel zasahovat.

51:45

Nyní jsou navíc hosté v útočném pásmu, v podstatě drží soupeře jako při přesilové hře.

51:10

Domácím svitla naděje po gólu Tanguaye, ale nyní je to opět o tři góly, což se bude Lavinám těžko dohánět v poslední desetiminutovce třetí třetiny.

Jake MUZZIN - 2:5

49:56

Los Angeles právě vstřelilo branku!
JAKE MUZZIN se prosazuje z levého kruhu pro vhazování, odkud vypálil na branku a někudy propasíroval puk za záda Reto Berry, sedmý gól obránce Kings v této sezóně. Asistence: Nick Shore a Justin Williams.

48:48

Vhazování po pravici Quicka, úspěšnější domácí, kteří se ale dostávají ze třetiny.

Alex TANGUAY - 2:4

48:27

Colorado právě vstřelilo branku!
Andrej Sekera ale prohrál souboj s Clichem, puk se dostal k mantinelu za brankou, kde ho před branku Kings posunul Everberg, Cliche pohotovou přihrávkou našel na levé strany volného ALEXE TANGUAYE, který z bezprostřední blízkosti překonává přesouvajícího se Quicka. Asistence: Marc-Andre Cliche a Denis Everberg.

48:14

Cliche se pokouší proniknout po pravém křídle, ale vzal si ho na starost obránce Sekera.

47:30

Matt Duchene jednoznačně nejlepším hráčem Avalanche, ale i on musí nyní sledovat ze střídačky útočnou akci Kings.

47:05

Duchene opět v souboji s Quickem, i tentokrát je úspěšnější gólman Kings.

45:31

Ofsajd přerušuje útočnou akci Kings, vhazování ve středním pásmu.

45:09

Matt Duchene netrefuje z pravé strany branku Avalanche.

42:45

Zach Redmond zkouší z levé strany pozornost Quicka, ten chytá.

41:52

Berra zastavil nájezd Nolana, puk se dosátá do rohu.

41:05

Jarome Iginla bodoval v posledních pěti zápasech, dnes vychází zatím bodově naprázdno, ovšem ještě je před námi téměř celá jedna třetina.

40:35

Colorado v úvodních vteřinách třetí třetiny zaměstnalo defenzivu Kings.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:01.
Ve druhé třetině pokračovala dominance Kings, kteří tuto část vyhráli 1:0 a zatím si tak kráčí pro vítězství. Laviny se nemohou prosadit hlavně v útočném pásmu, kde jejich útoky defenziva Kings dobře eliminuje.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:48

Hra přerušena, bude se vhazovat před Berrou.

39:34

Doughty hledá na pravém křídle Toffoliho, ten se dostává do útočného pásma.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:15

A nakonec po střele Clifforda zazněla branková konstrukce za Berrou!

37:55

Kopitar drží puk v rohu třetiny Colorada, O'Reilly v podstatě jen "stínuje".

36:50

A domácí pouze vyhazují puk ze třetiny, Kings patří závěr druhé třetiny.

36:29

Regehr vybojoval puk v útočném pásmu, Nolan postupuje po pravé straně do třetiny Avalanche.

35:43

Těžká rána pro Colorado, které nevyužilo přesilovou hru a po jejím skončení inkasuje další gól.

Kyle CLIFFORD - 1:4

35:03

Berra vyráží střelu Kopitara od modré, ovšem pouze před sebe, kde se po puku natáhl jednou rukou KYLE CLIFFORD a šikovně ho poslal do branky. Asistence: Anže Kopitar a Brayden McNabb.

34:13

Hosté v plném počtu, zároveň Landeskog nepřesně přihrává a domácí se tak sami připravují o útočné pásmo.

33:55

Holden zaváží puk do útočného pásma.

33:32

Kings se osvobozují, Stoll odpálil puk ze třetiny.

32:45

A znovu souboj Duchene – Quick, opět úspěšnější gólman Kings.

32:13

Ale vylučuje se, na trestnou lavici míří Trevor Lewis za sekání Landeskoga, to znamená, že domácí si zahrají přesilovou hru.

32:13

Duchene v dobré pozici nepřekonal Quicka, ten proti němu vymrštil svou lapačku!

31:40

O'Reilly zaklekl na pravém křídle, zamířil, vystřelil, ale Quicka nepřekonal.

30:15

Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu, Colorado má puk.

