1:0

konec (1:0)

07.03.2015, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.43 4.3 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí Club Brugge KV nakonec poráží Sporting Charleroi 1:0. Celý zápas byl pomalý a pro mnoho diváků nudný. Akce dopředu, střely na bránu nebo gólové šance tak přesně toto dnešnímu zápasu chybělo. V druhém poločase byla k vidění jedna gólová šance, když se po pokažené rozehrávce dostal ke střele Kebano, ale ten také selhal. V 82. minutě byl vyloučen Marcq, jinak druhý poločas nic zajímavého nenabídl, nicméně Club bere tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s Vámi a na shledanou. (21:54:32)

90+4

90+2

Taktické střídání Clubu, De Sutter přepouští De Fauwovi.

90+2

Refaelov zatáhl Coulibalyho za dres a je potrestaný žlutou kartou.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Domácí už jen brání, ale vypadá to, že si s nepřesvědčivými útoky hostů poradí.

87

Poslední střídání Charleroie, Ndongalu v závěru nahrazuje Gálvez López.

87

Duarte přehodil obranu a Fefaelov se snažil dorážet, Penneteau střelu vykryl.

85

Coulibaly se dostal ke střele, když Duarte dlouho ležel na zemi a vysloužil si od domácích fanoušků hlasitý pískot.

84

Domácí byli ve vápně vždy o krok pozaději, a i když to mnohdy vypadalo velmi nadějně, nedostali se ani ke střele.

82

Marcq skočil pod nohy Refaelovi a od hlavního arbitra Vertentena vidí druhou žlutou kartu a je vyloučen ze hry.

80

Klidná hra se stále nezměnila a vypadá to, že Club si touto nezáživnou hrou dojde pro tři body.

77

Sporting podruhé střídá, Kitambala nahrazuje Francoise.

75

Oba týmy hrají hodně defektivně, gólmani musí poposkakovat, aby jim nebyla zima.

71

Club Brugge střídá, Storma bude nahrazovat Dierckx.

69

Další špatná rozehrávka domácích a mohlo z toho být vyrovnání, Francois jim do přihrávky vběhl, ale vypíchnutím balónu bránu netrefil, Tainmont potom vracel Kebanovi, který trefil vracejícího se gólmana!

67

Marcqovi byly sečteny všechny jeho dnešní fauly a obdržel žlutou kartu. Podlední jeho prohřešek byl na De Suttera.

65

V 65. minutě je stav stále 1:0, hra je vyrovnaná a k vidění nejsou vidět žádné extra šance. Jediné co se změnilo je, že jsou více slyšet fanoušci.

63

Coulibaly šel do zakončení tvrdě a trefil Denswila. Ten zůstal ležet na hřišti.

61

Storm si výborně poradil s Matou, ale pak mu šel na pomoc jeden ze spoluhráčů. Neporozuměli si a Club se vrátil na svou polovinu.

59

Na hřiště přistála hořící dýmovnice v tribuny Charleroie a hra musela být přerušena.

58

Hosté rozehrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho se nikdo z nich nedokázal dostat do zakončení.

55

Tainmont se dostal k hlavičce, ale ta nebyl důrazná. Vzápětí přišlápl Willems Meuniera a obdržel žlutou kartu.

55

Kebano faulovaný Claudemirem, hosté pošlou balón do šestnáctky.

53

De Bock zakroutil svů centr do šestnáctky na De Suttera, ten byl ale dobře kryt a nemohl tak zamířit.

50

Vormer se dostal do vápna a Refaelov ho našel od půlky. Vormer ale nastřelil vracejícího se obránce.

47

Willems ve výskoku srazil Refaelova, rozehrávají domácí.

46

Do druhé půle nenastoupil Diandy, ale Mata na straně Sportingu.

46

První půle je za námi a domácí vedou 1:0. Pomalý začátek probudil v deváté minutě gól Toma De Suttera. Po této trefě se hra vrátila do klidného tempa. Hra byla vyrovnaná a bez střeleckých pokusů. V závěru měl ještě šanci Coulibaly, ale tu nevyužil. Do druhé půle tedy budou vstupovat domácí s jednobrankovým vedením a věřme, že hra bude atraktivnější. Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.

45

44

Krásná přihrávka patičkou v podání Storma na Vormera, který v ideální pozici neprostřelil Penneteaua. Vše bylo ale zbytečné , Vormer vybíhal z ofsajdu.

