Piráti Chomutov – Královští lvi Hradec Králové

4:3

po prodl. (2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)

22.02.2015, 13:15 • SD ARÉNA • David Panuška

Piráti porazili na svém ledě Hradec Králové po velkém boji. V poslední minutě prodloužení rozhodl Tom Polák. (15:39:51)

64:17

Piráti právě vstřelili branku!
A je dobojováno! Od modré čáry vystřelil Tomáš Běhula, jehož ránu před brankou tečoval TOM POLÁK. Jeho rána se odrazila od tyčky a skončila v síti! Asistence: Tomáš Běhula, Alan Lyszczarczyk

64:10

Z pravého kruhu to zkusil Daniel Novák, ale ani ten nepřekonal hradeckého brankáře.

63:18

Střela od modré čáry propadla Strejcovi za záda a puk na čáře odpravil pryč jeden z domácích obránců pryč!

62:54

Hosté spíše čekají na nájezdy.

62:32

Domácí vybojovali puk dalekonosnou ránou, kterou Groh raději podržel.

62:05

Chomutovští jsou aktivní, ale brankáře Groha nedokáží překonat.

61:15

Tomáš Běhula tečoval puk těsně před brankářem, ale kotouč skončil nakonec jen těsně vedle branky.

60:50

Hosté kombinují ve svém pásmu a nikam se neženou.

60:25

Hraje se za brankou hostů.

60:01

Ve třetí části se hostům povedlo během necelé minuty vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:40

Nyní to zkusil Lyszczarczyk, který si najel před branku, ale pozemní střelou branku netrefil.

59:04

Josef Toman střílel na branku, před ní ještě byl jeden z hráčů, ten ale nepřehodil beton Groha.

58:40

Alan Lyszczarczyk si najel před branku, ale jeho střela byla chycena Grohem.

58:00

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

Josef Toman vypálil z pravé strany, odkud trefil jen připraveného Groha.

57:19

Oba celky hrají v plném počtu.

56:41

Ofsajd chomutovských.

56:05

Před branku se dostal František Hnik, ale bekhendem beton Strejce nepřehodil.

55:44

Z pravé strany vypálil Martin Tůma, ale s jeho pokusem si Groh věděl rady,

55:19

Za souboj před brankou je vyloučen Alan Lyszczarczyk a Tomáš Kynčl.

55:00

Hradec právě vstřelil branku!
Ke střele před brankou se dostal MARTIN HEJNA, jenž střelou do protipohybu vyrovnává! Asistence: Daniel Lier

54:37

Josef Rindoš ušetřil čas a poté puk vyhodil mimo obranné pásmo.

54:03

FRANTIŠEK HNIK projel okolo chomutovského obránce a lehkým přistrčením snižuje na 3:2! Asistence: Tomáš Kynčl

53:00

Hraje se ve středním pásmu. Hra je hodě kouskovaná.

52:41

52:08

Další potyčka mezi Lidákem a Exnerem. Oba jsou vyloučeni na dvě minuty.
Dnešní utkání sleduje 100 diváků!

50:49

Hosté jsou ve čtyřech.

50:41

Jeden z hostů srazil domácího brankáře. Na ledě i v hledišti to hodně vře. Na trestnou lavici putuje Štěpán Matějíček, který je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:00

Tomáš Adámek čistým hitem srazil hostujicího hráče. I přesto je domácí kapitán vyloučen na pět minut za faul kolenem + trest do konce utkání. Hodně divně posouzené.

49:52

Ofsajd domácích.

49:31

Alan Lyszczarczyk vjel do pásma, kde byl ovšem o puk obrán.

48:49

Zbytečně fauloval hostující Daniel Lier (HKR), jenž je vyloučen na dvě minuty za napadení.

48:27

47:37

Od modré čáry to zkusil Emil Veselý. Strejc opět připraven.

47:05

Hraje se ve středním pásmu. Hradci se v početní převaze vůbec nedaří.

46:44

A v útočném pásmu se dokonce usadili.

46:33

Piráti se osvobodili.

46:27

Další vyloučený hráč. Vyloučen je Ondřej Novák (CHM) za podražení.

45:38

45:16

Lehká střela Daniela Nováka byla brankářem sražena do výšky. Poté jí ale Groh chytil do lapačky.

44:43

43:38

Patrik Hidveghy je potrestán za sekání.

43:10

V oslabení ujel Štěpán Matějíček, který si ovšem na Strejce nepřišel!

42:43

Na dvě minuty je vyloučen hostujicí Tomáš Zahradník je vyloučen na dvě minuty za podražení, na deset minut za nesportovní chování, následně dostal i osobní trest do konce utkání. David Chalupa odsedí dvouminutový trest.

42:09

Chomutovští se dostali do ofsajdu.

41:52

Zakázané uvolnění hostí.

