3:2

konec (2:0)

07.03.2015, 20:00 • Cristal Arena, Genk • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.68 3.7 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po první půli vedl Genk 2:0 a zdálo se, že domácí mužstvo zápas v poklidu dovede do vítězného konce. Fotbalisté Zulte-Waregemu však dokázali duel zdramatizovat. V 53. minutě snížil střídající Benteke a hosté najednou ožili. S blížícím se závěrem sice hráči Genku podnikali stále nebezpečnější protiútoky do otevřené obrany a v 89. minutě Mbodji po rohu zvýšil na 3:1, ovšem definitivně rozhodnuto ještě nebylo. Prakticky po rozehrání totiž Rossi vrátil Waregen do kontaktu. Rozhodčí poté nastavil zápas o více než čtyři minuty, ale vyrovnat už hostující celek nestihl. (22:02:49)

90+5

90+5

Do vápna šel i brankář Bossut. K zakončení se nakonec dostal Cordaro, k němuž propadl míč, ale zamířil nad.

90+4

Tak ještě rohový kop...

90+4

Asi poslední možnost pro hosty, mají k dispozici standardní situaci.

Karim ROSSI - 3:2

90+1

Waregem právě vstřelil branku!
Tak ještě není! V šestnáctce si navedl míč na levačku KARIM ROSSI a střelou do horního rohu brány snižuje na 3:2.

Kara MBODJI - 3:1

89

Genk právě vstřelil branku!
Na rohový kop Goriuse si naskočil KARA MBODJI a hlavou poslal mčí za bezmocného Bossuta. Je asi hotovo!

88

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Schrijvers, přichází Kage.

88

Domácí budou zahrávat rohový kop.

88

Verboom dostává žlutou kartu za tvrdý zákrok na Schrijverse.

85

Hosté se nemohou nadechnout k závěrečnému náporu, Genk se snaží hrát s míčem co nejdále od své brány.

83

De Ceulaer odcentroval na hlavu Schrijverse, který hostující bránu těsně minul!

82

Hosté už hodně otevírají hru. Fotbalisté Genku tak mají spoustu prostoru na brejky.

Zákrok Bossuta proti šanci Okriašviliho.

80

Okriašvili byl sám před Bossutem! Hostující brankář mu ještě stačil snížit střelecký úhel a Okriašvili ho trefil.

78

Gruzínec Okriašvili předvedl odvážnou individuální akci, když přešel hned přes trojici protihráčů. Své sólo však zakončils třelou vedle.

77

Žlutou kartu dostává Troisi (SV Zulte-Waregem).

3:2

konec (2:0)

Branky: 13. Milinković-Savić, 35. Schrijvers, 89. Mbodji – 53. Benteke, 90+1. Rossi

Karty:   77. Troisi (WAR), 88. Verboom (WAR)

KRC Genk: Köteles – Ngcongca, Mbodji, Kabasele, Castagne – Buffel (C), Milinković-Savić, Gorius, Cissé (65. Okriašvili) – Schrijvers (88. Kage), Joseph-Monrose (75. De Ceulaer).
Náhradníci: Bizot – Walsh, Kage, De Ceulaer, Ndidi, Okriašvili, Gerkens.

SV Zulte-Waregem: Bossut – Cissako (75. Brebels), D'Haene (C), Mendy, Verboom – Jørgensen (46. Troisi, Aneke – Cordaro, Trajkovski (46. Benteke), Kaya – Rossi.
Náhradníci: Bruzzese – Colpaert, Troisi, Benteke, Messoudi, Brebels, Ekangamene .

Rozhodčí: Verbist – Gilon, Vandeweghe