3:7

konec (2:1, 0:5, 1:1)

03.03.2015, 14:30 • Yunost Sport Palace • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.4 3.7 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledoval 7500 diváků se s vámi loučím a u dalších onlajnů z Playoff KHL nashledanou. (17:06:11)
Československá stopa v utkání
Jan Bulis (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:16
Martin Růžička (CLJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:28

Alexander Salák (SIB) 24 zák., 3 góly, 88.89%
Třetí osmifinále mezi Traktorem Čeljabinsk a Sibirem Novosibirsk je tedy u konce a hosté vítězí 3:7. Nejdůležitějším okamžikem zápasu byla pětiminutová přesilová hra Sibiru, ve které ve druhé třetině hosté dali čtyři branky a určili ráz utkání. V poslední třetině se ještě trefil Šalunov s Kondratěvem, kteří upravili výsledek právě na konečných 3:7.

60:00

59:51

O poslední útok se ještě pokusil Jan Bulis, neuspěl, a dnešní utkání končí!

59:15

Třetí inkasovaná branka Saláka ani nikoho z hostů určitě netrápí, neboť se hraje již poslední minuta a Sibir vede 3:7. Český brankář si ještě připisuje zákrok po střele od modré čáry.

Maxim KONDRATĚV - 3:7

58:52

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Aspoň jedna světlá chvilka pro domácí. Bekhendový pokus MAXIMA KONDRATĚVA zastavil hokejkou Butuzov, ale právě Kondratěv se dostal k dorážce a kolem tyče Salákovy brány propasíroval kotouč do brány. Asistence: Vjačeslav Osovin, Arťom Penkovskij

57:51

57:32

Další vyhození Čeljabinsku.

56:50

Pár střel na Demčenka v rámci přesilové hry zatím šlo, ale Domácím už se daří vyhodit kotouč a mohou střídat.

55:51

Jan Bulis (CLJ) ještě putuje na trestnou lavici, potrestán je za nedovolené bránění.

Maxim ŠALUNOV - 2:7

54:16

Sibir právě vstřelil branku!
Přeci jenom v této třetině vidíme branku. Sedmý gól Sibiru přidal po velmi šikovném manévru a přesné střele MAXIM ŠALUNOV, pro kterého je to dnes již druhá branka. Asistence: Patrik Hersley

54:10

Sannikovova přihrávka na Butuzova neprošla, hostující útočník se poté vrhl po kotouči, najel do Demčenka a odměnou mu byla masáž od obránců Traktoru.

53:09

Z hlediště se stále častěji ozývá pískot, který je jasným sdělením k domácím hráčům.

52:32

Po protiútoku střílel Dmitrij Kugryšev, ale z dobré pozice tento ruský plejer míjí zařízení.

51:56

Bulis dokázal zavést puk do útočného pásma, ale kotouč se po chvíli vrací do pásma středního. Zápas se opravdu pouze dohrává.

3:7

Branky a nahrávky: 13. Popov (Pestunov), 17. Čistov (TS), 59. Kondratěv (Osnovin, Penkovskij) – 2. Hersley (Enlund, Ullström), 24. Šalunov (Bobrov), 33. Enlund (Kugryšev), 33. Sannikov (Gubin, Ignatovič), 34. Monja (Hersley, Enlund), 35. Šumakov (Bělov), 55. Šalunov (Hersley)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (od 35.Demčenko) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pesťunov, Mokin – Pare, Osnovin, Růžička – Penkovskij, Gubarev, Glinkin – Kokujov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Bělov, Alexejev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Sergej Gusev – Alexander Otmachov, Jakov Palej