1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

11.03.2015, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Švejkar

Tipsport: 2.08 3.8 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (02:42:52)
Československá stopa v utkání:
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 6 střel, čas na ledě 20:56
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 7 střel, čas na ledě 12:46
1. Kari Lehtonen (DAL) 26 zák., 1 gól, 96,2%
2. Steve Mason (PHI) 39 zák., 2 góly, 94,9%
3. Vernon Fiddler (DAL) 1+0
Je konec! Dallas vítězí na ledě Philadelphie 2:1 a odváží si z Wells Fargo Center důležité dva body, které mu pomohou držet se ve hře o postup do play off. Naopak Flyers se vidina bojů o Stanley Cup opět o něco vzdaluje. Hosté byli od druhé třetiny lepším týmem na ledě a výhru si zaslouží. Vítěznou branku vstřelil v 54. minutě Vernon Fiddler.

60:00

59:32

Spezza se dostal ke kotouči a zkusil zamířit přes celé hřiště na prázdnou branku, kterou minul jen o pár centimetrů!

59:20

Simmonds zkusil překvapit Lehtonena zpoza branky, ale brankář Dallasu byl pozorný. Bude se vhazovat po pravici finského brankáře.

59:02

Flyers pokračují ve hře bez brankáře, ale nyní se opět zahnali nepřesnou přihrávkou až do vlastní třetiny.

58:45

Domácí tým si vyžádal oddechový čas.

58:31

Domácí branka je prázdná! Mason je na střídačce a Flyers zkouší hru s šesti hráči v poli.

58:31

Flyers se teď vlastní chybou vyhnali z útočné třetiny.

58:03

Jokipakka vyhazuje puk k Masonovi a Dallas může vystřídat.

57:30

Dvě a půl minuty do konce třetí třetiny. O puk se bojuje v rohu kluziště v obranném pásmu Dallasu.

56:38

Po vyhraném vhazování se do zakončení dostal Hemský a po Rousselově dorážce se rozezněla tyč domácí branky!

56:27

Zakázané uvolnění Philadelphie.

56:15

Voráček zachytil rozehrávku Dallasu a zavelel k protiútoku.

55:23

Lehtonen přerušuje hru. Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut, které mají Flyers na případné vyrovnání.

54:38

Goligoski míjí branku. Dallas však pokračuje v útočné snaze.

Vernon FIDDLER - 1:2

53:50

Dallas právě vstřelil branku!
Protiútok Dallasu končí gólem! Garbutt vyslal dopředu Scevioura, který zavezl puk podél mantinelu do útočné třetiny a v pravém kruhu si počkal, až mu před branku najede VERNON FIDDLER, jemuž v ideální okamžik adresoval přihrávku a Fiddler jen nastavil hokejku, kterou usměrnil puk za Masona. Asistence: Colton Sceviour, Ryan Garbutt.

52:49

White se vrací na led. Philadelphia oslabení zvládla.

52:16

Domácí se v oslabení dostali do přečíslení. Read nakonec volil místo přihrávky střelu, která skončila nad Lehtonenovou brankou.

52:05

Hosté se usadili v útočné třetině a Eaves se u levé tyče snažil procpat puk do branky, ale Mason si celou situaci pohlídal betonem.

51:30

Flyers vyhazují kotouč přes všechny čáry. Dallas musí zakládat nový útok.

50:49

Ryan White fauloval Aleše Hemského a půjde si odsedět dvě minuty na trestnou. Přesilovka pro Dallas.

50:15

Brayden Schenn vystřelil z vrcholu kruhů. Lehtonen vyráží kotouč betonem mimo branku.

48:50

Domácí se teď opakovaně snažili přejít přes střední pásmo, což se jim nakonec podařilo. V útočné třetině se však následně moc dlouho neohřáli a dopředu jdou hosté.

47:56

Hemský přešel přes útočnou modrou a následně zkusil vystřelit. Puk končí v Masonově lapačce.

47:11

Schennovu střelu zblokoval Goligoski a do útoku může vyrazit Hemský.

46:37

Flyers teď jen vyhazují puky. Dallas je aktivnějším týmem.

45:21

Čtvrtá lajna Dallasu teď pořádně zatopila domácí obraně. Hosté nebezpečně kombinovali u branky, ale nakonec se nedostali ke střele.

44:27

Simmonds nahazoval kotouč do útočného pásma, kde se puk odrazil od mantinelu do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.

43:50

Giroux ujížděl do protiútoku, ale obránce k němu dobře přistoupil a nepustil ho do zakončení.

43:40

Střely na branku: 21 – 27

42:36

Seguin vypálil a Mason vyrazil kotouč jen před sebe, ale naštěstí pro něj se k puku dostal jako první Luke Schenn.

42:00

Spezza se vrací na led. Stars se bez potíží ubránili.

41:30

Dallas teď hraje oslabení výborně. Hosté podrželi kotouč v útočné pásmu a nepouštějí Philadelphii do útoku.

