1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

11.03.2015, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Švejkar

Tipsport: 2.08 3.8 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (02:42:52)
Československá stopa v utkání:
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 6 střel, čas na ledě 20:56
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 7 střel, čas na ledě 12:46
1. Kari Lehtonen (DAL) 26 zák., 1 gól, 96,2%
2. Steve Mason (PHI) 39 zák., 2 góly, 94,9%
3. Vernon Fiddler (DAL) 1+0
Je konec! Dallas vítězí na ledě Philadelphie 2:1 a odváží si z Wells Fargo Center důležité dva body, které mu pomohou držet se ve hře o postup do play off. Naopak Flyers se vidina bojů o Stanley Cup opět o něco vzdaluje. Hosté byli od druhé třetiny lepším týmem na ledě a výhru si zaslouží. Vítěznou branku vstřelil v 54. minutě Vernon Fiddler.

60:00

59:32

Spezza se dostal ke kotouči a zkusil zamířit přes celé hřiště na prázdnou branku, kterou minul jen o pár centimetrů!

59:20

Simmonds zkusil překvapit Lehtonena zpoza branky, ale brankář Dallasu byl pozorný. Bude se vhazovat po pravici finského brankáře.

59:02

Flyers pokračují ve hře bez brankáře, ale nyní se opět zahnali nepřesnou přihrávkou až do vlastní třetiny.

58:45

Domácí tým si vyžádal oddechový čas.

58:31

Domácí branka je prázdná! Mason je na střídačce a Flyers zkouší hru s šesti hráči v poli.

58:31

Flyers se teď vlastní chybou vyhnali z útočné třetiny.

58:03

Jokipakka vyhazuje puk k Masonovi a Dallas může vystřídat.

57:30

Dvě a půl minuty do konce třetí třetiny. O puk se bojuje v rohu kluziště v obranném pásmu Dallasu.

56:38

Po vyhraném vhazování se do zakončení dostal Hemský a po Rousselově dorážce se rozezněla tyč domácí branky!

56:27

Zakázané uvolnění Philadelphie.

56:15

Voráček zachytil rozehrávku Dallasu a zavelel k protiútoku.

55:23

Lehtonen přerušuje hru. Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut, které mají Flyers na případné vyrovnání.

54:38

Goligoski míjí branku. Dallas však pokračuje v útočné snaze.

Vernon FIDDLER - 1:2

1:2

Branky a nahrávky: 2. B. Schenn (L. Schenn, Colaiacovo) – 12. Ritchie (McKenzie, Benn), 54. Fiddler (Sceviour, Garbutt)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz – MacDonald, Grossman – L. Schenn, Colaiacovo – Voráček, Giroux, B. Schenn – Simmonds, Couturier, Read – Rinaldo, Raffl, White – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde

Dallas Stars: Lethonen (Enroth) – Klingberg, Goligoski – Demers, Benn – Jokipakka, Nemeth – Benn, Seguin, Spezza – Garbutt, Ritchie, Roussel – McKenzie, Horcoff, Hemský – Eaves, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Eric Furlatt, Tom Kowal – Steve Miller, Jean Morin