3:4

konec (1:1)

07.03.2015, 16:00 • Estadio Municipal de Riazor • Jan Číhal

Tipsport: 3.56 3.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Sevilla ve druhém poločase dokonala obrat, když se podruhé trefil Vitolo, vedení hostů následně pojistil z pokutového kopu Gameiro. Domácí se ale nevzdali a v 72. minutě snížil na rozdíl jediné branky Riera. Po další akci Vitola si ale srazil míč do vlastní brány Sidnei a Sevilla už vedla 4:2. Deportivo se ale nevzdalo a nakonec ještě snížilo, když se z penalty prosadil Lucas. Přesto se ale Sevilla vrací domů s důležitými třemi body. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (18:03:28)

90+4

LUCAS - 3:4

90+3

La Coruňa právě vstřelila branku!
K penaltě se postavil LUCAS, který prostřelil Rica, přestože gólman Sevilly uhádnul směr střely.

Faul Parejy na Costu.

90+3

Tak přece ještě mohou domácí zápas zdramatizovat. Pareja fauloval ve vápně Costu a je z toho penalta pro domácí.

90+2

Navarro byl faulován na polovině hřiště.

90+1

Do odraženého míče se z voleje opřel Bergantiños, přestřelil však bránu.

90+1

Po zásahu M'Bii budou ještě domácí zahrávat rohový kop.

90+1

Nastavují se 3 minuty.

90

Utkání už se spíše dohrává, o výhře hostů je v podstatě rozhodnuto.

88

Vidal našel parádní přihrávku Gameira, proti tomu ale vyběhl Fabri a zneškodnil šanci hostů.

87

Ke střele zpoza vápna se nakonec dostal Costa, trefil ale jen střed brány.

86

Vitolo se tentokrát neprosadil, akci domácích zakládá Luisinho.

85

Žlutou kartu dostává Diogo Figueiras (Sevilla FC).

84

Tohle je pro domácí velká rána, nic už nenasvědčuje tomu, že by dnes mělo Deportivo pomýšlet na bodový zisk.

SIDNEI - 2:4

3:4

konec (1:1)

Branky: 28. Riera (Cavaleiro), 72. Riera (Luisinho), 90+3. Lucas (pen.) – 33. Vitolo (Bacca), 52. Vitolo (Vidal), 65. Gameiro (pen.), 82. Sidnei (vla.)

Karty:   63. Insua (DEP) – 43. Iborra (SEV), 45. Krychowiak (SEV), 49. Banega (SEV), 85. Figueiras (SEV)

Deportivo La Coruňa: Fabri – Moreno Juanfran (80. Rodríguez), Insua, Sidnei, Luisinho – Bergantiños (C), Borges – Cuenca (74. Costa), Cavaleiro (62. Fariña), Lucas – Riera.
Náhradníci: Lux – Laure, Lopo, Rodríguez, Domínguez, Fariña, Costa.

Sevilla FC: S. Rico – Figueiras, Pareja, Kolodziejczak, F. Navarro (C) – Iborra (60. Mbia), Krychowiak – Vidal, Banega (78. Den. Suárez), Vitolo – Bacca (60. Gameiro).
Náhradníci: Barbosa – Coke, J. Reyes, Den. Suárez, Deulofeu, Mbia, Gameiro.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Lamsfús