03.03.2015, 14:30 • Yunost Sport Palace • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.4 3.7 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Maxim KONDRATĚV - 3:7

58:52

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Aspoň jedna světlá chvilka pro domácí. Bekhendový pokus MAXIMA KONDRATĚVA zastavil hokejkou Butuzov, ale právě Kondratěv se dostal k dorážce a kolem tyče Salákovy brány propasíroval kotouč do brány. Asistence: Vjačeslav Osovin, Arťom Penkovskij

55:51

Jan Bulis (CLJ) ještě putuje na trestnou lavici, potrestán je za nedovolené bránění.

Maxim ŠALUNOV - 2:7

54:16

Sibir právě vstřelil branku!
Přeci jenom v této třetině vidíme branku. Sedmý gól Sibiru přidal po velmi šikovném manévru a přesné střele MAXIM ŠALUNOV, pro kterého je to dnes již druhá branka. Asistence: Patrik Hersley

50:07

Již podruhé dnes šel Enlund sám na Demčenka, ale ten si stejně jako při trestném střílení se střelou finského útočníka poradil.

44:51

Kondratěv rychlou přihrávkou nabil Glinkinovi na střelu, ale Salák se stačil hbitě přesunout a zastavit kotouč u tyče.

41:09

Aspoň aktivita je od úvodní minuty třetí třetiny na straně domácích a odměnou je přesilová hra po faulu Maxima Ignatoviče (SIB).

39:30

Jonas Enlund zkusil při trestném střílení najít střelou mezírku mezi Demčenkovými betony, ale ten drží jakous takous naděj domácího celku.

39:30

Další chyba domácích a následný faul na Enlunda znamená trestné střílení!

37:58

Michail Mokin se už už dostával před Saláka, Vjačeslav Bělov (SIB) zatáhl za záchrannou brzdu a míří na trestnou lavici. Trestné střílení z toho však tentokrát nebude.

Sergej ŠUMAKOV - 2:6

34:12

Opravdu nemám slov! V bráně již sice je Vasilij Demčenko, ale ten hned z první střely inkasuje šestou branku Sibiru! Velmi svižnou ránu vyslal z levého kruhu SERGEJ ŠUMAKOV, Demčenko puk neudržel a je to 2:6. Asistence: Vjačeslav Bělov

Dmitrij MONJA - 2:5

33:21

Domácí jsou na ručník! Pětiminutová přesilovka přináší Sibiru již třetí branku a stav utkání je rázem 2:5. Od mantinelu dostal před bránu přihrávku DMITRIJ MONJA, Garnett se špatně přitiskl k tyči a kotouč mu propadl za záda. Asistence: Patrik Hersley, Jonas Enlund

Stěpan SANNIKOV - 2:4

32:44

To jsou hodně zdrcující chvíle pro Traktor! STĚPAN SANNIKOV jako první dojel nahozený kotouč, který se mu od zadního mantinelu odrazil přesně na hůl a Garnett kapituluje počtvrté. Asistence: Oleg Gubin, Maxim Ignatovič

Jonas ENLUND - 2:3

32:27

Tak teď to udělali hosté výborně. Enlund přihrál puk za bránu Kugryševovi, ten trochu popojel vrátil puk JONASI ENLUNDOVI a finský útočník dává gól na 2:3. Asistence: Dmitrij Kugryšev

30:37

Na ledě to začíná hodně jiskřit! Do zátylku byl loktem Dmitrije Pestunova (CLJ) trefen Monja a Pestunov dostává trest na pět minut + do konce utkání. Je tady přesilovka 5 na 3 pro hostující Sibir.

30:02

Ve velmi dobré šanci se ocitl Bělov, ke kterému se odrazil puk. Garnett výborně zasáhl, avšak Vitalij Aťušov (CLJ) jde za podražení na trestnou lavici.

25:08

Tvrdá rána od modré čáry skončila po nejistém Salákově zákroku těsně za břevnem brány Alexandra Saláka.

24:39

V dobré pozici se ocitl Čistov, který dostal přihrávku na vzdálenější tyč. Salák se skvěle přesunul a zastavil puk směřující do brány.

24:07

Teď se na ledové ploše zvedly emoce! Alexej Kopejkin (SIB) zasáhl obránce Traktoru holí zřejmě do choulostivých míst a dostává trest na 5 minut + do konce utkání! Kopejkina již tedy v dnešním zápase neuvidíme!

23:12

Prakticky hned po vstřelené brance se do úniku dostal jeden z hostujících hráčů, ale svižnou střelou minul Garnettovu bránu!

Maxim ŠALUNOV - 2:2

23:01

A zničehonic je vyrovnáno! Michael Garnett neudržel střelu Bobrova, kotouč se dostal k dojíždějícímu MAXIMU ŠALUNOVOVI a ten jej bez problémů poslal do odkryté části branky. Tento gól jde za Garnettem, který měl zastavit předchozí střelu. Asistence: Viktor Bobrov

19:42

Po menší potyčce Pestunova s jedním z obránců hostujícího celku se rozhodčí rozhodli nevylučovat, pokračuje tak přesilovka hostujícího celku.

18:00

Hned několikrát dorážel na brankovišti kotouč Jarno Koskiranta, ale Garnett ustál všechny pokusy a drží vedení svého celku!

17:44

Příliš aktivní byl při napadání Francis Pare (CLJ) a domácí útočník dostává dvě trestné minuty za sekání.

Stanislav ČISTOV - 2:1

16:37

Faulovaný STANISLAV ČISTOV se rozjel k trestnému střílení, zamíchal kotoučem a rychlou bekhendovou kličkou překonal Alexandra Saláka.

16:37

Za hákování na Stanislava Čistova bylo nařízeno trestné střílení!

12:39

A domácí budou mít další šanci ke vstřelení branky. Na lavici hanby míří za hru vysokou holí Vjačeslav Bělov (SIB).

Andrej POPOV - 1:1

12:22

Hosté již sice byli v plném počtu, ale Traktor přesto vyrovnává! Po zmatcích před Salákovou bránou se kotouč vykutálel před ANDREJEM POPOVEM, který okamžitě poslal puk za záda rozhozeného Saláka. Asistence: Dmitrij Pestunov

10:16

Přesilovou hru si vyzkouší i domácí, na trestnou lavici jde za nedovolené bránění Jonas Enlund (SIB).

Patrik HERSLEY - 0:1

01:17

Je tady první gól! Špatného rozmístění bránících hráčů Traktoru dokonale využil Jonas Enlund, který přihrávkou našel zcela volného PATRIKA HERSLEYHO a ten osamocen u tyče Garnettovy brány z první poslal kotouč za záda domácího brankáře. Asistence: Jonas Enlund, David Ullström

00:10

Hned na začátek utkání je tady vyloučení. Za držení jde na trestnou lavici Deron Quint (CLJ).

3:7

Branky a nahrávky: 13. Popov (Pestunov), 17. Čistov (TS), 59. Kondratěv (Osnovin, Penkovskij) – 2. Hersley (Enlund, Ullström), 24. Šalunov (Bobrov), 33. Enlund (Kugryšev), 33. Sannikov (Gubin, Ignatovič), 34. Monja (Hersley, Enlund), 35. Šumakov (Bělov), 55. Šalunov (Hersley)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (od 35.Demčenko) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pesťunov, Mokin – Pare, Osnovin, Růžička – Penkovskij, Gubarev, Glinkin – Kokujov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Bělov, Alexejev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Sergej Gusev – Alexander Otmachov, Jakov Palej