29:08

Trojice útočníků nyní v podstatě v jedné lajně vjíždí do útočného pásma, ale dvojice obránců Avalanche zvládla celou akci.

27:55

Reto Berra rozehrál pouze na hůl Sekery, Kings tak získávají útočné pásmo.

27:32

Hra ve druhé třetině zatím postrádá to tempo, které měla v první dvacetiminutovce.

26:35

Vhazování po levici Quicka, bude se opakovat.

25:29

25:18

Kopitar ale dnes není ve své kůži, zbytečná ztráta puku, nakonec ale sudí přerušují hru a nařizují vhazování po levici Berry.

25:00

Kings rozehrávají z vlastní třetiny, Doughty zaváží do útočného pásma.

24:54

Hosté jsou v plném počtu, začíná jejich krátká přesilová hra.

24:07

Duchene pálí z pravé strany, Quick vyráží.

23:29

Přesilová hra Colorada končí, Dennis Everberg zbytečným faulem, za brankou soupeře, oslabuje svůj tým.

22:54

Jarret Stoll vyloučen za podražení Marc-Andre Clicheho, přesilová hra Colorada.

22:16

Slovenskému zadákovi přišel na pomoc McNabb a puk se dostal ze třetiny Kings.

21:59

Sekera bojuje s Iginlou o puk ve vlastní třetině.

21:02

Nahozený puk za branku Colorada, nakonec Berra chytá puk a přerušuje hru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:07.
První třetina je minulostí, sledovali jsme velmi dobrý hokej, hlavně ze strany hostů. Králové hrají velmi jednoduše, život si příliš nekomplikují, bleskový přechod do útočného pásma, přihrávka a střela na branku. S touto taktikou se jim zatím daří, po první dvacetiminutovce vedou v pohodovém tempu 3:1 a domácí, kromě změny gólmana, budou muset na své hře něco změnit.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50

Po střele Cartera z levé strany ještě musí Berra zasahovat, hra přerušena.

19:38

Nahozený puk za branku Quicka, hosté rozehrávají.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:16

Zakázané uvolnění Kings, hra se přesunuje před Quicka.

18:02

17:42

Až nyní McLeod osvobozuje svůj tým, v okamžiku, kdy byla bránící čtveřice Colorada pod velkým tlakem.

17:25

Williams si sjel blíž k brance Colorada, ale Berru nepřekonal.

17:05

Kings v útočném pásmu.

16:20

Kopitar nyní trochu zaváhal u vlastní branky, při rozehrávce.

16:02

Duchene nedovoleně atakuje Cartera, za podražení jde na dvě minuty na trestnou lavici, přesilová hra Los Angeles.

15:36

Ofsajd na útočné modré zastavuje postup Colorada.

15:02

Z devíti střel na branku se "urodily" čtyři góly, mohlo by to v tomto tempu pokračovat.

14:15

A domácí střídají brankáře, chybujícího Pickarda nahradí Reto Berra!

Kyle CLIFFORD - 1:3

14:15

Toto měl Pickard mít! Střelu KYLE CLIFFORDA od modré viděl, měl dostatek času na zákrok, přesto mu puk prošel do branky. Asistence: Justin Williams a Andrej Sekera.

14:10

Hosté v útočném pásmu.

13:27

Ale rozehrávají špatně, konkrétně chybuje opět Marian Gáborík, který pokazil přihrávku ve středním pásmu, Duchene se dostal k puku, nabruslil z pravé strany před branku a orazítkoval tyč!

13:14

Kings rozehrávají zpoza vlastní branky.

Tyson BARRIE - 1:2

12:52

Ale přece se domácí prosazují, Marian Gáborík totálně vypustil bránění TYSONA BARRIEHO, který si od modré, takovým obloučkem z levé strany, nabruslil do mezikruží, odkud vypálil zápěstím, puk prošel Quickovi kdesi mezi betony do branky. Asistence: Gabriel Landeskog a Ryan O'Reilly.

12:41

Coloradu se nedaří, zřetelné je to v útočné fázi, kde mají domácí na všechno strašně málo času.

Jeff CARTER - 0:2

11:58

Blesková akce v podstatě pouze dvou hráčů, JEFF CARTER obelstil, ve spolupráci s Nolanem, obránce Hejdu a střelou z pravé strany překonává Pickarda. Asistence: Jordan Nolan a Trevor Lewis.