40:40

Flyers si vytvořili přesilovkový tlak, ale Fiddler teď vyhodil kotouč přes všechny čáry.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Z gólmanů měl více práce domácí Mason, který několika skvělými zákroky udržel pro Philadelphii remízový stav. Třetí třetina začne přibližně v 1:55 a Flyers ji odstartují v početní převaze.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

40:00

Dvě minuty si za hákování odsedí hostující Jason Spezza. Domácí tak vstoupí do třetí třetiny v početní převaze.

39:50

Rozhodčí signalizuje výhodu pro domácí tým. Vylučovat se však bude asi až o přestávce.

39:14

Streitovu střelu ještě tečoval Read, ale Lehtonen se nenechal zaskočit.

38:08

Výborný Mason drží remízový stav! Brankář Philadelphie byl teď pod palbou, ale nepustil puk za svá záda. Nejvíce se musel zapotit při střele Klingberga, který dostal dobrou přihrávku do pravého kruhu, kde měl hodně času na zakončení.

37:11

Teď má však práci opět Mason! Gólman Philadelphie vyrážíBennův pokus a Stars pokračují v útoku.

36:34

Na druhé straně tvrdě vypálil Read, ale jeho střela šla nad.

36:24

Stars se dostali do rychlého brejku. Hemský vybídl k zakončení Roussela, který nebezpečně vypálil, ale Mason jeho střelu perfektním zákrokem vyrazil.

36:00

Hosté se teď zmohli jen na vyhození kotouče, který byl ovšem tečován, takže to nebude icing.

34:54

Zdá se, že Flyers teď trochu ožili. Domácí začínají vyhrávat osobní souboje a hra se drží především v obranném pásmu Dallasu.

33:40

Hosté nepřesnou zadovkou v útočném pásmu nechtěně založili rychlý brejk Philadelphie! Flyers jeli v podstatě tři na jednoho, Giroux adresoval Voráčkovi skákavou přihrávku před branku a český reprezentant nedokázal překonat Lehtonena, který po dlouhé době musel předvést pořádný zákrok.

32:51

Hemský našel dobře postaveného Goligoskiho, ale ten minul Masonovu branku.

31:27

Oba týmy se teď rychle střídají v držení kotouče kvůli problémům s přechodem útočné modré.

30:31

Domácí vyhráli na buly, ale puk poté jen posunuli do obranného pásma Dallasu, který bude zakládat novou útočnou akci.

30:20

Zakázané uvolnění v podání Flyers. Hra se vrací před Masona.

29:58

Rušno je však nyní opět před Masonem, který nakonec přerušuje hru po úspěšném zákroku proti střele Spezzy.

28:08

Teď však domácí první lajna zatápí obraně Stars! Giroux jel nejprve s Schennem do přečíslení dvou na jednoho, které však nedokázalo domácí duo vyřešit ideálně. Útok Flyers poté pokračoval a Giroux se dostal do střelecké pozice, ale trefil jen Lehtonena.

27:15

Philadelphii se ve druhé třetině zatím nedaří. Flyers nedokáží déle podržet kotouč a většinu času útočí Dallas, který je teď mnohem nebezpečnější.

26:19

Eaves se dostal s pukem před branku, ale bekhendem nevyzrál na Masona, který se nenechal rozhodit tím, že se na něj tlačilo hned několik hráčů Dallasu. Domácí gólman schoval kotouč pod sebe a hra je přerušena.

25:23

Spezza v dobré pozici minul branku. Do zakončení se pak ještě marně snažil dostat Hemský, ale to už zapracovala domácí obrana.

24:45

Hosté se v oslabení dvakrát osvobodili a nepustili Philadelphii k ničemu nebezpečnému. Hemský se vrací do hry.

23:39

Voráček se vrací na led. Flyers jsou v útoku a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

22:45

Trestné lavice teď budou zahřívat dva čeští hráči. Menší trest si jde odsedět Aleš Hemský, který sevřel puk do ruky.

22:30

Hosté nebezpečně uzamkli Flyers před jejich brankou, ale domácí nakonec dokázali dostat puk ven z pásma.

21:39

Za vysokou hůl si půjde dvě minuty odsedět Jakub Voráček. Přesilovka pro Stars.

20:44

Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a Spezza bez rozpaků ihned vypálil. Mason jeho střelu kryje a přerušuje hru.

20:01

První třetina je za námi. Flyers se dostali do vedení už ve druhé minutě, kdy v rámci bratrské spolupráce pálil od modré Luke Schenn, jehož střelu tečoval za Lehtonenova záda Brayden Schenn. Hosté však ve 12. minutě vyrovnali, o což se postaral Brett Ritchie. Po první periodě tak panuje ve Wells Fargo Center nerozhodný stav 1:1. Druhá třetina začne přibližně v 1:01.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:46

Čtrnáct sekund před koncem první části se vhazuje po Lehtonenově levici.

19:30

Blíží se závěr první třetiny. Philadelphia kombinuje v útočném pásmu. Dočkáme se ještě nějaké šance?

18:11

Schennovo nahození od modré blokuje Hemský. V útoku však zůstávají Flyers.

17:27

Giroux našel volného Voráčka, který pohotovou střelou jen vyprášil Lehtonenovy betony.

