HC MIKRON Nové Zámky – Dunaújváros AC

4:3

po prodl. (3:1, 0:0, 0:2 - 1:0)

22.02.2015, 17:00 • Tomáš Jaššo sk

Skončil sa zápas medzi HC Nové Zámky a Dunaújváros Steel Bulls a to výsledkom 4:3 po predĺžení. Vyrovnaný a napínavý zápas rozhodol v úvode predĺženia Marek Uram. (19:31:18)

60:21

HC Nové Zámky dali gól!
Okamžite na začiatku predĺženia domáci rozhodujú a to zásluhou MAREKA URAMA, ktorý dostal krásnu nahrávku z poza brány od Faitha a nekompromisne zakončil k tyčke. Asistencia: Juraj Faith, Peter Huba.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila sa tretia tretina a stav je nerozhodný 3:3 a nasledovať teda bude predĺženie. Predĺženie sa hrá formou zlatého gólu 20 minút a tím ktorý prvý skóruje vyhráva. Predĺženie začne približne o 19:25.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:28

Podstavek teraz pekne zaviezol puk do pásma.

59:00

Začal posledná minúta a pri puku sú hostia vo vlastnom pásme.

58:20

Teraz si domáci vytvorili solídny tlak na bránu.

57:42

Ofsajd v podaní domácich a navyše Púchovský dostal tvrdý hit.

57:20

Oba celky hrajú na istotou smerom dozadu.

56:16

Uram krásne našiel Weissmanna a ten takmer prekonal Kalninsa, no ten predviedol skvelý zákrok lapačkou.

55:27

Ofsajd v podaní hostí.

55:10

Krajčovič teraz radšej prerušil hru po nahodenom puku.

54:14

Domáci v plnom počte.

53:35

Domáci sa zatiaľ skvele bránia.

52:14

Kowalczyk dostáva 2 minúty za podrazenie plus 10 minút nešportové správanie.

50:50

Chyba v radoch domácej obrany a Croteau sa rútil sám na Krajčoviča položil si ho, no netrafil odkrytú bránu.

48:35

Domáci sa snažia získať späť svoje vedenie.

47:49

Po góle sa nešportové chovanie dostal osobný trest 10 minút Cikánek a v bráne ho počas trestu nahradí Krajčovič.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Faith (Baron, Uram), 5. Čaládi (Frolík, Podstavek), 9. Frolík (Podstavek, Čaládi), 61. Uram (Faith, Huba) – 19. Galanisz (Szappanos), 43. Gröschl (Somogyi, Croteau), 48. Croteau (Hüffner, Somogyi)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (48. Krajčovič) – Huba, Král, Podstavek, Frolík, Tábi – Hrudik, Ďurčo, M.Śtefanka, Uram, Weissmann – Baron, Kowalczyk, Marek Dubec (C), Čaládi (A), Faith (A) – Sucharda, Šiška, Púchovský, O.Štefanka, Rejzek.

Dunaújváros AC: Kalnins (Sevela) – Hüffner, Pozsgai, Galanisz, Azari (A), Szappanos – Nagy, Mestyán, Szepessy, Croteau, Somogyi – Hruby, Pavuk, Léránt, Gröschl (C), Peterdi – Magosi, Eskelinen, Papp.