41:07

Závar před brankou Groha. Josef Toman dokonce střílel do prázdné brány, kam na poslední chvíli vložil hokejku jeden z obránců!

40:12

Tomáš Zahradník se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Strejce nepřekonal.

40:01

Po ledě krouží i domácí hokejisté.
Na led se vrátili hráči Hradce.
Je za námi druhá perioda, ve které Piráti navýšili své vedení. V oslabení se trefil Josef Toman. Další třetina začne přibližne ve 14:53.

40:00

39:59

Ke střele se ještě odhodlal Daniel Novák, který branku ovšem netrefil.

39:57

Bude se vhazovat před brankou Groha. Třetina je u konce.

39:22

Hosté trefili tyčku Strejcovo branky.

39:00

Začala poslední minuta druhé periody.

38:40

Potyčka za brankou Strejce. Vyloučen je Martin Hejna (HKR) a Marcel Hlaváček (CHM) oba za hrubost.

38:40

I další střela od modré čáry končí v lapačce Strejce.

38:16

Nahození od modré čáry skončilo v lapačce Strejce.

37:32

I domácí udeřili v oslabení! Martin Tůma poslal na druhou stranu puk na volného JOSEFA TOMANA, jenž vymetl šibenici Grohovi branky! Asistence: Martin Tůma

37:08

Rozhodčí vylučuje Jaroslava Kulicha (CHM) za faul kolenem.

36:35

Tomáš Hajič vybojoval pro svůj tým útočné pásmo.

36:21

Následně se píská ofsajd domácím dorostencům.

36:20

35:58

Nyní se Pirátům už nedaří kombinovat v pásmu.

35:32

Od modré střílel i Lyszczarczyk, ale ani jeho rána neskončila v síti.

34:52

Patrik Lidák střílel lobovanou střelou se kterou měl Groh problémy. Nakonec jí však vyrazil.

34:20

Emil Veselý (HKR) vyloučen na dvě minuty za krosček.

34:01

Po chybě domácích se hosté dostali ke střele, ale Strejc byl připraven.

32:42

32:09

32:04

Daniel Novák trefuje levou tyčku!

31:44

Střela Lidáka byla sražena až do ochranné sítě.

31:34

31:10

Patrik Lidák poslal puk před branku na volného Martina Tůmu, jenž ale nepřekonal Groha.

30:48

Hradec vyhazuje přes všechny čáry.

30:42

Lyszczarczyka za brankou zbytečně atakoval František Hnik, jenž dostává dvě minuty.

30:09

Vzápětí je vyloučen David Chalupa (HKR) na dvě minuty za hákování.

30:01

Tomáš Zahradník pálil z pravého kruhu, nakonec ale branku netrefil.

29:34

Marcel Hlaváček (CHM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:11

Na druhé straně se po kombinaci dostal ke střele z pravé strany jeden z hráčů. Strejc jeho pokus chytil.

28:43

Martin Tůma vyslal střelu tahem. Tuto ránu ale Groh vyrazil.

27:50

27:29

Odražený puk se dostal ke Štěpánu Matějíčkovi, jenž ale odkrytou branku netrefil.

26:35

Další zablokovaná střela. Následně se domácí osvobodili.

25:50

Matyáš Svoboda (CHM) krosčekoval protihráče a odsedí si dvouminutový trest.

25:00

Groh chytil puk. Vhazuje se v útočném pásmu.

24:08

Další zblokovaná rána. Chomutovští bránící hráči dnes zastavují střely hostů.

23:45

Tomáš Adámek přebruslil obránce, dokázal vypálit a nakonec vybojoval i útočné pásmo.

23:24

Z pravé strany vlétl do útočné třetiny Josef Rindoš. Jeho rána ale byla sražena mimo branku.

23:16

Tam se jim ale nic nepovedlo.

22:47

Střela Liera byla zablokována. Dopředu jdou Piráti.

21:43

Jakub Exner poslal puk na Filipa Moníka, jenž tečí nepřekonává chomutovského brankáře.

20:56

20:43

Ofsajd Chomutova.

20:20

Zdeněk Gröger vystřelil na branku. Rána chomutovského obránce byla sražena.

20:01

První třetina skončila lépe pro domácí. V druhé minutě poslal Chomutov do vedení Tom Polák. V polovině třetiny se domácí ujali dvoubrankového vedení zásluhou Josefa Tomana. V následné oslabení ovšem snížil Tomáš Zahradník, a proto je stav po první třetině 2:1.

20:00

19:52

Emil Veselý vystřelil ihned po buly, jeho střela skončila těsně mimo.

19:49

19:00

Rozeběhla se poslední minuta první třetiny.

18:56

Tom Polák a Kryštof Hroudný se do sebe pustili a oba jsou vyloučeni na dvě minuty za držení.

18:23

Střela Kynčla z levé strany byla sražena chomutovským bránicím hráčem.

