2:0

konec (0:0)

07.03.2015, 16:00 • UPC-Arena (Graz) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.84 3.46 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (17:53:37)
Zápas je za námi. Domácím se dlouho nedařilo využít početní výhodu, ale v 63. minutě se nakonec prosadil střídající Kienast. Po červené kartě Stankoviće se sice v 70. minutě poměr sil na hřišti vyrovnal, ale aktivnější byl nadále Sturm, který v 80. minutě přidal pojišťovací branku a nakonec tedy zvítězil 2:0.

90+3

90+1

Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90

Přesně po dovršení devadesáté minuty se prosadil domácí Kienast, ale branka nemůže platit kvůli odpískanému ofsajdu.

88

Zdá se, že hosté už nemají síly na to, aby se pokusily ještě zdramatizovat závěr zápasu.

85

Hráči Sturmu drží míč na svých kopačkách a utkání se snaží dohrát bez zbytečných komplikací.

84

V UPC-Aréně už panuje vítězná nálada. Domácí fanoušci nepochybují o vítězství svého týmu.

83

Žlutou kartu dostává Silvio (RZ Pellets WAC).

81

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Gruber, přichází Offenbacher.

Thorsten SCHICK - 2:0

80

Sturm Graz právě vstřelil branku!
Domácí vhazovali na levé straně hřiště, k míči se dostal Gruber, který poslal přízemní přihrávku do vápna, kam si naběhl THORSTEN SCHICK, jehož střelu nejspíš lehce tečoval jeden z obránců a míč zapadl k bližší tyči Koflerovy brány.

79

Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Kerhe, přichází Zulj.

76

Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Putsche, přichází Silvio.

76

Schick dostal kolmou přihrávku za obranu a v šestnáctce upadl po kontaktu s hostujícím brankářem! Domácí se dožadovali penalty, jenže pomezní rozhodčí měl zdvižený praporek a celá situace se tedy odehrála až po přerušení hry.

74

Hostující obrana si s centrovaným míčem poradila.

73

Hostující Palla dostává za faul na vlastní polovině žlutou kartu a bude z toho standardka pro domácí.

70

Jenže teď si to domácí zbytečně komplikují! Stanković dostává za nedovolený zákrok červenou kartu a poměr si na hřišti se vyrovnává.

69

Domácí nadále pokračují v útočné snaze. Hráči Sturmu by jistě rádi přidali pojišťovací branku.

66

Další nebezpečnou akci domácích teď zastavil odpískaný ofsajd.

Roman KIENAST - 1:0

63

Domácí však dokazují opak! Piesinger dostal přihrávku do volného prostoru na levé kraji šestnáctky, odkud odcentroval na malé vápno. Kofler se po centrovaném míči marně natahoval a ROMAN KIENAST měl snadnou pozici, když zblízka dorazil míč do prázdné brány.

60

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Edomwonyi, přichází Avdijaj.

60

Hosté se dobře vypořádávají s hrou v oslabení a aktivně napadají domácí rozehrávku. Jestli se nezmění momentální obraz hry, tak se jen těžko dočkáme gólu.

56

Hraje se převážně na hostující polovině hřiště, ale Kofler je nadále bez práce.

53

Na centrovaný míč si vyskočil Edomwonyi, jehož hlavička prolétla nad břevnem Koflerovy brány.

51

Úvod druhého poločasu s sebou zatím nenese žádnou změnu v obrazu hry. Domácí drží míč, ale jsou neškodní.

48

Rohový kop hostujícího týmu.

46

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Hadžić, přichází Kienast.

46

První poločas je za námi. Domácí do něj vstoupili aktivně a hned v 8. minutě se navíc dostali do početní výhody, jelikož byl vyloučení hostující Sollbauer. Žádnou z úvodních šancí však Sturm neproměnil a přibližně od 15. minuty se Graz přestal dostávat do nebezpečných akcí. Hosté dobře brání vlastní polovinu hřiště a o poločase drží bezbrankový stav. Druhý poločas začne přibližně v 17:01.

45+1

45

Hosté se v oslabení soustředí na obranu vlastní poloviny hřiště, což jim zatím přináší úspěch. Blíží se závěr prvního poločasu.

42

Domácí mají jasnou převahu, ale v útoku jsou přesto zcela neškodní, což reflektuje skutečnost, že za poslední půlhodinu ani jednou nevystřelili na bránu.

