1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

22.02.2015, 13:00 • Arena Jugra • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.64 3.8 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou vyrovnané, leč nepříliš atraktivní mač mezi Jugrou a Jekatěrinburgem. Domácí se ujali vedení už ve 14. minutě a udrželi jej až do konce, hrdinou Chanty-Mansijsku se stal brankář Barry Brust, jenž zneškodnil všech 29 střel soupeře. Jeho protějšek Jakub Kovář si připsal 28 zákroků a jednou inkasoval. Z mé strany je to vše, u dalších onlajnů na počtenou! (15:24:17)

60:00

60:00

Se závěrečnou sirénou se strhla mela mezi Palushajem a Jacenkem, oba jsou vyloučeni za hrubost.

59:00

Běží poslední minuta základní hrací doby!

58:35

Oddechový čas pro Avtomobilist.

57:52

Hosté to zkouší bez brankáře!

57:16

Barry Brust znovu přerušuje hru, udrží bývalý brankář Medveščaku nulu? Má k tomu velice blízko.

54:58

Ojedinělý útok hostů vyřešil Barry Brust, hra je přerušena.

52:30

Utkání rychle spěje ke svému konci, nyní už se hraje bez šancí a hra je plná nepřesností.

50:18

Gusev pálil od modré, Jakub Kovář zasáhl netradičně maskou.

48:11

46:11

Jevgenij Chvostov je vyloučen na dvě minuty za napadení.

45:59

44:22

Domácím se přesilovka příliš nedaří, Kovář ještě nemusel zasahovat.

43:59

Anton Lazarev je vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:49

Magogin nahodil na Kováře, ten bez problémů zasáhl.

40:01

Máme za sebou 40 minut utkání, v němž Jugra stále vede nad Chanty-Mansijskem 1:0. Ve druhé třetiny branka nepadla, o něco aktivnější však byli hosté. Domácí mohou líbat výstroj Barrymu Brustovi, který stále drží čisté konto. Třetí třetina začne ve 14:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:15

Hraje se bez větších šancí, oba brankáři v posledních minutách jen chytají lelky.

37:38

Chanty-Mansijští ztrácí puk v útočném pásmu, aniž by předtím Kovář musel zasahovat.

36:17

Trjamkin vystřelil od modré, ale Valentěnko mu obětavě skočil do rány a zabránil pohromě.

35:31

Chvostov už je na ledě, to byla trestuhodně zahraná přesilovka...

34:20

Hostům se přesilovka vůbec nedaří, hráči Jugry nepouští Automobilisty do své obranné třetiny.

33:31

Chvostov (JUG) si půjde odsedět dvouminutový trest za napadení.

32:49

Komerční přestávka, do Jugra Areny se vrátíme za malou chvilku.

31:53

31:29

Nepřesnost v kombinaci hráčů Jugry. Koroljuk si nerozuměl s Jacenkem.

30:38

Chvostov vyzval ke skórování Želdakova, ale Kovář souhru domácí dvojice přečetl a přerušil hru.

29:53

Alexandr Rybakov (JEK) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

29:21

To je nepříjemné. Gusev opustil hrací plochu a bude potřebovat stabilizátor!

29:10

Mamkin napřáhl na modré, Kovář pohotově vytasil svou lapačku.

28:42

Trjamkin nahodil puk na Brusta, ten však zatím chytá bezchybně a ani tentokrát se nenechal nachytat v nedbalkách. Komerční přestávka.

27:44

26:57

Ani nebezpečná střela Viklunda nekončí za zády domácího brankáře. Příznivci Jugry si zhluboka oddechli.

26:28

Nikdo by se nedivil, kdyby to už bylo 1:1, jenže Barry Brust famózně zasáhl!

25:44

Ne tak docela, ale hosté budou mít k dispozici početní výhodu. Igor Magogin (JUG) je vyloučen na dvě minuty.

24:29

Hráči Jekatěrinburgu se usadili v útočném pásmu, vytvoří si šanci na vyrovnání?

23:07

Hosté v plném počtu, Levandovskij opouští lavici hříšníků.

22:14

Magogin svým pohybem a důrazem vybojoval buly před Kovářem.

21:58

Larsenův pas na Guseva nebyl vůbec přesný, hosté se osvobozují.

21:07

Edvard Levandovskij (JEK) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

20:48

Sami Lepistö nahodil na Brusta, ten si bez problémů poradil.

