13.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Martin Dvořák

Tipsport: 2.35 3.9 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:50:43)
Československá stopa:

Roman HORÁK (VIT) 0+0 2 střely, čas na ledě 14:58

Robert KOUSAL (VIT) 0+0 4 střely, čas na ledě 11:41
Hosté dnes na ledě dominovali, Viťaz tak ztrácí cenné body v boji o postup do play-off, naopak, nováček sezóny ze Soči si upevnilo pozici mezi postupovou osmičkou!

60:00

59:56

Vyloučení čtyři vteřiny před koncem zápasu dokresluje dnešní souboj, který provází neskutečné množství vyloučení, domácí Kudreman vyloučen za hrubost.

59:00

Poslední minuta tohoto zápasu.

58:40

57:02

Viťaz právě vstřelil branku!
Tak přece se domácí prosazují, MAXIM AFINOGENOV kazí radost Gavrilovovi, který tak neudrží čisté konto, navíc při vlastním oslabení! Bez asistence.

56:40

Viťaz opět bude hrát v oslabení, na trestnou lavici usedá Šitikov.

55:07

53:16

Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra Viťazu.

53:07

Krátce před návratem Kempeho vyloučen hostující Sčastlivyj.

51:16

Mario Kempe vyloučen za hákování, přesilová hra pro Soči.

50:00

Poslední desetiminutovka tohoto utkání, dočkáme se gólu do závěrečné sirény?

46:36

Oba týmy v plném počtu.

44:36

Další vyloučení, kterých je v zápase opravdu hodně, domácí Kučerjavenko za sekání a hostující Anisin za sevření puku, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

44:19

42:19

Igor Glovkov vyloučen na dvě minuty za krošček, přesilová hra Soči.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:14.
I ve druhé třetině pokračuje exhibice v podání Soči, které na ledě Viťazu vede již 5:0! Ve druhé třetině navýšil vedení hostů Petersson a Sčastlivyj.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:28

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

37:28

Tak přece jenom se bude hrát přesilová hra, zahrají si jí domácí, na trestnou lavici totiž zamířil Kosticyn!

37:11

Vyloučení na obou stranách, na té domácí Selezňjov na straně Soči Alex Krutov, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

36:09

Dnešní utkání sleduje 2820 diváků.

34:09

Anton Koroljov vyloučen za podražení, další přesilová hra Soči!

30:10

Soči právě vstřelilo branku!
Ta výzva pro Viťaz nezačíná zrovna ideálně, PJOTR SČASTLIVYJ dává již pátý gól Soči. Asistence: Roman Děrljuk a Michajl Anisin.

30:00

Je za námi polovina utkání, hosté stále vedou 4:0, Gavrilov drží čisté konto, výzva pro Viťaz pro druhou půlku zápasu!

28:00

Nic nového, Soči hraje ve velké pohodě, což je, vzhledem k výsledku, celkem pochopitelné.

25:37

23:37

Další vyloučení, tentokrát na straně Viťazu, Jurij Kokšarov vyloučen na dvě minuty za sekání.

23:24

21:24

Andrej Pěrvyšin dostává dvouminutový trest za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru a mohou tak snížit.

20:46

To vypadá hodně nepříjemně z pohledu Viťazu, čtvrtý gól Soči dává ANDRE PETERSSON. Asistence: Andrej Pěrvyšin a Jevgenij Lapenkov.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:22.
První třetina končí jasným vítězstvím hostů, kteří se během prvních třinácti minut ujali vedení 3:0, domácí tak museli střídat gólmana, Lisutina nahradil Sateri, který udržel čisté konto do konce první dvacetiminutovky.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28

Ještě Petterson v šanci, Saterri jeho střelu z úhlu chytá.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

17:40

Jakubov se obtočil kolem branky Soči, ale Gavrilova nenachytal.

16:21

15:32

14:21

Přesilová hra Soči končí, hosté hráli v šesti a poměr sil na ledě se vyrovná.

