03.03.2015, 14:30 • Sport Complex • Martina Sikorová

Tipsport: 2.55 3.8 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Ján Laco (AST) – 41 zákroků, 100 % úspěšnost

Miroslav Blaťák (OMS) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:50
Vladimír Sobotka (OMS) – 0+0, 7 střel, čas na ledě 19:59 (17:36:04)
Také v třetí třetině se prosadili pouze hráči Barysu, třetí gól zaznamenal Boyd a protože Omsk na Laca vyzrát nedokázal, končí utkání jasnou výhrou Astany, která se ujímá vedení 2:1 v této sérii.

60:00

58:41

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě také celého zápasu.

57:15

Na ledě došlo k menší potyčce mezi Schutzem a Poliščukem, vylučovat se ale nebude.

57:08

Omsk se sice ještě snaží, Laco dnes ale působí nepřekonatelným dojmem.

BOYD - 3:0

55:59

Astana právě vstřelila branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. Puškarjov přihrál zpoza branky přesně na hůl DUSTINA BOYDA, který se z mezikruží nemýlil. Asistence: Konstantin Puškarjov.

55:29

Střelu Gluchova sice Laco neudržel, kotouč ale vyrazil na hůl svého spoluhráče, který jej dostal do bezpečí.

55:15

54:53

Hosté byli přistiženi v ofsajdu a hra je tak vykázána do středního pásma.

54:01

Střelu Širokova zřejmě Laco neviděl, i tak ji ale dokázal vyrazit.

53:15

Starčenko hodil svou hůl, je tak vyloučen na dvě minuty a Omsk tak má další příležitost snížit.

52:25

Do dobré střelecké pozice se dostal Gončarov, za jeho střelou se Laco jen ohlédl, naštěstí pro něj ale puk do branky nemířil.

51:37

O kotouč se bojuje v útočném pásmu hostů.

50:52

Sobotka je vykázán z buly a vhazování ve středním pásmu se tak bude opakovat.

50:15

V lapačce domácího gólmana skončila také střela Popova a hra je tak opět přerušena.

49:07

Před dojíždějícím Sobotkou raději přikryl Laco kotouč pod lapačku.

3:0

Branky a nahrávky: 7. Ruděnko (Lundin, Dallman), 29. Dawes (Dallman), 56. Boyd (Puškarjov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Malgin) – Lundin, Dallman, Litviněnko, Savčenko, Bartulis, Blokhin, Ryspajev, Lakiza – Puškarjov, Boyd, Dawes – Starčenko, Antropov, Ruděnko – Gavrilin, Poliščuk, Žajlauov – Romanov, Kvaša, Michalis

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Gustafsson, Blaťák, Gluchov, Kuljaš, Ljamin, Chomitskij, Kulik – Gončarov, Fiščenko, Pervušin – Kolarik, Perežogin, Popov – Širokov, Paršin, Sobotka – Musatov, Schutz, Kalinin – Neprjajev

Rozhodčí: Buturlin, Sergejev – Parfjonov, Tomilov