NHL

New Jersey Devils – Carolina Hurricanes

3:1

konec (3:0, 0:0, 0:1)

22.02.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Tipsport: 2.53 3.53 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jeff SKINNER - 3:1

53:56

Carolina právě vstřelila branku!
Hostující tým se prosazuje v tomto zápase také. Autorem branky Jeff Skinner. Asistence: Alexandr Semin, John-Michael Liles.

Andy GREENE - 3:0

19:32

Devils právě vstřelili branku!
V poslední minutě třetiny skórují domácí znovu, dostávají se do vedení 3:0. Autorem branky je ANDY GREENE. Asistence: Jordin Tootoo, Mike Cammalleri.

Adam HENRIQUE - 2:0

12:05

Ďáblové na svém ledě znovu skórují. Prosadil se ADAM HENRIQUE. Bez asistence.

Tuomo RUUTU - 1:0

10:32

Domácí krátce po polovině třetiny vedou o jednu branku. První střelcem utkání se stává TUOMO RUUTU. Asistence: Adam Larsson, Scott Gomez.

3:1

Branky a nahrávky: 11. Ruutu (Larsson, Gomez), 13. Henrique, 20. Greene (Tootoo, Cammalleri) – 54. Skinner (Semin, Liles)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Merrill, Židlický, Gelinas, Harrold – Ruutu, Gomez, Jágr – Henrique, Eliáš, Bernie – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Josefson, Gionta.

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera, Faulk, Gleason, Liles, Hainsey, Bellemore – E. Staal, J. Staal, Tlustý – Skinner, Nash, Sjomin – Gerbe, Rask, Lindholm – Nestrašil, McClement, Dwyer.

Rozhodčí: Rooney, Lee – Knorr, Lazarowich

Diváci: 15 610