39

Další útočný faul domácích. Tentokrát se provinil Schick a bude z toho jen další odkop od hostující brány.

37

Při autovém vhazování se domácí dopustili v šestnáctce útočného faulu, takž bude odkopávat Kofler. Převaha Sturmu je teď zcela bezzubá.

35

Edomwonyi fauloval na útočné polovině a míče se ujmou hosté. Tempo zápasu je čím dál pomalejší a na rozdíl od úvodních minut nejsou k vidění žádné zajímavé akce.

32

Další neškodný rohový kop domácího týmu. Kofler bude odkopávat od brány.

30

Hosté dobře napadají domácí rozehrávku a Graz se v posledních minutách není schopen dostat s míčem daleko za středovou čáru.

28

Hostům se teď poprvé v zápase daří držet míč delší dobu na útočné polovině.

26

Hosté zahrávali standardku, ale nebezpečné to nebylo. Jeden z domácích odhlavičkoval míč ještě před vlastní šestnáctkou.

25

Hosté se teď dostali s míčem až k domácí šestnáctce, jenže po zblokované přihrávce se míče zmocnil brankář Gratzei.

24

Držení míče: 77% – 23%

22

Domácí zahrávali rohový kop. Míč byl sražen na hostující bránu a Kofler ho jen vyrazil před sebe, kde se málem dostal k Ehrenreich.

20

Edomwonyi zůstal na chvíli ležet v hostující šestnáctce, ale nyní už odešel za postranní čáru a brzy se vrátí do hry.

18

Nebezpečný centr do hostující šestnáctky odvrátil hlavou jeden z obránců Pelletsu.

16

Statistice držení míče jasně vévodí domácí tým. Hosté se prakticky nedostávají do hry.

14

Hosté reagují na vyloučení Sollbauera brzkým střídáním. Ze hřiště odchází Jacobo, kterého nahradí Daniel Drescher.

Gruber neuspěl tváří v tvář Koflerovi

13

Gruber dostal parádní přihrávku z první a ocitl se s míčem za obranou soupeře, ale poté zblízka nepřekonal Koflera, který vyráží jeho střelu na roh!

11

Uvidíme, co brzké vyloučení udělá s obrazem hry. Domácí jsou od první minuty útočnějším týmem a teď získávají navíc početní výhodu.

10

V následné standardce se domácí pokusili o přímou střelu, ale míč letěl nad bránu.

Nedovolený zákrok, po němž následovalo vyloučení Sollbauera

8

Další rychlá akce domácích končí faulem Sollbauera, který těsně před šestnáctkou poslal k zemi Edomwonyiu a vidí za to červenou kartu!

5

Domácí jsou zatím aktivnějším týmem a nyní zakládají postupný útok na polovině hřiště.

3

Z následného rohového kopu domácí nezahrozili.

Schick prověřil hned v úvodu zápasu hostujícího brankáře

2

Schick (STG) dostal parádní kolmou přihrávku mezi dvěma obránci a dostal se s míčem do vápna. Jeho následná přízemní střela však nešla úplně k tyči a Kofler dokázal míč vyrazit na roh.

1

SK Sturm Graz: Gratzei – Ehrenreich, Madl, Spendlhofer, Klem – Hadžić, Piesinger – Schick, Stanković, Gruber – Edomwonyi
Náhradníci: Tadic, Schloffer, Pliquett, Offenbacher, Oshchipko, Kienast, Avdijaj

RZ Pellets WAC: Kofler – Berger, Sollbauer, Rnić, Palla – Putsche – Seebacher, Schwendinger, Jacobo, Wernitznig – Kerhe
Náhradníci: Dobnik, Baldaus, Silvio, Simon, Zulj, Seidl, Drescher

Rozhodčí: H. Lechner – R. Braunschmidt, H. Tekeli.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Ve 23. kole rakouské Bundesligy se potkají dva tabulkoví sousedé bojující o evropské poháry. Pátý SK Sturm Graz přivítá na svém hřišti čtvrtý RZ Pellets WAC. Domácí ztrácejí na svého dnešního soupeře jediný bod, takže ho mohou v případě vítězství přeskočit v tabulce. Tým ze Štýrského Hradce porazil v minulém domácím zápase vídeňskou Austrii. Připíše si dnes před vlastními fanoušky další vítězný úspěch?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.