5:1

konec (3:0, 1:1, 1:0)

11.03.2015, 12:00 • DRFG Arena • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Z Brna se loučím a večer u dalšího utkání na počtenou. (14:04:15)
Je dobojováno, Kometa si připisuje první bod v této sérii. O své výhře rozhodla již v první třetině. Především Martin Nečas chytil střeleckou slinu a hattrick pomohl svému týmu k důležité výhře. Stav série: 1:0.

60:00

59:41

Ještě jedno vyloučení za strkanici. Na trestnou jdou Král a Vála – hrubost.

59:17

Jihlava se ubránila tlaku, Kometa dohrává zápas.

58:25

Zábranského dělovka neprošela mezi Škarkovy betony, ty zaklaply včas.

58:03

Kometa si bere oddechový čas, zřejmě si chce vyzkoušet nějakou akci.

58:03

Ještě jednou se bude vylučovat. Na trestnou usedá Richard Habermann – sekání.

57:59

Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu.

56:26

Ke střele se chystal hostující Adam, ale v ideální pozici promáchl.

54:48

Pět minut před koncem se hraje ve středním pásmu, ani jeden z brankářů nemá mnoho práce.

53:38

Dostál přerušil hru po nahození Jindry. Buly v útočném pásmu Jihlavy.

53:34

52:46

Kometa se nikam nežene, hraje to co potřebuje.

51:45

Dukla hrála v šesti, Kometa bude hrát přesilovku. Za katrem již sedí Vala.

49:38

Utkání se prakticky dohrává, o osudu a výsledku tohoto souboje je čím dál tím víc jasno.

48:49

Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, Kometa musí začít s útokem od svého golmana.

47:59

Zábranského střelu od modré Škarek viděl poslal ji do rohu. Následně se píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

47:19

...na trestnou putuje jihlavský hokejista Lukáš Jindra – sekání.

5:1

Branky a nahrávky: 9. Nečas (Svoboda), 15. Zábranský (Král), 19. Nečas (M. Novák, Svoboda), 24. Nečas (Zábranský, Král), 44. Krejčí (Jeřábek, J. Novák) – 30. Najman (Strnad, Jindra)

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Zábranský, Kučera, Jeřábek, Král, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska (C) – M. Novák, Klenec, Gajarský, Škvrně, Krejčí, Matula, Süss, Svoboda,, Kunc, J. Novák, Nečas. Trenéři: Jan Konečný, Libor Zábranský.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Šťastný) – Zadina, Habermann, Mareš (C), Slabý, Juda, Havelka, Trávník, Vála, Úlovec, Vala, Jindra, Musil, Adam, Najman, Kardoš, Strnad, Vrátný. Trenér: Štěpán Moravec.

Rozhodčí: Netopil – Kucián, Hanzlík