13:32

A další komplikace pro Viťaz, Roman Horák vyloučen na dvě minuty za sekání, přesilová hra Soči.

12:37

To se dalo čekat, domácí střídají brankáře! Lisutin opouští brankoviště, nahradí ho Harri Sateri.

12:37

Třetí gól v síti Viťazu, hosté využívají přesilovou hru, Lisutina překonává ILJA KRIKUNOV. Asistence: Andrej Kosticyn a Andre Petersson.

11:01

Alex Semjonov vyloučen na dvě minuty, přesilová hra Soči.

10:33

Kokšarov pálí od modré, trefuje pouze Gavrilova.

09:21

Horák se snaží dostat do útočného pásma, snažil se přehodit puk na opačnou stranu, ale během toho mu puk vypíchl bránící Ignatuškin.

07:36

Viťaz tlačí svého soupeře, na branku Gavrilova směřuje množství střel, gólman Soči však zatím výtečný.

06:16

Gavrilov nyní v "ohni střel", pálil Kousal.

05:25

Soloďuchin se dostal až před Gavrilova, ten jeho pokus vyráží.

04:42

Golovkov se se snaží překonat Gavrilova, ani jedna z jeho šancí nekončí za brankovou čárou.

04:07

Domácí se nestačí divit! Dvoubranový náskok dává hostům ANDREJ KOSTICYN. Asistence: Ilja Krikunov a Igor Ignatuškin.

02:25

Skvělý vstup do dnešního utkání v podání HK Soči! Hosté dostává do vedení hned ve třetí minutě zápasu MICHAJL ANISIN. Asistence: Max Warn.

00:01

Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Sateri) – Semjonov, Porseland, Grebeškov, Berďjukov, Selezňjov, Golovkov, Tatalin – Horák, Kousal, Afinogenov – Soloďuchin, Koroljov, Kučerjavenko – Kudreman, Kokšarov, Vyglazov

HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Whitney, Ščitov, Koledov, Pěrvyšin, Wilson, Děrljuk, Švidenko – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Emmerton, Lapenkov – Ščastlivyj, Warn, Anisin – Krutov, Ljuduchin, Ščerbina

Rozhodčí: Anisimov, Cyplakov – Zacharenkov, Sivov.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Roman HORÁK (VIT)

Robert KOUSAL (VIT)

Tomáš PÖPPERLE (SOC) – aktuálně na listině zraněných
HK Soči
Nováček této sezóny KHL z olympijského Soči stále drží postupovou sedmou příčku, ale po dvou porážkách z posledních tří zápasů se náskok na pronásledovatele ztenčil pouze na čtyři body. Naposledy Soči neuspělo na ledě moskevského Torpeda, kde podlehlo 1:2 po nájezdech.
Viťaz Moskevská oblast
Aktuálně desátý Viťaz dokázal po dvou porážkách dvakrát vyhrát (pokaždé doma, 2:1 nad Admiralem a 3:2 nad Amurem), ale v posledním ligovém kole nestačil na moskevské Dinamo, kterému podlehl celkem jasně 3:6. Dnešní souboj se Soči je tak čtvrtým domácím utkání v řade a chce-li Viťaz i nadále živit naději na play-off, na které nyní z desátého místa ztrácí čtyři body, musí minimálně bodovat!
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST přivítá na svém ledě HK SOČI.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:5

Branky a nahrávky: 58. Afinogenov – 3. Anisin (Warn), 5. Kosticyn (Krikunov, Ignatuškin), 13. Krikunov (Kosticyn, Petersson), 21. Petersson (Pěrvyšin, Lapenkov), 31. Sčastlivyj (Děrljuk, Anisin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (13. Sateri) – Semjonov, Porseland, Grebeškov, Berďjukov, Selezňjov, Golovkov, Tatalin – Horák, Kousal, Afinogenov – Soloďuchin, Koroljov, Kučerjavenko – Jakubov, Šitikov, Kempe – Kudreman, Kokšarov, Vyglazov

Rozhodčí: Anisimov, Cyplakov – Zacharenkov, Sivov