17:55

Hraje se ve středním pásmu, hra je nyní hodně kouskovaná.

17:07

Střela Emila Veselého byla sražena do ochranné sítě.

16:27

Kryštof Hroudný pálil z pravé strany nad branku.

15:35

Hraje se nudnější pasáž hry.

14:58

Tomáš Zahradníik se snažil trefit branku, což se mu ale nakonec nepovedlo.

14:10

Jakub Exner se dostal ke střele, nyní byl ale domácí brankář připraven.

13:30

Po delším obléhání branky Groha se ke střele dostal jeden z domácích. Jeho střela ale byla zblokována.

12:19

11:58

Tom Polák tečoval nahozený puk, ale Groh jeho pokus chytil.

11:37

Daniel Novák vystřelil od modré, ale jeho pokus byl vyražen brankářem.

10:43

Josef Toman (CHM) vyloučen na 10 minut za nesportovní chování.

10:43

TOMÁŠ ZAHRADNÍK v oslabení všem ujel a slabou střelou nad rameno Strejce snižuje! Asistence: Daniel Lier

10:19

Emil Veselý (HKR) potrestán za krosček.

09:52

Tomáš Běhula si najel do útočné třetiny, odkud vystřelil až do ochranné sítě za brankou.

09:30

Vzápětí Hradec vyhodil na zakázané uvolnění.

09:24

Piráti se dostali dopředu, kde ale puk ztratili.

08:46

JOSEF TOMAN si najel do útočného pásma a přízemní střelou k levé tyči navyšuje náskok domácích! Bez asistence.

08:38

08:18

Stále se hosté nedokáží dostat do útočné třetiny.

07:24

Střela od modré byla tečována před Strejcem, ale jeho branka ohrožena nakonec nebyla.

07:05

Hradci se přesilová hra zatím nedaří.

06:38

Martin Hřebíček (CHM) potrestán za držení hole.

05:45

Oba týmy v plném počtu.

05:29

Kombinace zakončena střelou Kryštofa Hroudníka. Hráč hostů byl sám před brankou, ale zařízení netrefil!

04:49

Štěpán Matějíček najížděl z levé strany, ale jeho rána byla zblokovaná a skončila mimo branku.

03:45

Za držení jsou vyloučeni Marcel Hlaváček (CHM) a Martin Hejna (HKR).

03:29

Matyáš Svoboda dostal puk před branku, ale tam kotouč nezachytil.

03:01

Dopředu se dostali i domácí, ale jejich snaha byla pokryta Grohem.

02:45

Bekhnendem nahazoval puk na branku jeden z hostů. Jeho rána šla ale mimo.

01:35

Piráti nadále aktivní v útočné pásmo.

01:02

Piráti se dostali dopředu a hned z první vážnější šance skórují! Alan Lyszczarczyk posunul puk na TOMA POLÁKA, jenž udělal Grohovi kličku a dal úvodní branku!
Asistence: Alan Lyszczarczyk, Patrik Lidák

00:20

Dopředu se dostali hosté, ale přihrávka před branku byla neúspěšná.

00:13

Piráti se vrhli do útoku, ale jejich snaha byla zastavena ofsajdem.

00:01

Na ledě jezdí i chomutovští hráči. Utkání začne za malou chvilku.
Na led chomutovské SD ARÉNY vjíždějí lvi z Hradce Králové.

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědělík) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Gröger, Novák, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla, Adámek

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Roubal) – Lier, Šimůnek, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hroudný, Veselý – Exner, Matouš, Zahradník, J. Moník, Hnik, Matějíček, Hidveghy, Chalupa, F. Moník, Hejna

Rozhodčí: Plachý – Votrubec, Tichý.
Piráti Chomutov sezónu jen dohrávají. Na play-off totiž ztrácí celek bývalého kanonýra, Kamila Koláčka propastných čtrnáct bodů. V posledních třech zápasech získali chomutovští sedm bodů. Naposledy zvítězili v přestřelce s Kometou Brno 4:7.
Královští lvi Hradec Králové mají stále o co hrát. Celek trenéra Jiřího Slabého se nachází na šestém místě. Náskok na osmou Plzeň mají jen dvoubodový. Devátá Kometa ale ztrácí až sedm bodů, a tak je pravděpodobné, že celek ze Západních Čech bude účastníkem vyřazovacích bojů.
V chomutovské SD ARÉNĚ se uskuteční dohrávka dvanáctého kola nástavby mezi domácími Piráty a hosty z Hradce Králové. Utkání začíná ve 13:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Polák (Lyszczarczyk, Lidák), 9. Toman, 38. Toman (Tůma), 65. Polák (Běhula, Lyszczarczyk) – 11. Zahradník (Lier), 55. Hnik (Kynčl), 55. Hejna (Lier)

Rozhodčí: Plachý – Votrubec, Tichý