ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – HC Kometa Brno

2:8

konec (1:2, 0:2, 1:4)

22.02.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Daniel Trombík

Moravské derby se Kohoutům nevyvedlo a po katastrofální třetí třetině prohráli 8:2. Děkuji za pozornost a nashledanou při dalších onlajnech. (14:09:20)

60:00

59:34

Střela Podlahy se otřela pouze o síť branky.

59:05

Olomouckým není přáno. Další šanci spálil Pěcha.

58:40

Oba týmy už zápas dohrávají, nyní se střídavě oba vystavili do ofsajdu.

57:49

Pohotovost musel prokázat i náhradní gólman Olomouce, který do lapačky zachytil nepřesně nahozený čas.

57:02

Nepřehlednou situaci před Galuškou řeší domácí obrana.

56:09

Na trestnou lavici usedá další olomoucký hráč – dvě minuty za hákování dostal Wolf.

55:42

54:47

Hanáci se snaží alespoň korigovat stav, ale puk jim odskakuje od hole.

53:40

Brněnský Novák si posedí dvě minuty za hákování.

53:16

Kometa právě vstřelila branku!
Na perfektně načasovanou přihrávku si najel Martin NEČAS, který zamíchal s pukem a nedal Galuškovi šanci. Asistence: Dalimil Mikyska.

52:33

Povedený bodový zápas prožívá brněnský Matěj NOVÁK. Po tvrdé střele z mezikruží si připsal již druhý gól. Asistence: Matěj Svoboda, Filip Král.

51:22

Zábranský měl nyní možnost trestného střílení. Zvolil střelu do levého rohu Galuškovy brány, ale přestřelil.

50:23

Po zblokované střele se vhazuje po pravici Šindelky.

49:57

Po dlouhé době si na puk sáhnul také hostující brankář, který kryl jednoduchou střelu Galvase.

49:27

Hosté jsou aktivnější a vytvářejí si další šance.

48:22

Zblokovaná střela od modré čáry se odrazila přesně na hůl hostujícího Jana SÜSSE, který tak pohotovou dorážkou využil přesilovku Kometu. Asistence: Roman Jeřábek, Marek Škvrně.

47:52

Obrovskou šanci měl na holi brněnský Král, Galuška však vytáhl perfektní zákrok a radost mu překazil.

2:8

Branky a nahrávky: 15. Pěcha, 41. Skopal (Podlaha, Galvas) – 9. Král (Zábranský, Nečas), 10. Škvrně (Klenec), 23. Novák, 38. Svoboda (Novák), 47. Svoboda (Krejčí, Matula), 49. Süss (Jeřábek, Škvrně), 53. Novák (Svoboda, Král), 54. Nečas (Mikyska)

HC Olomouc: Galuška (Fajgl) – Dajčar, Krejčí Petr I., Vosátko, Klesla, Galvas (C), Holiš – Kořenek, Pěcha, Skopal M., Urban, Kret, Podlaha, Janečko, Wolf, Spatharis

HC Kometa Brno: Šindelka (Dostál) – Jeřábek, Zábranský, Kučera, Král, Buchal, Vašíček, Mikyska (C) – Novák Matěj, Klenec, Gajarský, Škvrně, Krejčí Petr II., Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Čajkovič, Novák Martin, Nečas

Rozhodčí: Cik – Holibka, Doleček