17:09

Hra je přerušena a následuje poslední komerční pauza této třetiny. Vhazovat se bude v obranné pásmu Dallasu.

15:47

Hraje se hodně fyzický hokej. Jeden hit střídá druhý. Do šancí se teď oba celky moc nedostávají.

14:03

Hra se teď rychle přesouvá ze strany na stranu. Za domácí teď pálil Simmonds, ale jeho střela šla mimo branku.

12:09

Spezza prověřil Masona, který vyráží puk do rohu kluziště. Stars jsou v posledních minutách aktivní.

Brett RITCHIE - 1:1

11:23

Je srovnáno! Benn přihrál podél mantinelu McKenziemu, který zavezl puk do útočné třetiny, kde parádní přihrávkou vybídl k zakončení BRETTA RITCHIEHO, který v gólové pozici nezaváhal. Asistence: Curtis McKenzie, Jamie Benn.

10:33

Spezzovu střelu Mason pouze vyrazil a k puku se dostali hostující hráči, kteří vytvořili nebezpečný závar u branky. Domácí obrana si nakonec dokázala poradit.

10:17

Hosté přežili oslabení a jsou v plném počtu.

10:10

Couturier vypálil příklepem. Lehtonen jeho střelu kryje a přerušuje hru.

09:45

Vhazovalo se v obranném pásmu Philadelphie, takže Flyers museli zakládat útok od znova, ale nyní už jsou s pukem v útočné třetině.

08:55

Voráček nahazoval puk před branku, kde se k teči dostal Brayden Schenn. Kotouč však mířil mimo tři tyče.

08:17

Colton Sceviour (DAL) – 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

08:17

Hosté se zmocnili puku. Hra je přerušena a bude se vylučovat. Souběžně se však hlásí o slovo komerční přestávka.

08:00

Je signalizována výhoda ve prospěch Flyers, kteří rozjíždí útočnou akci z vlastní třetiny.

07:30

Luke Schenn pálil na Lehtonena, ale jeho střelu zblokovala obrana a Stars mohou vyrazit do brejku.

06:10

Na druhé straně to zkoušel bekhendem Roussel, ale Mason byl pozorný. Do útoku se ženou opět Flyers.

05:26

Flyers zlobili v útočné třetině. Ke střele se dostal Brayden Schenn a Colaiacovo, jenže oba minuli hostující branku, takže Lehtonen nemusel zasahovat.

04:29

Až v samém závěru přesilové hry se zajímavou střelou prezentoval Seguin. Jeho ránu však jeden z obránců zblokoval těsně vedle branky. Rinaldo se vrací na led.

04:05

Dallasu se v přesilovce nedaří. Stars si zatím nevypracovali žádnou pořádnou šanci.

03:30

Domácím se v oslabení daří. Flyers již dvakrát vyhodili kotouč ze svého pásma a nepouštějí soupeře do tlaku.

02:29

Přesilovka pro Dallas. Zac Rinaldo (PHI) si odsedí dvě minuty za podražení.

Brayden SCHENN - 1:0

01:13

Philadelphia právě vstřelila branku!
Flyers jdou do rychlého vedení! Luke Schenn si vyměnil na modré puk s Colaiacovem a následně vypálil na branku. Před Lehtonenem clonil BRAYDEN SCHENN, který tečoval střelu svého bratra a puk skončil v síti. Asistence: Luke Schenn, Carlo Colaiacovo.

00:41

První útok patřil domácím, kteří se prezentovali dvěma střelami. Obě dokázala zblokovat obrana Stars.

00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz – MacDonald, Grossman – L. Schenn, Colaiacovo – Voráček, Giroux, B. Schenn – Simmonds, Couturier, Read – Rinaldo, Raffl, White – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde

Dallas Stars: Lethonen (Enroth) – Klingberg, Goligoski – Demers, Benn – Jokipakka, Nemeth – Benn, Seguin, Spezza – Garbutt, Ritchie, Roussel – McKenzie, Horcoff, Hemský – Eaves, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Eric Furlatt, Tom Kowal – Steve Miller, Jean Morin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanoušky NHL! Flyers se svým nejproduktivnějším hráčem Jakubem Voráčkem přivítají na svém ledě Dallas, za nějž nastupuje Aleš Hemský. Oběma týmům se v jejich konferencích začíná vzdalovat vidina postupu do play off. Philadelphia si v posledních dvou zápasech připsala jen jeden bod a na osmý Boston má nyní sedmibodovou ztrátu. Hosté z Dallasu ztrácejí ve své konferenci na postup ještě o dva body více. Pokud se oba celky ještě chtějí porvat o vstupenku do bojů o Stanley Cup, musejí začít vyhrávat doslova jedno utkání za druhým. Jak dopadne jejich vzájemný souboj ve filadelfském Wells Fargo Center?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

1:2

Branky a nahrávky: 2. B. Schenn (L. Schenn, Colaiacovo) – 12. Ritchie (McKenzie, Benn), 54. Fiddler (Sceviour, Garbutt)

Rozhodčí: Eric Furlatt, Tom Kowal – Steve Miller, Jean Morin