41

Domácí teď pokazili rozehrávaku a Coulibaly se rozběhl proti Ryanovi a chtěl chybu potrestat, Ryan ale situaci zvádl a balón odkopl, Coulibaly v zápalu gólmana fauloval a vysloužil si žlutou kartu.

40

Po rohovém kopu bylo před Penneteaem celkem rušno, De Sutter, Storm a Vormer se pokoušeli propasovat balón za gólmanovi záda, ale ani jeden nebyl úspěšný.

37

Vormer fauluje Diandyho. Charleroi ale rozehrála dozadu.

35

Club drží balón na svých kopačkách a nikam se nežene.

32

De Sutter poslal dopředu na Storma, ten byl ale rychlejší než balón, a tak musel vracet zpět.

31

Kebano ale nerozehrál dobře a domácí se tak zachránili.

30

De Bock fauluje na hraně žluté karty a hosté budou rozehrávat zajímavý přímý kop.

29

Marcq opět fauluje, tentokrát De Bocka a sudí Vertenten mu vážně domlouvá.

28

Po standartce se dostal do zakončení De Sutter, který měl nejprve zblokovanou střelu a následně zkusil střílenou přihrávkou najít někoho ve stejném dresu, ale ani to se mu nepovedlo.

27

Marcq odstrčil Refaelova a domácí budou rozehrávat.

26

Vormer zpracovával balón sám před gólmanem, bohužel byl v ofsajdu, a tak byla všechna radost zbytečná.

24

Ndongala byl v dobré pozici a mohl hlavičkovat do odkryté branky, ale De Bock míč odhlavičkoval před ním do bezpečí.

22

Hraje se velmi pomalým tempem bez zakončování a bez střel.

19

Hosté se dostávají více do hry, ale Clubu problémy nedělají.

16

Sporting rozehrával rohový kop, ale domácí se bez problémů ubránili.

15

Storm si chtěl narazit s Refaelovem, ale ten byl pokrytý.

14

Růžová obrana balón odhlavičkovala, k balónu se dostal Storm, ale ten ho jen odstřelil do autu.

13

De Sutter faulovaný Dewaestem a Refaelov bude rozehrávat přímý kop.

11

Refaelov vystřelil z dálky, ale jeho pokus se vynesl nad bránu.

Tom DE SUTTER - 1:0

9

Bruggy právě vstřelily branku!
Jako bych to zakříkl! Refaelov našel z pravé strany na hraně ofsajdu TOMA DE SUTTERA, který pohotově prostřelil Penneteaua a posílá Club do vedení 1:0!

9

Club je aktivnější, ale nedostává se do větších šancí.

6

Vormer se dopustil faulu, hrají hosté.

5

Další centr do vápna Charleroie. Denswil dobře vyskočil a prověřil gólmana hostí.

3

Storm posouval balón před Penneteaua, odražený balón se dostal k Refaelovi, který zkusil nůžky.

1

Do utkání nastoupili domácí v typických modročerných dresech, Charleroi je celá v růžovém.

1

Club Brugge KV: Ryan – De Bock, Denswil, Meunier, Duarte – Simons, Vormer, Claudemir, De Sutter – Refaelov, Storm
Náhradníci: De Fauw, Silva, Kujovič, Mechele, Van den Buijs, Dierckx, Reuten

Sporting Charleroi: Penneteau – Willems, Javi Martos, Ndongala, Dewaest – Tainmont, Marcq, Kebano, Diandy – Francois, Coulibaly
Náhradníci: Daf, Clinton Mata, Gálvez López, Geraerts, Mandanda, N'Ganga, Kitambala

Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen.
Dobrý den, vítám Vás u online reportáže ze zápasu předposledního kola základní části belgické Jupiler Pro League. Budeme sledovat utkání mezi Clubem Brugge KV a Sportingem Charleroií. Domácí celek stále září na nejvyšší příčce tabulky s 55 body. RSC mu však zdatně sekunduje se ztrátou jednoho bodu. Sporting je momentálně na šesté pozici a bojuje o účast v elitní skupině. Podzimní vzájemný zápas těchto týmů skončil bezbrankovou remízou. Na hřišti Clubu se však branky očekávají a to především v síti Sportingu. Uvidíme, jak zápas nakonec dopadne, každý z týmů hraje o hodně. Zápas začíná ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.