10:45

Clifford se mohl dostat sám před Pickarda, kdyby ovšem přešel přes jediného obránce Avalanche Barrieho, což se mu na pravém křídle nepovedlo.

10:21

Vhazování po pravici Pickarda, puk míří ze třetiny Colorada.

09:27

Colorado nyní dobře napadá rozehrávku Kings, ale to je asi tak všechno, k puku se domácí těžko dostávají.

08:25

Duchene střílí z pravé strany, Quick vyráží.

Marian GÁBORÍK - 0:1

07:47

Hosté využívají přesilovou hru, McNabb nahodil v nouzi puk na branku Colorada, kde před Pickardem lehce tečuje MARIAN GÁBORÍK a puk končí v bráně! Asistence: Dustin Brown a Brayden McNabb.

07:15

Doughty rozehrává zpoza vlastní branky, ale na útočné modré zastavuje akci Kings ofsajd.

06:58

Puk ve třetině Kings, domácí dobře napadají rozehrávku.

06:20

Jarome Iginla hákuje Nicka Shoreho a hosté si zahrají přesilovou hru.

06:10

Ale hosté jen zavezli kotouč do útočného pásma, poté odešli střídat.

05:56

Souboj o puk za brankou Quicka, hosté úspěšnější.

05:02

Pickard má puk ve své lapačce a před dotírajícím Kopitarem raději přerušuje hru.

04:33

04:16

Nyní to již vypadalo nadějně, ale stejně Mitchell ztrácí puk.

03:58

Hodně žalostná přesilová hra v podání Colorada, které se nemůže dostat ani do útočného pásma.

03:27

Muzzin nabral kotouč a poslal ho k Pickardovi.

03:06

Hosté vyhazují puk ze třetiny, zatím se Kings v pohodě brání.

02:33

Vylučuje se, na trestnou lavici zamíří hostující Jarret Stoll za hákování Daniela Briera, přesilová hra Colorada.

01:07

Quick chytá puk u své levé tyčky a raději přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

00:52

Puk míří za branku Avalanche, není to icing, domácí musí hrát.

00:01

Colorado Avalanche: Pickard (Berra) – Hejda, Redmond, Guenin, Barrie, Stuart, Holden – Landeskog, O'Reilly, McLeod – Caron, Duchene, Iginla – Tanguay, Mitchell, Everberg – Hamilton, Cliche, Briere

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Regehr, Doughty, McNabb, Sekera, Muzzin, Greene – Gáborík, Kopitar, King – Lewis, Carter, Toffoli – Clifford, Shore, Brown – Nolan, Stoll, Williams

Rozhodčí: Pollock, Walsh – Gibbs, Wheler.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Colorado Avalanche přivítá na svém ledě Los Angeles Kings.
                    LOS ANGELES KINGS
________________________________________

Králové si zahrávají a stále bojují o play-off. Zejména díky nevyrovnanosti svých výkonů, kdy ztrácejí zápasy, které by ztrácet neměli. Naposledy na svém hřišti s Pittsburghem, kterému ani jeden z hvězdných útočníků Kings nedokázal vstřelit gól! Na devátém místě Západní konference má Los Angeles dvoubodovou ztrátu na osmé Calgary, které má ovšem zápas navíc.
                     COLORADO AVALANCHE

Coloradu se daří, v posledních zápasech celkem pravidelně boduje, nebýt porážek s Minnesotou a Nashvillem. V zádech mají Laviny dvě vítězství z venkovních hřišť a před domácím trojbojem tak mohou být v pohodě. Při pohledu do tabulky Západní konference je zřejmé, že Colorado, pomýšli-li na play-off, nemůže body rozdávat.

Obránce Jan HEJDA.

V Los Angeles nepůsobí žádný český hráč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:5

Branky a nahrávky: 13. Barrie (Landeskog, O'Reilly), 49. Tanguay (Cliche, Everberg) – 8. Gáborík (Brown, McNabb), 12. Carter (Nolan, Lewis), 15. Clifford (Williams, Sekera), 36. Clifford (Kopitar, McNabb), 50. Muzzin (Shore, Williams)

Colorado Avalanche: Pickard (15. Berra) – Hejda, Redmond, Guenin, Barrie, Stuart, Holden – Landeskog, O'Reilly, McLeod – Caron, Duchene, Iginla – Tanguay, Mitchell, Everberg – Hamilton, Cliche, Briere

Rozhodčí: Pollock, Walsh – Gibbs, Wheler

Diváci: 15 724