20:01

Úvodní perioda se nehrála v závratně vysokém tempu, ani jeden z týmů totiž už jaksi nemá o co hrát. O něco lepší byli domácí, kteří se za svou aktivitu dočkali zatím jediné branky zápasu – ve 14. minutě se pěknou střelou prosadil Philip Larsen. Druhá třetina začne v 13:47.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00

Běží poslední minuta úvodní dvacetiminutovky.

18:35

Jacenko nemířil mezi tři tyče, první třetina rychle spěje ke svému konci.

17:12

Valentěnko si u hrazení počíhal na Michnova a vybojoval puk pro svůj tým.

15:49

Hra se přesunula do středního pásma, oba týmy spíše vyčkávají na chyby soupeře.

14:36

Philip Larsen je při chuti. Dánský reprezentant nyní hezky zakombinoval s Magoginem, ale Kovář mohl zůstat v klidu.

Philip LARSEN - 1:0

13:01

Jugra právě vstřelila branku!
Domácí otevírají skóre. Jacenko prošel do útočného pásma a přihrál Gusevovi, jenž našel na vrcholu kruhů neobsazeného beka PHILIPA LARSENA a ten nedal Kovářovi sebemenší šanci! Asistence: Nikita Gusev, Ivan Jacenko.

12:40

Komerční přestávka.

11:34

Levandovskij s Larsenem si vášnivě vyměňovali názory, ale sudí je od sebe včas odtrhli.

10:11

Od modré zkusil štěstí Ilari Melart, bývalý hráč farmy Columbusu však nastřelil jen připraveného Kováře.

08:47

Hosté se usadili před Brustem, ale ke střele se vůbec nedostali.

08:04

Nebezpečná situace! Puk poskakoval kolem brankové čáry domácí svatyně, ale Barry Brust doslova za minutu dvanáct zasáhl!

07:50

Chvostov si na modré vyměnil kotouč s Želdakovem a tvrdě vypálil, Jakub Kovář byl na svém místě.

06:49

Jemelinova skrytá střela se stala snadnou Brustovou kořistí.

06:28

05:13

Kovář podruhé zasahuje, tentokrát proti nepříliš nebezpečnému pokusu Buljanského.

03:56

Na větší šanci stále čekáme a není se čemu divit – Avtomobilist už má osmou příčku jistou, Chanty-Mansijsk zase pětkrát v řadě prohrál.

02:35

Jugra před českým gólmanem dlouho nevydržela, nyní je puk na hokejkách hráčů Avtomobilistu.

01:46

Gusev nahodil puk na Kováře a vybojoval buly v útočném pásmu.

00:17

Domácí byli úspěšnější na úvodním buly a ihned se ženou do útoku.

00:01

Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gelašvili) – Chvostov, Želdakov, Larsen, Valentěnko, Mamkin, Melart, Stalnov – Magogin, Buljanskij, Sitnikov – Jacenko, Koroljuk, Gusev – Čibisov, Točinskij, Lemtjugov – Lesnuching, Varfolomejev, Romancev, Medvěděv.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Žuravljov, Trjamkin, Viklund, Lepistö, Megalinskij, Antonov, Postnikov, Metljuk – Mingalejev, Zykov, Popov – Lazarev, Rybakov, Simakov – Levandovskij, Nesměrov, Michnov – Golyšev, Palušaj, Jemelin.

Rozhodčí: Bondar, Ronn – Koršak, Černišev.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

JUGRA CHANTY-MANSIJSK

Chanty-Mansijsk je momentálně v opačném rozpololožení, pět zápasů už totiž čeká na výhru. Zatím poslední přišla v utkání s Ladou na začátku února, poté následovaly porážky od Dinama Minsk, Atlantu, Traktoru (2x) a Kazaně.

Jugře se ale podařilo v každém ze zmiňovaných utkání skórovat, pokud si tedy pohlídají defenzivní část hry, mohou pomýšlet na bodový zisk.

Nejlepší formu má v týmu Nikita Gusev, který dokázal nasbírat v posledních pěti zápasech dvě branky a dvě asistence.
AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG

Hosté drží poslední osmou postupovou příčku ve východní konferenci s náskokem tří bodů na Admiral Vladivostok, určitě je tedy neuspokojí nic jiného než výhra.

Jekatěrinburgu se aktuálně poměrně daří, z pěti posledních utkání dokázali čtyřikrát zvítězit. Aktuálně drží sérii dvou výher v řadě po duelech s Neftěchimikem a Ladou.

Výbornou formu pak prokazují Sami Lepistö – 2+3 a Alexander Nestěrov – 4+0 z posledních pěti zápasů.
Dnes je na programu další kolo KHL, jehož částí je i utkání mezi Jugrou Chanty-Mansijsk a Avtomobilstem Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.