ELIOD extraliga mladšího dorostu

PZ Kladno – IHC Králové Písek

6:3

konec (0:1, 3:1, 3:1)

22.02.2015, 14:00 • ČEZ stadion, Kladno • Info o důležitých událostech (Jan Brabec)

60:00

Konec zápasu. (16:14:53)

58:58

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Co by se muselo stát, aby Pézetka nevyhrála? Minutu před koncem základní hrací doby si našla cestu do hostující klece střela JANA KOLENATÉHO. Asistence: Jiří Neiss, Adam Zich.

56:47

A znovu svítí brankové světlo. V oslabení se tentokrát prosazuje kladenský útočník ADAM GESTBERGER. Asistence: Matyáš Rendla.

54:50

Husarik (KLP) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

52:57

Písek právě vstřelil branku!
Na branku Kladna ovšem přichází rychlá odpověď. Nabídku Hada zužitkoval MARTIN BERČÍK, čímž písecké dorostence do hry. Asistence: Petr Had.

50:47

Kladno jde do trháku! Zakončení PAVLA HUSARIKA bylo přesné, a tak Pézetka vede už o dva góly. Asistence: Adam Gestberger.

46:11

Schwamberger (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

40:01

40:00

37:17

Neuběhla ani minuta od předchozího gólu a Pézetka se opět prosazuje! Ploch předal puk JANU KOLENATÉMU, který kotouč dopravil za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Ploch.

37:03

A máme tu vyrovnání! Neiss našel svojí přihrávkou hůl MATĚJE STŮJE, který rozvlnil síťku v hostující bráně. Asistence: Jiří Neiss.

29:51

Pézetce se podařilo snížit stav utkání! JIŘÍ NEISS překonává Kříže, a tak se náskok Písku ztenčuje na rozdíl jedné branky. Bez asistence.

29:07

Pála (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.

27:03

Šmatlák (KLP) je vyloučen na 2 minuty + dostává trest do konce utkání za faul kolenem.

26:08

Pejša (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

24:03

Písek zvyšuje svůj náskok! Přesilovou hru 4 na 3 využívá PATRIK ŠKOLA, čímž posílá svůj tým do dvougólového vedení. Bez asistence.

23:36

Šebesta (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

23:22

Müller (KLP) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

22:23

Řehoř (PIS) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

20:01

20:00

17:02

Řehoř (PIS) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

15:32

Tomáš Schwamberger (PIS) je vyloučen za nedovolené bránění.

13:43

Adam Gestberger (KLA) je vyloučen za faul kolenem.

05:19

A máme tady úvodní branku utkání. Po asistenci Schwambergera se dostal k zakončení JAN MATIÁŠEK, který tak svoji trefou otevírá skóre utkání. Asistence: Tomáš Schwamberger, Patrik Srb.

01:45

Matěj Kolda (PIS) je vyloučen za podražení.

00:01

PZ Kladno: Hedvábný (Altrichter) – Soukup, Zich, Šebesta, Janega, Šmatlák, Husarik, Pelant, Müller – Runza, Neiss, Šimáček, Stůj, Čermák, Pokorný, Ploch, Gestberger, Jelínek, Kolenatý, Rendla

IHC Písek: Kříž (Kolář) – Kopenec, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř – Schwamberger, Pála, Kolda, Pejša, Novák, Matiášek, Berčík

Rozhodčí: Frühauf – Řešátko, Müller.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

6:3

Branky a nahrávky: 30. Neiss, 38. Stůj (Neiss), 38. Kolenatý (Ploch), 51. Husarik (Gestberger), 57. Gestberger (Rendla), 59. Kolenatý (Neiss, Zich) – 6. Matiášek (Schwamberger, Srb), 25. Škola, 53. Berčík (Had)

IHC Králové Písek: Kříž (Kolář) – Kopenec, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř – Schwamberger, Pála, Kolda, Pejša, Novák, Matiášek, Berčík

Rozhodčí: Frühauf – Řešátko, Müller