Play-off Chance ligy

HC Slovan Ústí nad Labem – Piráti Chomutov

2:9

konec (0:1, 2:4, 0:4)

22.02.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 3.54 4.5 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44:20

Šance pro Slovan v podobě početní převahy. Štěpán Hřebejk (CHM) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním play-off: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 6:7.

39:45

Bude se hrát znovu v rovnovážném počtu. Marek Hovorka (CHM) si za svůj prohřešek proti pravidlům vykoledoval menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním play-off: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 6:6.

38:58

Přesilovou hru si zahrají hosté. Tomáš Vávra (UNL) inkasoval dvojitý menší trest (dvě plus dvě minuty) za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 6:5.

26:56

Chomutov si zahraje ve třech! Jan Rutta (CHM) potrestán menším trestem za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

26:50

Početní výhoda ve prospěch žlutomodrých. Lukáš Květoň (CHM) míří za katr na dvě minuty za držení protihráče. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním play-off: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

24:13

Hrát se bude čtyři na čtyři. Hráčská lavice Slovanu potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jakub Suchan (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 4:3.

22:59

Milan Toman (CHM) míří dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát obdržel obránce hostů dvě minuty za hrubost.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Celkem TM v letošním play-off: 12.
Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

16:44

Také hosté si zahrají ve dvojnásobné převaze. Vladimír Brož (UNL) si musí jít odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

15:24

Síly na ledě se srovnají. Martin Hanzl (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním play-off: 20.
Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

13:42

Hosté jdou do tří. Jakub Stehlík (CHM) inkasoval menší trest za vražení na hrazení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

12:54

Přesilovou hru si zahrají také Ústečtí. Milan Toman (CHM) potrestán dvouminutovým trestem za hákování. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním play-off: 10.
Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

08:37

Po střetu s chomutovským maskovaným mužem je na dvě minuty odeslán na trestnou lavici Ladislav Gengel (UNL), jenž obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

2:9

Branky a nahrávky: 28. Tůma (Kolafa, Roubík), 38. Pořický (Brož, Kloz) – 13. Rutta (Hřebejk, Gajovský), 23. Chlouba (Račuk), 33. Rutta (Dušek, O. Kaše), 35. Růžička (Šagát), 36. Drtina (Kämpf, O. Kaše), 41. Hřebejk (Rutta), 44. O. Kaše (Dušek, Bartejs), 52. Kämpf (Dušek, Chlouba), 57. D. Květoň (Růžička)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (44. Volke) – Kolafa, Holomek, Vl. Brož, M. Vágner, Grin, Smetana, M. Zdvořáček – D. Tůma, Roubík, D. Merta – J. Kloz, M. Hanzl, Pořický – Kuchynka, Gengel, T. Vávra – Baránek, Suchan. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

Piráti Chomutov: Hanuljak (M. Kopřiva) – Rutta, Skinner, Scalzo, J. Drtina, J. Stehlík, M. Toman, Šulák, Bartejs – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – D. Květoň, Vl. Růžička, Šagát – Chlouba, Račuk, L. Květoň – O. Kaše, Kämpf, A. Dušek. Trenéři: Břetislav Kopřiva, Aleš Totter.

Rozhodčí: Petružálek, Jílek – J. Toman, Rozlílek

Diváci: 5 113